فواید استفاده از محصولات تبلیغاتی سفارشی قسمت دو

فواید استفاده از محصولات تبلیغاتی سفارشی قسمت دو
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۷

هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید یکی از پر فایده‌ترین موارد بازاریابی هستند که بطور موثر برند شما را تبلیغ خواهند کرد. با انتخاب صحیح این آیتم‌ها بازده سرمایه باور نکردنی خواهید داشت.


نمایش چندگانه محصولات تبلیغاتی برای پیام تبلیغاتی

فرکانس موثر یک عبارت تبلیغاتی است که به میزان نمایش‌های تبلیغاتی اشاره می‌کند که برای رسیدن به ارتباط موثر مورد نیاز هستند. ایده این است که پیام تبلیغاتی به همان اندازه که بیشتر دیده شود، قوی‌تر می‌شود.

در مورد محصولات تبلیغاتی با لوگوی شرکت، دیده شدن اغلب به صورت روزانه انجام می‌شود. با هدیه دادن یک لیوان تبلیغاتی زمانی که افراد هدف که این هدیه را دریافت کرده‌اند و از آن استفاده می‌کنند را در نظر بگیرید.

چه او درک کند و چه متوجه نباشد، مدام به لوگو و پیام تبلیغاتی که بر روی محصول چاپ شده، نگاه می‌کند. فرکانس موثر در سطح بسیار بالایی با این نوع هدایای تبلیغاتی مارکدار قرار دارد.

در این روزها یکی از محصول تبلیغاتی جدید که امتیاز بالایی در مقیاس فرکانس موثر دارد، یک نگهدارنده گوشی تلفن همراه است که بارها در طول روز دیده خواهد شد.

یادآوری شرکت با محصولات تبلیغاتی

یک مورد دیگر در رابطه با محصولات تبلیغاتی سفارشی چاپ نام شرکت، تلفن، فکس، و آدرس وب سایت خواهد بود. اینها چهار عنصر مهم هستند که یک محصول تبلیغاتی که می‌خواهید ارائه دهید، باید آنها را داشته باشد.

ممکن است شما تصور کنید، یکی از آنها کفایت می‌کند و بگویید یک کارت ویزیت هم همان کار را انجام می‌دهد، اما کارت ویزیت کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

لوله‌کش محلی یا مشاور املاک و مستغلات می‌تواند با پرداخت کمی هزینه بیشتر از یک کارت ویزیت آهن‌ ربادار با طرحی زیبا استفاده کند که بتواند بر روی یخچال به نمایش گذاشته شود. احتمال بیشتری وجود دارد که کاربر بالقوه خدمات این شرکت‌ها، به صورت روزانه به کارت نگاه کند و در زمان نیاز داشتن به خدمات، با این شرکت‌ها تماس بگیرد.

تبلیغات هدفمند

یکی از دلایل اصلی استفاده از محصولات تبلیغاتی لوگودار این است که برای تبلیغ کننده توانایی هدف قرار دادن بخش خاصی از بازار را فراهم می‌کند.

بازاریابان مجرب می‌دانند که بالاترین بازگشت سرمایه‌گذاری از تمرکز محصولات تبلیغاتی بر روی افرادی است که واقعا می‌توانند از محصول آنها استفاده کنند و یا دیگران را برای استفاده از آن تحت‌تاثیر قرار دهند، خواهد بود.

برای مثال، یک شرکت آمبولانس احتیاج به هدیه دادن یک محصول تبلیغاتی لوگودار ندارد که به تمام افراد هدیه دهد.

با این حال، با تبلیغات هدفمند، آنها می‌توانند خودکار و کاغذهای یادداشت با لوگوی شرکت را به مدیران یک آسایشگاه که در نهایت باعث تماس با یک شرکت آمبولانس خواهد شد، هدیه دهند.

تصویر سازی برند

تشخیص و درک یک برند به شدت تحت‌تاثیر ارائه تصویری آن قرار دارد. هویت برند موثر با استفاده مداوم از عناصر بصری خاص به دست می‌آید.

محصولات تبلیغاتی سفارشی شده یک روش ایده‌آل برای انتقال تصویر برند ارائه می‌کنند.

تبلیغ کنندگان با یک پالت خالی شروع می‌کنند و می‌توانند طرح‌های تبلیغاتی خود را با گرافیک جذاب و عناصر بصری سفارشی کنند که به تقویت تصویر مثبت در ذهن مخاطب هدف کمک می‌کند.

دیدن انواع مختلف اقلام تبلیغاتی، اما همه با تصویر گرافیکی یکسان، به شرکت کمک می‌کند تصویر مثبتی در مورد یک محصول یا سرویس خاص در ذهن مصرف کننده ایجاد کند.

حفظ مشتریان قدیمی
بدست آوردن مشتریان جدید در این اقتصاد دشوار و نگهداری از مشتری‌های قدیمی سخت‌تر است.

تماس‌های تلفنی و ایمیل یک راه برای برقراری ارتباط هستند، اما اغلب کافی نیستند. فرستادن یک محصول تبلیغاتی برای یک مشتری قدیمی یک راه کم‌هزینه و مناسب برای جلب توجه مشتریان قدیمی است و به آنها یادآوری می‌کند که شرکت تمایل به انجام دوباره کسب و کار با آنها را دارد.

تصور کنید که واکنش مشتریان وقتی که یک عینک آفتابی را دریافت می‌کنند، با نامه‌ای در مورد تمام ایده‌های جدید و روشنی که شرکت ارائه می‌دهد، چه می‌تواند باشد.

در صورت ارائه خدمات جدید از طرف شرکت شما، ارائه محصولات تبلیغاتی به همراه شرح خدمات و محصولات جدید تاثیر زیادی در رونق کسب و کار شما خواهد داشت.
استفاده از محصولات تبلیغاتی با لوگوی شرکت عامل مهمی در انجام کسب و کار است.

آن شرکت‌هایی که از محصولات تبلیغاتی استفاده نمی‌کنند و یا علاقه‌ای به ترویج تصویر مثبت در مورد محصول یا خدمات خود ندارند در خطر به نظر می‌رسند.

در محیط کسب و کار امروزی، استفاده از محصولات تبلیغاتی می‌تواند یک تصویر مثبت در ذهن مشتریان بالقوه و موجود ایجاد کند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
  ___ _____        
 /  || ___|       
 / /| ||___ \ __  ____  __
/ /_| |  \ \\ \ / /\ \ / /
\___ |/\__/ / \ V / \ V / 
  |_/\____/  \_/  \_/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری
 ۲۸ دی ۱۳۹۸

تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری

تاثیر هدایای تبلیغاتی در پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها و توسعه برند انکارناپذیر است. تنوع هدایای تبلیغاتی به قدری زیاد است که صاحبان کسب‌وکارها با هر میزان از بودجه می‌توانند کالایی را انتخاب کنند و آن را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنند. اگر قصد دارید هدیه تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی شب یلدا
 ۲۲ دی ۱۳۹۸

نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی شب یلدا

 تهیه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌های خاص نظیر اعیاد ملی و مذهبی، سالگرد تاسیس شرکت‌ها و... یکی از راه‌های پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها محسوب می‌شود. شب یلدا یکی از زیباترین و بااهمیت‌ترین جشن‌های ایرانیان است که می‌توانید آن را با تقدیم هدایای تبلیغاتی شب یلدا به ...  ادامه مطلب 
چرا خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است؟
 ۱۴ دی ۱۳۹۸

چرا خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است؟

درست است که در حال حاضر استفاده از صفحه کلید گوشی موبایل و کامپیوتر متداول شده است اما هنوز هم قلم و خودکار در زندگی روزمره ما جایگاه خاص خود را دارند. بنابراین انتخاب خودکار تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی موثر از میان انواع کالاهای تبلیغاتی برای توسعه برند کسب‌وکارها تصمیمی ...  ادامه مطلب 
هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی
 ۰۷ دی ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی

بازاریابان باید از آخرین تغییرات و تحولات صنعت هدایای تبلیغاتی آگاه باشند و بدانند در داخل و خارج از کشور چه محصولاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌شوند و کدام یک از هدایای تبلیغاتی محبوب، نتایج بهتری در دستیابی به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها به همراه دارند. مهم نیست که چه ...  ادامه مطلب 
ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید
 ۳۰ آذر ۱۳۹۸

ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید

 وقت طلاست! این جمله‌ای است که بزرگان در اهمیت استفاده درست و بهینه از زمان گفته‌اند. ساعت با نشان دادن زمان به افراد باعث شده کارها با برنامه‌ریزی، سریع‌تر و منظم‌تر انجام شود. ساعت‌ها در طول روز بارها و بارها دیده می‌شوند پس می‌توانند هدایای تبلیغاتی تاثیرگذاری برای ...  ادامه مطلب