راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش دو

راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش دو
تاریخ:
۰۵ آبان ۱۳۹۷

در مقاله قبل مواردی که برای انتخاب یک خودکار تبلیغاتی که بتواند به شما کمک کند را بیان کردیم. در این مقاله به ادامه آن می‌پردازیم.


سبک‌ها و مزایا

زمانی که ایده کلی از خودکار تبلیغاتی ارزان که نیاز خواهید داشت، دارید، زمان آن رسیده است که انتخاب‌های خود را محدود کنید. مواد تشکیل دهنده آن را انتخاب کنید که می‌تواند فلز، پلاستیک، چوب باشد. در مورد انواع نقوش که شما ترجیح می‌دهید، حکاکی شده با لیزر یا چاپ شده بر روی آن، فکر کنید. مکانیزم آن را انتخاب کنید، تغییراتی که قابل اجرا باشند و برای معرفی کسب و کار شما بهتر عمل کند را انجام دهید. سپس، سبکی که با دید شما متناسب است را پیدا کنید:

خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای

معمول‌ترین سبک خودکار، خودکار با نوک ساچمه‌ای است که این مدل با نوک آن نامگذاری شده‌است که می‌چرخد و یک جوهر با چرخش ساچمه از درون نوک به بیرون حرکت می‌کند. به دلیل خاصیت جوهر و مکانیزم آن، خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای به هنگام نوشتن نیاز به فشار بیشتری دارد، اما جریان دقیق‌تری دارد و جوهر آن اغلب ضد آب است. خودکارهایی با نوک ساچمه‌ای در سبک‌ها و مواد مختلف ساخته می‌شوند و آن‌ها را به انتخاب آسان برای هر مخاطب تبدیل می‌کنند.

خودکار تبلیغاتی با نوک توپ چرخنده

یکی از بستگان نزدیک خودکار با نوک ساچمه‌ای است، این قلم از همان مکانیسم استفاده می‌کند اما جوهر متفاوتی دارد که به راحتی جریان می‌یابد و مبتنی بر آب یا ژل بر پایه آب است. از آنجا که آن‌ها به فشار کمتری برای نوشتن بر روی کاغذ نیاز دارند، برخی ممکن است آن‌ها را به انواع خودکار تبلیغاتی با نوک ساچمه‌ای ترجیح دهند؛ و ممکن است مشتریان بیشتری از آنها استقبال کنند و مورد استفاده قرار دهند.

استفاده از خودکار و روان نویس و خودنویس در یک جعبه

این هدایای تبلیغاتی فقط یک خودکار تبلیغاتی ساده نیست. در یک جعبه شیک، یک خودکار تبلیغاتی با یک روان نویس و یک خودنویس قرار داده شده. یک ترکیب منحصر به فرد، با ارزش و دارای جذابیت بالا و به شما این امکان را می‌دهد که با هدیه دادن آنها توجه مخاطبین را به کسب و کار خود جلب کنید.

استاده از خودکار تبلیغاتی چراغ دار

یک چراغ در یک خودکار؟ در واقع این کار برای محیط‌های کم نور کاملا مناسب است و یک راه مطمئن برای تمیز دادن خودکار تبلیغاتی خود از بقیه رقیبان است. بر روی لوگو و یا پیام خود توجه کنید و با هدیه دادن به مشتری یک روش کاملا جدید برای نوشتن را انتخاب کنید.

هنگامی که در تبلیغات، شما نیاز به جلب توجه بیشتری دارید و یا می‌خواهید از یک مشتری یا کارمند ویژه قدردانی کنید، ممکن است خودکار تبلیغاتی بهترین راه برای انتقال پیغام شما باشد. مواد خاص و یا جوهر و مارک‌های معروف، پیچیدگی و ارزش را به هدیه یا ترفیع شما می‌بخشند.

 

با تنوع بالایی که در سبک‌های ارائه شده در میان مجموعه ما پیدا می‌شوند، شما مطمئن خواهید بود که مناسب‌ترین گزینه برای رویداد تبلیغاتی بعدی خود را پیدا خواهید کرد.


نتیجه گیری و انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب

حالا که می‌دانید چگونه از خودکار تبلیغاتی در برنامه تبلیغاتی یا بازاریابی خود استفاده کنید، انتخابات منحصر به فرد این مورد تبلیغاتی را چک کنید.

آیا نیاز به کمک در تصمیم‌گیری در زمینه خودکار دارید؟ نگران نباشید. تیم متخصصان ما آماده است تا تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد. امروز با ما یک تماس بگیرید و تفاوت یک برند قوی را کشف کنید.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟
 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟

در گذشته واژه‌های «کار» و «سرگرمی» دو مفهوم بسیار متفاوت بودند که هرگز در یک جمله به کار نمی‌رفتند. یک منطق قدیمی می‌گوید اگر از کار خود لذت می‌برید، احتمالا به اندازه لازم کارآمد نیستید. اما امروزه سرگرمی بخش جدایی‌ناپذیر از ارزش شرکت‌ها است. در این مقاله دلایل ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما
 ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما

با فرا رسیدن فصل سرد و کاهش دمای هوا، افراد لباس‌های گرم و پشمی خود را از کمدها خارج کرده و آنها را می‌پوشند. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا کارکنان کسب‌وکار که باعث گرم شدنشان در ماه‌های زمستان می‌شود به برند شما کمک می‌کند تا در تمام فصل‌های سرد سال در خاطر مخاطبان ماندگار ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی
 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی

تقویم، سررسید، خودکار تبلیغاتی ، ساعت رومیزی و... همیشه از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند زیرا مفید و ارزان هستند و در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان، مشتریان و ...  ادامه مطلب 
آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم ...  ادامه مطلب 
تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال
 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال

محصولات کاربردی از هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار به شمار می‌آیند. چرا که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام برند را به افراد یادآوری می‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی پرکاربرد تقویم تبلیغاتی و سررسید است که به ویژه برای پایان سال جاری و آغاز سال جدید از طرف ...  ادامه مطلب