پدیده جاوید

مقالات 

راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش دو

۰۵ آبان ۱۳۹۷

در مقاله قبل مواردی که برای انتخاب یک خودکار تبلیغاتی که بتواند به شما کمک کند را بیان کردیم. در این مقاله به ادامه آن می‌پردازیم.

سبک‌ها و مزایا

زمانی که ایده کلی از خودکار تبلیغاتی ارزان که نیاز خواهید داشت، دارید، زمان آن رسیده است که انتخاب‌های خود را محدود کنید. مواد تشکیل دهنده آن را انتخاب کنید که می‌تواند فلز، پلاستیک، چوب باشد. در مورد انواع نقوش که شما ترجیح می‌دهید، حکاکی شده با لیزر یا چاپ شده بر روی آن، فکر کنید. مکانیزم آن را انتخاب کنید، تغییراتی که قابل اجرا باشند و برای معرفی کسب و کار شما بهتر عمل کند را انجام دهید. سپس، سبکی که با دید شما متناسب است را پیدا کنید:

خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای

معمول‌ترین سبک خودکار، خودکار با نوک ساچمه‌ای است که این مدل با نوک آن نامگذاری شده‌است که می‌چرخد و یک جوهر با چرخش ساچمه از درون نوک به بیرون حرکت می‌کند. به دلیل خاصیت جوهر و مکانیزم آن، خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای به هنگام نوشتن نیاز به فشار بیشتری دارد، اما جریان دقیق‌تری دارد و جوهر آن اغلب ضد آب است. خودکارهایی با نوک ساچمه‌ای در سبک‌ها و مواد مختلف ساخته می‌شوند و آن‌ها را به انتخاب آسان برای هر مخاطب تبدیل می‌کنند.

خودکار تبلیغاتی با نوک توپ چرخنده

یکی از بستگان نزدیک خودکار با نوک ساچمه‌ای است، این قلم از همان مکانیسم استفاده می‌کند اما جوهر متفاوتی دارد که به راحتی جریان می‌یابد و مبتنی بر آب یا ژل بر پایه آب است. از آنجا که آن‌ها به فشار کمتری برای نوشتن بر روی کاغذ نیاز دارند، برخی ممکن است آن‌ها را به انواع خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای ترجیح دهند؛ و ممکن است مشتریان بیشتری از آنها استقبال کنند و مورد استفاده قرار دهند.

استفاده از خودکار و روان نویس و خودنویس در یک جعبه

این هدایای تبلیغاتی فقط یک خودکار تبلیغاتی ساده نیست. در یک جعبه شیک، یک خودکار تبلیغاتی با یک روان نویس و یک خودنویس قرار داده شده. یک ترکیب منحصر به فرد، با ارزش و دارای جذابیت بالا و به شما این امکان را می‌دهد که با هدیه دادن آنها توجه مخاطبین را به کسب و کار خود جلب کنید.

استاده از خودکار تبلیغاتی چراغ دار

یک چراغ در یک خودکار؟ در واقع این کار برای محیط‌های کم نور کاملا مناسب است و یک راه مطمئن برای تمیز دادن خودکار تبلیغاتی خود از بقیه رقیبان است. بر روی لوگو و یا پیام خود توجه کنید و با هدیه دادن به مشتری یک روش کاملا جدید برای نوشتن را انتخاب کنید.

هنگامی که در تبلیغات، شما نیاز به جلب توجه بیشتری دارید و یا می‌خواهید از یک مشتری یا کارمند ویژه قدردانی کنید، ممکن است خودکار تبلیغاتی بهترین راه برای انتقال پیغام شما باشد. مواد خاص و یا جوهر و مارک‌های معروف، پیچیدگی و ارزش را به هدیه یا ترفیع شما می‌بخشند.

با تنوع بالایی که در سبک‌های ارائه شده در میان مجموعه ما پیدا می‌شوند، شما مطمئن خواهید بود که مناسب‌ترین گزینه برای رویداد تبلیغاتی بعدی خود را پیدا خواهید کرد.

نتیجه گیری و انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب

حالا که می‌دانید چگونه از خودکار تبلیغاتی در برنامه تبلیغاتی یا بازاریابی خود استفاده کنید، انتخابات منحصر به فرد این مورد تبلیغاتی را چک کنید.

آیا نیاز به کمک در تصمیم‌گیری در زمینه خودکار دارید؟ نگران نباشید. تیم متخصصان ما آماده است تا تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد. امروز با ما یک تماس بگیرید و تفاوت یک برند قوی را کشف کنید.

 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات