ساعت چوبی رومیزی تمپو 79445 

قیمت: ۲۹۰٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
SR-79445

مشخصات کلی ساعت رومیزی چوبی تمپو ۷۹۴۴۵ دارای ساعت و جاقلمی

ابعاد: ۱۵ × ۴.۵ × ۸ سانتی متر
جنس: چوب راش گرجستان
تعداد سفارش: حداقل ۵۰ عدد
به همراه جعبه تکی
رنگبندی: 
نوع چاپ: تامپو - لیزر - پلاک
هزینه چاپ یا پلاک به صورت جداگانه محاسبه می گردد

​ معرفی ست رومیزی چوبی تمپو کد ۷۹۴۴۵

هدیه تبلیغاتی کاربردی ست رومیزی تمپو کد ۷۹۴۴۵  یک هدیه تبلیغاتی خاص برای مدیران می باشد که می توان از آن به عنوان جاقلمی و ساعت رومیزی استفاده کرد. متریال به کار رفته در ساخت این محصول از چوب مرغوب راش می باشد و رنگ این محصول همان رنگ طبیعی چوب است.
با توجه به ابعاد ایده آل و جمع و جوری که این ست چوبی دارد فضای زیادی را بر روی میزکار شما اشغال نمی کند. حداقل تعداد سفارش ست رومیزی طرح تمپو ۵۰ عدد می باشد و در صورت سفارش در تیراژ بالا امکان تولید اختصاصی وجود دارد.
فضای عالی و مناسب برای حک لوگو و برند خود ب رروی محصول وجود دارد به نحوی که میتوانید تبلیغات گسترده ای را انجام دهید و از این طریق در ذهن ها ماندگار می شوید.

​ کاربرد ست رومیزی چوبی تمپو کد ۷۹۴۴۵

ست های رومیزی چوبی تبلیغاتی بهترین انتخاب به عنوان هدایای تبلیغاتی جهت هدایای مدیریتی می باشند و با حک لوگو و برند مورد نظر خود می توانید تبلیغات مفیدی را انجام دهید. حک لوگو به وسیله بهترین دستگاه های لیزر و افراد حرفه ای در مجموعه ما انجام میشود و به هیچ عنوان به مرور زمان لوگوی شما از روی محصول از بین نمی رود.
پدیده جاوید بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس را با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب برای مشتریان خود طراحی و تولید می کند و هدف ما جلب رضایت مشتری می باشد.
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.