راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش یک

۲۹ مهر ۱۳۹۷
تاریخ ایجاد:
۲۹ مهر ۱۳۹۷

درباره خودکار تبلیغاتی

ما هر روز خودکار تبلیغاتی را به شکل‌های مختلف می‌بینیم و از آنها استفاده می‌کنیم، این محصولات را در جیب و یا کیف خود می‌گذاریم و در جاهای مختلف استفاده می‌کنیم، آن‌ها را در بانک‌ها و رستوران‌ها می‌بینیم، و در حال حاضر در میزهای کار یا میزهای آشپزخانه نگه داریم. آن‌ها خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت هستند و در همه جا برای بازاریابی حضور دارند، برای تبلیغات و هدیه دادن این محصولات ایده‌آل هستند.

همراه با برنامه بازاریابی درست،  سفارش خودکار تبلیغاتی می‌تواند به اهداف تبلیغاتی‌تان کمک کند و شناسایی گسترده لوگو را ارائه دهد. زمانی که شما از خودکار تبلیغاتی برای تبلیغاتی و یا فرصت‌های بازاریابی استفاده می‌کنید، موارد زیر را در نظر بگیرید :


مخاطبان هدف و مزایای خودکار تبلیغاتی

سمینارها، جلسه‌ها و جاهای بسیاری که نیاز به خودکار دارند می‌توانند افراد هدف شما را تشکیل دهند. در هر جایی می‌توان از خودکار تبلیغاتی به عنوان هدف بازاریابی، استفاده کرد. اجازه دهید مخاطبین هدف شما، سفیران آگاهی دهنده برند شما و حامل پیام شما، به دفتر یا هر جایی که می‌روند، باشند.

بسیاری از افراد چه کارمند باشند و یا هر شغل دیگری داشته باشند در کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنند. با هدیه دادن این اقلام تبلیغاتی به آنها و همراه داشتن خودکار تبلیغاتی شما در یادگیری دروس، زمانی که از این آیتم‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند افراد بیشتری برند شما راخواهند دید و اگر جنس مرغوبی داشته باشد تاثیر خوبی بر روی آنها خواهد گذاشت.

 

هدایای تبلیغاتی در برخی از رویدادها اهمیت بیشتری دارند. خودکارهای تبلیغاتی می‌توانند به عنوان یادگاری از رویدادها و جلسات و یا مراسم‌های خاص برای یادآوری یا نشان دادن قدردانی عمل کنند.

 

به عنوان جایزه و یا پاداش نیز کاربرد دارند. یک خودکار تبلیغاتی فلزی که برای به رسمیت شناختن دستاوردهای خاص یا خدمات یا اعمال خوب، پاداش داده می‌شود، ذاتا برای هدیه دهنده و گیرنده ارزشمند است. چاپ کلمات و نشان تجاری به طور موثر یادآوری چنین دستاوردهایی را پر رنگ‌تر می‌کنند، در حالی که می‌توانید از این پیام یا آرم برند برای کسب و کار خود سود آوری داشته باشید.

 

چاپ علامت تجاری، لوگو بر روی خودکار تبلیغاتی یا به عبارت دیگر بر روی یک محصول قابل‌حمل، کارآیی و جذابیت آن را حتی فراتر از مخاطب هدف اولیه خود تضمین می‌کند.

 

هر کسی که مخاطب هدف‌تان باشد، خودکار تبلیغاتی می‌تواند به عنوان ابزاری موثر برای ترویج کسب و کار و یا پیام شما عمل کند.


مفاهیم و ایده‌های بازاریابی با خودکار تبلیغاتی

حتی در دنیای امروز که وسایل الکترونیکی به شدت مورد استقبال قرار می‌گیرند، خودکارها هنوز یک ضرورت روزمره محسوب می‌شوند. و با توجه به تنوع سبک‌های مختلف و ماهیت کاربردی ابزار نوشتاری، آنها یک ابزار محبوب و موثر برای برقراری ارتباط با پیام و لوگو ارائه می‌کنند. اما برای بدست آوردن حداکثر نتایج از خودکار تبلیغاتی، مهم است بدانید که درباره شرکت و پیام‌تان چه چیزی می‌تواند بگوید.


امروز با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید و انتخاب خود از خودکار تبلیغاتی را بررسی کنید.

انتخاب یک خودکار تبلیغاتی مناسب

خودکار تبلیغاتی به ندرت تنها یک قلم است. با بسیاری از انواع خودکار موجود، فیلتر کردن همه آنها به منظور انتخاب مناسب برای متناسب کردن نیازها و اهداف‌تان می‌تواند شبیه یک فرآیند طولانی باشد. برندهای مختلفی در کار ساخت خودکار تبلیغاتی هستند و انواع مختلفی از سبک، کیفیت و قیمت را ارائه می‌دهند، به طوری که برای انتخاب یک خودکار چند سوال مهم پیش خواهد آمد:

سوالات مهم:

چه کسی اولین کاربر خودکار تبلیغاتی خواهد بود؟ بودجه شرکت چقدر است و چه اندازه برای خودکار هزینه کنیم؟ کدام سبک و نوع خودکار تبلیغاتی با کسب و کار من متناسب است؟ چه مواد و جوهری برای احتیاجات تجارت شرکت مناسب‌تر هستند؟ چه روش چاپ را ترجیح می‌دهم؟ آیا این خودکار تبلیغاتی به تنهایی توزیع خواهد شد یا در یک مجموعه هدیه خواهد بود؟ آیا این خودکار به بسته‌بندی خاص برای اثر بخشی بیشتر نیاز دارد؟

زمانی که این چند سوال را جواب دادید، ایده و دید بهتری از انواع نیازهای خود خواهید داشت از میان سبک‌های مختلف و مزایایی که هر کدام دارند در نهایت خواهید توانست خودکار تبلیغاتی مناسب کسب و کار خود را پیدا کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »