راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش یک

راهنمای استفاده از خودکار تبلیغاتی سفارشی بخش یک
تاریخ:
۲۹ مهر ۱۳۹۷

درباره خودکار تبلیغاتی

ما هر روز خودکار تبلیغاتی را به شکل‌های مختلف می‌بینیم و از آنها استفاده می‌کنیم، این محصولات را در جیب و یا کیف خود می‌گذاریم و در جاهای مختلف استفاده می‌کنیم، آن‌ها را در بانک‌ها و رستوران‌ها می‌بینیم، و در حال حاضر در میزهای کار یا میزهای آشپزخانه نگه داریم. آن‌ها خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت هستند و در همه جا برای بازاریابی حضور دارند، برای تبلیغات و هدیه دادن این محصولات ایده‌آل هستند.

همراه با برنامه بازاریابی درست،  سفارش خودکار تبلیغاتی می‌تواند به اهداف تبلیغاتی‌تان کمک کند و شناسایی گسترده لوگو را ارائه دهد. زمانی که شما از خودکار تبلیغاتی برای تبلیغاتی و یا فرصت‌های بازاریابی استفاده می‌کنید، موارد زیر را در نظر بگیرید :


مخاطبان هدف و مزایای خودکار تبلیغاتی

سمینارها، جلسه‌ها و جاهای بسیاری که نیاز به خودکار دارند می‌توانند افراد هدف شما را تشکیل دهند. در هر جایی می‌توان از خودکار تبلیغاتی به عنوان هدف بازاریابی، استفاده کرد. اجازه دهید مخاطبین هدف شما، سفیران آگاهی دهنده برند شما و حامل پیام شما، به دفتر یا هر جایی که می‌روند، باشند.

بسیاری از افراد چه کارمند باشند و یا هر شغل دیگری داشته باشند در کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنند. با هدیه دادن این اقلام تبلیغاتی به آنها و همراه داشتن خودکار تبلیغاتی شما در یادگیری دروس، زمانی که از این آیتم‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند افراد بیشتری برند شما راخواهند دید و اگر جنس مرغوبی داشته باشد تاثیر خوبی بر روی آنها خواهد گذاشت.

 

هدایای تبلیغاتی در برخی از رویدادها اهمیت بیشتری دارند. خودکارهای تبلیغاتی می‌توانند به عنوان یادگاری از رویدادها و جلسات و یا مراسم‌های خاص برای یادآوری یا نشان دادن قدردانی عمل کنند.

 

به عنوان جایزه و یا پاداش نیز کاربرد دارند. یک خودکار تبلیغاتی فلزی که برای به رسمیت شناختن دستاوردهای خاص یا خدمات یا اعمال خوب، پاداش داده می‌شود، ذاتا برای هدیه دهنده و گیرنده ارزشمند است. چاپ کلمات و نشان تجاری به طور موثر یادآوری چنین دستاوردهایی را پر رنگ‌تر می‌کنند، در حالی که می‌توانید از این پیام یا آرم برند برای کسب و کار خود سود آوری داشته باشید.

 

چاپ علامت تجاری، لوگو بر روی خودکار تبلیغاتی یا به عبارت دیگر بر روی یک محصول قابل‌حمل، کارآیی و جذابیت آن را حتی فراتر از مخاطب هدف اولیه خود تضمین می‌کند.

 

هر کسی که مخاطب هدف‌تان باشد، خودکار تبلیغاتی می‌تواند به عنوان ابزاری موثر برای ترویج کسب و کار و یا پیام شما عمل کند.


مفاهیم و ایده‌های بازاریابی با خودکار تبلیغاتی

حتی در دنیای امروز که وسایل الکترونیکی به شدت مورد استقبال قرار می‌گیرند، خودکارها هنوز یک ضرورت روزمره محسوب می‌شوند. و با توجه به تنوع سبک‌های مختلف و ماهیت کاربردی ابزار نوشتاری، آنها یک ابزار محبوب و موثر برای برقراری ارتباط با پیام و لوگو ارائه می‌کنند. اما برای بدست آوردن حداکثر نتایج از خودکار تبلیغاتی، مهم است بدانید که درباره شرکت و پیام‌تان چه چیزی می‌تواند بگوید.


امروز با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید و انتخاب خود از خودکار تبلیغاتی را بررسی کنید.

انتخاب یک خودکار تبلیغاتی مناسب

خودکار تبلیغاتی به ندرت تنها یک قلم است. با بسیاری از انواع خودکار موجود، فیلتر کردن همه آنها به منظور انتخاب مناسب برای متناسب کردن نیازها و اهداف‌تان می‌تواند شبیه یک فرآیند طولانی باشد. برندهای مختلفی در کار ساخت خودکار تبلیغاتی هستند و انواع مختلفی از سبک، کیفیت و قیمت را ارائه می‌دهند، به طوری که برای انتخاب یک خودکار چند سوال مهم پیش خواهد آمد:

سوالات مهم:

چه کسی اولین کاربر خودکار تبلیغاتی خواهد بود؟ بودجه شرکت چقدر است و چه اندازه برای خودکار هزینه کنیم؟ کدام سبک و نوع خودکار تبلیغاتی با کسب و کار من متناسب است؟ چه مواد و جوهری برای احتیاجات تجارت شرکت مناسب‌تر هستند؟ چه روش چاپ را ترجیح می‌دهم؟ آیا این خودکار تبلیغاتی به تنهایی توزیع خواهد شد یا در یک مجموعه هدیه خواهد بود؟ آیا این خودکار به بسته‌بندی خاص برای اثر بخشی بیشتر نیاز دارد؟

زمانی که این چند سوال را جواب دادید، ایده و دید بهتری از انواع نیازهای خود خواهید داشت از میان سبک‌های مختلف و مزایایی که هر کدام دارند در نهایت خواهید توانست خودکار تبلیغاتی مناسب کسب و کار خود را پیدا کنید. 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما
 ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما

 صنعت هدایای تبلیغاتی تنها به یک دلیل موفقیت‌آمیز بوده است: افراد محصول رایگان را دوست دارند. اما شما از بین میلیون‌ها محصول تبلیغاتی کدام را برای مشتریان خاص خود انتخاب می‌کنید؟ برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خاص خود باید خلاقیت به خرج دهید و محصول شیکی را انتخاب کنید. در ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی کاربردی برای دانش‌آموزان
 ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

5 هدیه تبلیغاتی کاربردی برای دانش‌آموزان

در هر سال تحصیلی میلیون‌ها دانش‌آموز به مدرسه می‌روند و به سختی درس می‌خوانند تا در پایان سال نتایج مطلوبی کسب کرده و والدین خود را خوشحال کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ کسب‌وکار و توسعه برند شما حمایت از دانش‌آموزان و تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی برای آنهاست. ...  ادامه مطلب 
هدایای تبلیغاتی ماندگار روی میز کار مخاطبان شما
 ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی ماندگار روی میز کار مخاطبان شما

هدایای تبلیغاتی متنوعی نظیر خودکار تبلیغاتی، ماگ، جاکلیدی و... وجود دارد که به شما کمک می‌کند برند خود را توسعه دهید و آن را به گروه مخاطب بشناسانید. در انتخاب هدایای تبلیغاتی دو نکته مهم را مدنظر قرار دهید: 1. مخاطبان در طول روز چند بار هدیه تبلیغاتی را مشاهده می‌کنند؟  2. ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای زندگی سالم
 ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای زندگی سالم

همه ما دوست داریم زندگی سالمی را تجربه کنیم اما وسوسه انتخاب محصولات ناسالم اغلب اوقات بر ما غلبه می‌کند. تصور کنید در مهمانی تولد اعضای خانواده یا دوستان خود هستید و بسیار برایتان ناخوشایند است که برش کیک شکلاتی را رد کنید. اما برای تغییر عقیده همیشه وقت هست. اگر صاحب کسب‌وکار هستید با هدیه ...  ادامه مطلب 
قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد
 ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد

نوشیدن شش تا هشت لیوان آب در روز توصیه پزشکان به همه افراد است. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد دارید برای کارکنان و مخاطبان خود هدایای تبلیغاتی تهیه کنید قمقمه تبلیغاتی را انتخاب کنید. با این هدیه به آنها یادآوری می‌کنید در طول روز بیشتر آب بنوشند و به فکر سلامتی خود باشند. هدایای ...  ادامه مطلب