واقعیت جالب درباره محصولات تبلیغاتی

واقعیت جالب درباره محصولات تبلیغاتی
تاریخ:
۲۵ آذر ۱۳۹۷

این یک واقعیت است : هدایای تبلیغاتی موثرترین راه برای گسترش نام شرکت شما در مقابل مشتریان هستند. شما احتمالا این را می‌دانستید. اما ما تحقیقات بیشتری انجام دادیم و ممکن است شما را با آنچه که پیدا کردیم شگفت‌زده کنیم. برای برخی موارد با ‌اهمیت آماده هستید؟


در اینجا ۱۰ واقعیت جالب درباره محصولات تبلیغاتی وجود دارد

۱. اولین هدایای تبلیغاتی با لوگوی چاپ شده بر روی آن، شامل دکمه‌های یادبودی بودند که در سال ۱۷۸۹ استفاده می‌شدند. جورج واشینگتن در مبارزات انتخاباتی خود از دکمه‌های یادبود استفاده کرد و در انتخابات برنده شد.

۲. اولین تجارت محصول تبلیغاتی در سال ۱۸۸۶ آغاز شد. استفاده از کیسه‌های خرید به عنوان محصولات تبلیغاتی، به جای اینکه مشتریان خریدهای خود را در کیسه‌های کاغذی ساده بگذارند، یک روزنامه در اوهایو به صاحب یک فروشگاه کفش محلی با ایده‌ای نبوغ آمیز این مورد را پیشنهاد کرد. یک پیام تبلیغاتی را بر روی کیسه خرید چاپ کنید و با هر خرید کفش، آنها را داخل این کیسه‌ها بگذارید. وقتی بچه‌ها از آن کیسه‌ها برای حمل کتاب‌های خود به مدرسه استفاده می‌کردند، در همان زمان فروشگاه کفش را تبلیغ می‌کردند!

 

۳. اولین نمایشگاه تجاری محصولات تبلیغاتی در سال ۱۹۱۴ برگزار شد و ۳۲ غرفه در نمایشگاه برای عرضه محصولات تبلیغاتی در نظر گرفته شد. نمایشگاه "PPAI اکسپو" در هر ژانویه در لاس وگاس برگزار می‌شود. در نمایشگاه سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۲۰۰ غرفه و یک چهارم میلیون محصول برای نمایش به عموم وجود داشت.

 

۴. هشتاد و نه درصد مصرف کنندگان می‌توانند نام برندی را که بر روی یک محصول تبلیغاتی چاپ شده بود و در دو سال گذشته دریافت کرده‌اند را به خاطر بیاورند. تنها ۷ درصد می‌توانند نام یک تبلیغ کننده را پس از دیدن یک آگهی در تلویزیون به یاد بیاورند. اما رویکرد دیگری هم وجود دارد که آن اضافه کردن یک محصول تبلیغاتی هم زمان با پخش آگهی در رسانه‌ها است که اثربخشی آگهی را تا ۴۴ درصد افزایش خواهد داد.

 

۵. هشت نفر در ۱۰ نفر دوست دارند که محصولات تبلیغاتی را دریافت کنند. چهل و هشت درصد از مصرف کنندگان گزارش می‌دهند که دوست دارند تعداد بیشتری محصولات تبلیغاتی دریافت کنند. پس از دریافت محصول تبلیغاتی، ۸۲ درصد از مصرف کنندگان تصور مثبت‌تری از برند را گزارش می‌کنند.

 

۶.  پنج خریدار برتر این محصولات تبلیغاتی در زمینه آموزش فعالیت می‌کنند. پس از آن، بخش مالی، مراقبت‌های بهداشتی و فعال در ساخت و ساز قرار دارند.

 

۷. هشت نفر در هر ۱۰ مصرف کننده بین یک تا ۱۰ محصول تبلیغاتی دارند و این محصولات تنها در یک کشو قرار نمی‌گیرند. پنجاه و سه درصد از مصرف کنندگان هفته‌ای یک‌بار از یک محصول تبلیغاتی استفاده می‌کنند. مردان بیشتر تمایل دارند پیراهن و کلاه داشته باشند، در حالی که زنان بیشتر دوست دارند کیف، نوشت افزار و تقویم‌های مختلف را هدیه بگیرند.

 

۸.  با نزدیک به ۶۰۰۰ نمایش، کیف‌ها توجه بیشتری را نسبت به هر محصول تبلیغاتی دیگری بدست می‌آورند. بعد از آن، خودکار تبلیغاتی با هزینه‌ای اندک، بازخورد بالایی را در هنگام ارائه محصولات تبلیغاتی خواهد داشت.

 

۹.  رتبه بندی بر اساس فروش، محصولات تبلیغاتی پوشیدنی بیشترین رتبه را دارا هستند. بعد از آن، نوشت افزار و کیف قرار دارند و به دنبال آن ابزار موجود بر روی میز کار و محصولات رایانه‌ای در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

 

۱۰. صنعت محصولات تبلیغاتی شامل تعداد زیادی از شرکت‌ها است. این شرکت‌ها افراد زیادی را در استخدام خود دارند. در حالی که فراهم کردن ابزارهای سرگرمی، قدرتمند و مقرون به صرفه برای بازاریابی در صنعت محصولات تبلیغاتی هستند و باعث جذب مشتریان بیشتر خواهد شد. محصولات تبلیغاتی در صورتی که کارآمد و مفید باشند تاثیرات زیادی را در رونق کسب و کار خواهند داشت. آیا شما یک مشتری دارید که درباره اثربخشی محصولات تبلیغاتی تردید دارد؟ برخی از واقعیت‌های جالب ما را به اشتراک بگذارید و آنها ممکن است نظر خود را تغییر دهند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه