مزایای استفاده از خودکار تبلیغاتی برای بازاریابی

مزایای استفاده از خودکار تبلیغاتی برای بازاریابی
تاریخ:
۱۰ آذر ۱۳۹۷

خودکار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید است که در اکثر کسب و کارها از آن استفاده می‌شود. خودکارها یکی از چیزهایی هستند که اکثر بازاریابان به اندازه کافی آن را  مورد توجه قرار می‌دهند.

در بازاریابی هر برند نقطه کانونی اصلی، افشای نام شرکت‌ها، محصولات و خدمات است و راه‌های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. خودکارهای تبلیغاتی دارای موفقیتی جهانی هستند و یک محیط موثر برای به دست آوردن آگاهی از برند ایجاد می‌کنند.

 

در ابتدا ممکن است متوجه نشوید که خودکار تبلیغاتی ارزش بازاریابی بالایی برای کسب و کار با ارزش شما را دارند، اما اگر واقعا به طور عمیق در کاربرد خودکار تبلیغاتی ارزان کاوش کنید، خواهید دید که بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید بازگشت سرمایه خواهید داشت.

خودکار مورد علاقه خود را در نظر بگیرید، البته شما یکی از آنها را دارید و ممکن است زیاد به آن توجه نکرده باشید. چه چیزی آن را برای شما محبوب کرده و چرا از آن استفاده می‌کنید.

 

از مواردی که باید به آن توجه کنید، احساس زمان در دست داشتن و این که چگونه جوهر به طور یکپارچه باعث نوشتن مطلوب خواهد شد، دو عامل مهمی هستند که در انتخاب یک خودکار برای نوشتن مورد توجه قرار می‌گیرند.

برای یک خودکار تبلیغاتی فلزی که برای معرفی کسب و کار خود تصمیم به استفاده از آن را دارید، زیبا بودن هم دلیل دیگری است که افراد و مشتریان را تشویق به استفاده از آن خواهد کرد و اگر لوگو و نام برند را بر روی آن بصورت خوانا و با فونتی زیبا چاپ کرده باشید، در شناسایی برند نقش بسزایی خواهد داشت.


همیشه از محصول تبلیغاتی با کیفیت استفاده کنید، با این کار جلوه خوبی از برند خود را به نمایش خواهید گذاشت و مشتریان احساس بهتری نسبت به برند شما خواهند داشت.

نکاتی در مورد انتخاب خودکار تبلیغاتی

زمانی که یک خرید خودکار تبلیغاتی را مد نظر قرار می‌دهید باید در انتخاب خود خلاق و نوآور باشید، به معنای واقعی ده‌ها هزار انتخاب در انواع مختلف قیمت وجود دارد.

شما باید مخاطبین هدف خود را شناسایی کنید و این نکته را باید در نظر داشته باشید که ممکن است مجبور باشید از چندین سبک و شکل مختلف خودکار برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود استفاده کنید.

شما نمی‌خواهید یک خودکار گران قیمت را به هر کسی که به غرفه شما در نمایشگاه‌ها می‌آید هدیه دهید و از طرف دیگر نباید یک خودکار با قیمت پایین به یک مشتری که قرارداد مبلغ بالایی با شرکت شما منعقد کرده بدهید. برای هر موقعیتی باید هدیه‌ای مناسب با آن داشته باشید.

مزایای استفاده از خودکار تبلیغاتی با لوگوی چاپ شده بر روی آن، برای بازاریابی برند شما بی‌پایان است. تحقیقات نشان داده‌اند هر خودکار تبلیغاتی در طول عمر خود ممکن است تا هفت کاربر مختلف داشته باشد.

افراد خودکارها را از همدیگر قرض می‌گیرند و بعضی وقت‌ها آن را به صاحبش پس نمی‌دهند، از طرف دیگر اکثر افراد با خود خودکار حمل نمی‌کنند و معمولا آن را از بقیه قرض می‌گیرند. هر چه افراد با نام برند و خدمات و محصولات شرکت شما بیشتر برخورد کنند احتمال اینکه در زمان نیاز شرکت شما را به یاد آورند بیشتر خواهد بود.

اینها تبلیغاتی بسیار ارزان قیمت برای برند شما هستند، تنها با هدیه ۱۰ هزار خودکار در طول یک سال، ممکن است تا ۷۰ هزار کاربر مختلف داشته باشید که فقط با استفاده از یک خودکار تبلیغاتی با برند شما آشنا شده‌اند. 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب