راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش دو

راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش دو
تاریخ:
۰۵ آبان ۱۳۹۷

در مقاله قبل مواردی که برای انتخاب یک خودکار تبلیغاتی که بتواند به شما کمک کند را بیان کردیم. در این مقاله به ادامه آن می‌پردازیم.


سبک‌ها و مزایا

زمانی که ایده کلی از خودکار تبلیغاتی ارزان که نیاز خواهید داشت، دارید، زمان آن رسیده است که انتخاب‌های خود را محدود کنید. مواد تشکیل دهنده آن را انتخاب کنید که می‌تواند فلز، پلاستیک، چوب باشد. در مورد انواع نقوش که شما ترجیح می‌دهید، حکاکی شده با لیزر یا چاپ شده بر روی آن، فکر کنید. مکانیزم آن را انتخاب کنید، تغییراتی که قابل اجرا باشند و برای معرفی کسب و کار شما بهتر عمل کند را انجام دهید. سپس، سبکی که با دید شما متناسب است را پیدا کنید:

خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای

معمول‌ترین سبک خودکار، خودکار با نوک ساچمه‌ای است که این مدل با نوک آن نامگذاری شده‌است که می‌چرخد و یک جوهر با چرخش ساچمه از درون نوک به بیرون حرکت می‌کند. به دلیل خاصیت جوهر و مکانیزم آن، خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای به هنگام نوشتن نیاز به فشار بیشتری دارد، اما جریان دقیق‌تری دارد و جوهر آن اغلب ضد آب است. خودکارهایی با نوک ساچمه‌ای در سبک‌ها و مواد مختلف ساخته می‌شوند و آن‌ها را به انتخاب آسان برای هر مخاطب تبدیل می‌کنند.

خودکار تبلیغاتی با نوک توپ چرخنده

یکی از بستگان نزدیک خودکار با نوک ساچمه‌ای است، این قلم از همان مکانیسم استفاده می‌کند اما جوهر متفاوتی دارد که به راحتی جریان می‌یابد و مبتنی بر آب یا ژل بر پایه آب است. از آنجا که آن‌ها به فشار کمتری برای نوشتن بر روی کاغذ نیاز دارند، برخی ممکن است آن‌ها را به انواع خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای ترجیح دهند؛ و ممکن است مشتریان بیشتری از آنها استقبال کنند و مورد استفاده قرار دهند.

استفاده از خودکار و روان نویس و خودنویس در یک جعبه

این هدایای تبلیغاتی فقط یک خودکار تبلیغاتی ساده نیست. در یک جعبه شیک، یک خودکار تبلیغاتی با یک روان نویس و یک خودنویس قرار داده شده. یک ترکیب منحصر به فرد، با ارزش و دارای جذابیت بالا و به شما این امکان را می‌دهد که با هدیه دادن آنها توجه مخاطبین را به کسب و کار خود جلب کنید.

استاده از خودکار تبلیغاتی چراغ دار

یک چراغ در یک خودکار؟ در واقع این کار برای محیط‌های کم نور کاملا مناسب است و یک راه مطمئن برای تمیز دادن خودکار تبلیغاتی خود از بقیه رقیبان است. بر روی لوگو و یا پیام خود توجه کنید و با هدیه دادن به مشتری یک روش کاملا جدید برای نوشتن را انتخاب کنید.

هنگامی که در تبلیغات، شما نیاز به جلب توجه بیشتری دارید و یا می‌خواهید از یک مشتری یا کارمند ویژه قدردانی کنید، ممکن است خودکار تبلیغاتی بهترین راه برای انتقال پیغام شما باشد. مواد خاص و یا جوهر و مارک‌های معروف، پیچیدگی و ارزش را به هدیه یا ترفیع شما می‌بخشند.

 

با تنوع بالایی که در سبک‌های ارائه شده در میان مجموعه ما پیدا می‌شوند، شما مطمئن خواهید بود که مناسب‌ترین گزینه برای رویداد تبلیغاتی بعدی خود را پیدا خواهید کرد.


نتیجه گیری و انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب

حالا که می‌دانید چگونه از خودکار تبلیغاتی در برنامه تبلیغاتی یا بازاریابی خود استفاده کنید، انتخابات منحصر به فرد این مورد تبلیغاتی را چک کنید.

آیا نیاز به کمک در تصمیم‌گیری در زمینه خودکار دارید؟ نگران نباشید. تیم متخصصان ما آماده است تا تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد. امروز با ما یک تماس بگیرید و تفاوت یک برند قوی را کشف کنید.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _____ _    
| ___|| _ |(_)   
|___ \ \ V / _ _ __ 
  \ \ / _ \ | || '__|
/\__/ /| |_| || || |  
\____/ \_____/|_||_|  
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب