فواید استفاده از محصولات تبلیغاتی سفارشی قسمت اول

فواید استفاده از محصولات تبلیغاتی سفارشی قسمت اول
تاریخ:
۲۶ آبان ۱۳۹۷

هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید لوگودار سفارشی در هر صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. تولید کنندگان، توزیع کنندگان، خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات همگی ارزش این رسانه تبلیغاتی قدرتمند را می‌دانند. استفاده از محصولات تبلیغاتی با لوگوی چاپ شده حتی در عرصه حرفه‌ای نیز گسترش یافته است و توسط وکلا، پزشکان و دندانپزشکان خریداری می‌شود. شما می‌توانید نمونه‌هایی از محصولات تبلیغاتی را حتی هنگام عبور از خیابان ببینید. توجه داشته باشید که انواع چترهای لوگودار، کوله‌پشتی‌ها و ساک‌های زیپ دار تبلیغاتی فقط یک نمونه هستند.

 

طبق آمار منتشر شده توسط PPAI (انجمن بین‌المللی محصولات تبلیغاتی) کاربران محصولات تبلیغاتی سالانه معادل هجده هزار دلار برای بیش از ۴۰۰ نوع مختلف از محصولات لوگودار سفارشی هزینه می‌کنند. در اقتصاد امروز، جایی که هر هزینه‌ای برای تبلیغات با یک معیار دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد، بازاریابان به دلایل بسیار معتبری روی کالاهای مارکدار تکیه می‌کنند.


تبلیغات مثبت با محصولات تبلیغاتی

حسن نیت عبارت است از منعکس کردن بخشی از ارزش دفتری یک شرکت یا نهاد سازمانی که به طور مستقیم به دارایی یا تعهدات آن مربوط نمی‌شود. اراده خوب، دارایی معنوی نهایی است. تعریف ساده به این معنی است که اگر دو شرکت محصولی مشابه ارائه کنند، با قیمت یکسان، در زمانی که یک مشتری بالقوه یک هدیه تبلیغاتی پدیده از یکی از این شرکت‌ها دریافت کند، احساس بهتری نسبت به شرکتی که این هدیه را ارائه داده، خواهد داشت. در نهایت محصول را از آنها خریداری می‌کند.

این طبیعت بشری است. مصرف کنندگان هر نوع محصول می‌خواهند بدانند که حمایت آنها مورد تقدیر قرار می‌گیرد. دریافت یک مورد با لوگوی سفارشی یا یک هدیه تبلیغاتی بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ای، به عنوان رشوه تلقی نمی‌شود (از آنجا که در تعریف، محصولات تبلیغاتی هزینه پایینی دارند)، اما به عنوان یک بیان صادقانه در بخشی از پیام شرکت که اجازه می‌دهد خریدار بفهمد شرکت شما برای آنها ارزش قائل می‌شود، موجب پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد. یک یادآوری مناسب به ویژه در طول آن زمان‌هایی که محصولات تبلیغاتی شما مورد استفاده قرار می‌گیرند، به نمایش در می‌آید. تصور کنید که کلید خانه شما در یک منطقه تاریک از دست‌تان به زمین می‌افتد، و یک روز قبل از این، یک چراغ‌قوه مارکدار را از شرکتی که برای شما خدماتی ارائه کرده، دریافت کرده باشید. نور این چراغ‌قوه به شما کمک می‌کند که ارتباط گم شده خود را با آن شرکت پیدا کنید و احساس حسن نیت نسبت به دهنده هدیه به مدت طولانی در آینده ادامه خواهد داشت.


تبلیغات دهان به دهان

اخبار تبلیغات دهان به دهان نشان داده‌اند که ارزان‌ترین و اغلب موثرترین نوع تبلیغات، "تبلیغات دهان به دهان" است. فردی که درباره ارزش یک محصول خاص، خدمات و یا شرکتی صحبت می‌کند، بسیار قدرتمندتر از هر نوع تبلیغات نوشتاری یا تصویری تاثیر خواهد گذاشت. یک محصول تبلیغاتی لوگودار و مفید، اغلب می‌تواند این فرآیند را تسهیل کند. برای مثال، یک محصول تبلیغاتی منحصر به فرد، مانند یک خودکار لوکس، ممکن است در حالی که کسی که این هدیه را دریافت کرده از آن استفاده کند، کنار یک غریبه که داخل یک هواپیما نشسته باشد، مورد توجه آن فرد نیز قرار گیرد. ممکن است صحبت در مورد خودکار تبلیغاتی آغاز شود، و مالک ممکن است توضیح دهد که چگونه آن را دریافت کرده، و نام شرکت شما و خدمات خوب ارائه شده توسط شما را ذکر می‌کند. هدیه تبلیغاتی  لوگودار ممکن است چیزی باشد که توسط دیگران جستجو می‌شود. ممکن است بپرسند که آنها چطور می‌توانند این هدیه لوگودار را دریافت کنند و از گیرنده بخواهند که در مورد شرکت شما صحبت کند و اینکه چطور می‌توانند آنها با نماینده فروش شما تماس بگیرند تا همان محصولات تبلیغاتی را دریافت کنند.

آگاهی از برند با محصولات تبلیغاتی

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا در استادیوم‌های ورزشی شرکت‌ها نام خود را در تبلیغات بیلبوردی به نمایش می‌گذارند، نه آدرسی، نه تلفنی، بدون نشانی وب سایت. علتش این است که همه آنها ارزش آگاهی از برند را می‌دانند. آگاهی از برند یک مفهوم بازاریابی است که دانش مشتریان از موجودیت برند را اندازه‌گیری می‌کند. در یک سطح عملی، به این معنی است که اگر قیمت یکسان باشد، یک مصرف کننده احتمالا محصولی را خریداری می‌کند که لوگوی آن شرکت را دیده یا با آن آشنایی دارد، به جای محصول یا خدماتی که برای او ناشناخته است.

آگاهی تجاری نیز به موارد نشانه‌گذاری شده مربوط می‌شود. به عنوان مثال، تولید کننده‌ای که از رویدادهای مختلفی حمایت می‌کند و برند و لوگوی خود را در آن مکان‌ها به نمایش می‌گذارد. افرادی که لوگو و نام برند را می‌بینند، آن را به یاد خواهند داشت و احتمال بیشتری دارد که در زمان خرید آن برند را تشخیص دهند و در نهایت محصولی را خریداری کنند که همان لوگو را داشته باشد. تولید کنندگان لوازم نوزاد، محصول تبلیغاتی مورد استفاده مادرانی که تازه کودکی را به دنیا آورده‌اند به آنها می‌دهند تا این افراد را از برند خود آگاه کنند و در نهایت، مادران محصول را زمانی که به آن احتیاج دارند، خریداری کنند. 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب