9 مزیت استفاده از هدایای تبلیغاتی

9 مزیت استفاده از هدایای تبلیغاتی
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
هدایای تبلیغاتی می‌توانند شامل هر محصولی از خودکار و لوازم اداری تا دسته کلیدهای فلش مموری دار و بطری‌های آب باشند که حاوی لوگو و نام شرکت شما هستند. در اینجا 9 روشی که در آن عرضه این محصولات تبلیغاتی به عنوان هدیه شرکتی می‌تواند برای کسب و کار شما مفید باشد، آورده شده است.

با عرضه این هدایای تبلیغاتی می‌توانید:

1. روابط بین شرکتی خود را توسعه دهید

شرکت‌ها از مردم تشکیل شده‌اند و مردم دریافت هدیه را دوست دارند. آنها به هنگام دریافت یک هدیه توجه بیشتری به آن می‌کنند به ویژه اگر محصول تبلیغاتی شما به طور مداوم در یک محیط اداری استفاده شود. این می‌تواند برای آنها یادآور شرکت، محصولات و خدمات شما باشد. این امر می‌تواند به توسعه روابط با مشتریان فعلی و آینده شما کمک کند.

2. هویت و شناخت از نام تجاری خود را افزایش دهید

با استفاده از مواد تبلیغاتی به عنوان هدایای شرکتی به معنای واقعی می‌توانید نام شرکت خود را در معرض دید افراد قرار دهید. با توزیع هدایا به همراه نام تجاری، لوگو و اطلاعات تماس، شما می‌توانید آگاهی از شرکت خود را گسترش دهید. افراد نیز با دریافت هدایا از شرکت شما، در مورد هدیه دریافتی و در نهایت شرکت شما، حس مثبتی خواهند داشت.

3. پول کسب و کار خود را ذخیره کنید

هدایای شرکتی یک روش بسیار سودآور و مقرون به صرفه برای تبلیغات هستند. از آنجا که آنها معمولا حفظ شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند اغلب نسبت هزینه به میزان تاثیرگذاری آنها در مقایسه با دیگر انواع رسانه‌های عمومی و یا تبلیغاتی هدفمند پایین‌تر است.

4. حفظ وفاداری مشتری

مشتریانی که هدایای شرکتی را دریافت می‌کنند، به احتمال زیاد مجددا به کسب و کار شما مراجعه خواهند کرد. این هدایا همچنین پیوند مشارکتی بین مشتریان و کسب و کار شما را نیز تقویت خواهد کرد. عرضه هدایای شرکتی به گیرنده یادآوری می‌کند که کسب و کار آنها برای شما مهم است. این یک احساس مثبت است که وفاداری را افزایش می‌دهد.

5. بهبود ذهنیت و ادراک مشتری

با دریافت یک هدیه، شما یک ذهنیت مثبت در دریافت کننده ایجاد می‌کنید. ایده عرضه محصولات تبلیغاتی با حسن نیت همراه است. عرضه این هدایای شرکتی در ذهن مشتریان آینده، تصویر شرکت شما را بهبود می‌بخشد و ادراکات مثبت نسبت به شما را افزایش می‌دهد.

6. ایجاد انگیزه‌های بیشتر

با توزیع نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت شما بر روی هدایای تبلیغاتی نفیس ، شما آگاهی، علاقه و کنجکاوی را نسبت به کسب و کار خود افزایش می‌دهید. شما می‌توانید از این هدایا به عنوان یک انگیزه برای دریافت آدرس ایمیل و یا ثبت نام برای دوره‌های آزمایشی رایگان استفاده کنید. مشتریان به شرکتی که به آنها هدایای رایگان عرضه می‌کند، احترام بیشتری قائل هستند.

7. کسب مراجعات بیشتر

مشتریان شما در ایجاد ایده‌های جدید بسیار موثر هستند. با درخواست از آنها برای مراجعه بیشتر، می‌توانید بر روی ارتباطات گسترده آنها سرمایه گذاری کنید. شما می‌توانید از محصولات تبلیغاتی برای تشویق ایده پردازی استفاده کنید. برای کسب مراجعات بیشتر در آنها انگیزه ایجاد کنید.

8. افزایش فروش

مشتریانی که هدایای تبلیغاتی شرکتی دریافت می‌کنند بیشتر احتمال دارد از محصولات و خدمات شرکتی که به آنها خدمات ارائه داده است استفاده کنند. فروش به طور طبیعی با توجه به افزایش حسن نیت و آگاهی از برند افزایش خواهد یافت. مشتریانی که احساس کنند که ارزش زیادی برای کسب و کار آنها قائل هستید تمایل بیشتری برای خرید از شرکت شما خواهند داشت.

9. روابط بین کارمندان را تقویت دهید

با عرضه هدایای تبلیغاتی بین کارکنان خود، می‌توانید نگرش آنها را بهبود بخشید. با پاداش دادن به کارکنان به خاطر کار خوب با استفاده از هدایای مارکدار شرکتی، به آنها یادآوری خواهید کرد که چقدر برای کار آنها ارزش قائل هستید. این به کارکنان انگیزه می‌دهد تا بیشتر جوایز کسب کنند و تولید را افزایش دهند. شما همچنین می‌توانید اخلاق یا شعار شرکت را از طریق تکرار بر روی محصولات تبلیغاتی گسترش دهید.
هدایای تبلیغاتی ارزان شرکتی یک راه مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای به اشتراک گذاشتن حسن نیت شرکت در دنیای کسب و کار هستند.
مهم نیست که در چه صنعتی مشغول هستید، ایده خوبی است که از هدایای تبلیغاتی به عنوان استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید.
 
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _ ______
        (_)|___ /
 __ _  ___   _  / / 
 / _` | / _ \  | | / / 
| (_| || (_) | | |./ /  
 \__,_| \___/  | |\_/  
        _/ |    
       |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری
 ۲۸ دی ۱۳۹۸

تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری

تاثیر هدایای تبلیغاتی در پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها و توسعه برند انکارناپذیر است. تنوع هدایای تبلیغاتی به قدری زیاد است که صاحبان کسب‌وکارها با هر میزان از بودجه می‌توانند کالایی را انتخاب کنند و آن را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنند. اگر قصد دارید هدیه تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی شب یلدا
 ۲۲ دی ۱۳۹۸

نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی شب یلدا

 تهیه هدایای تبلیغاتی برای مناسبت‌های خاص نظیر اعیاد ملی و مذهبی، سالگرد تاسیس شرکت‌ها و... یکی از راه‌های پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها محسوب می‌شود. شب یلدا یکی از زیباترین و بااهمیت‌ترین جشن‌های ایرانیان است که می‌توانید آن را با تقدیم هدایای تبلیغاتی شب یلدا به ...  ادامه مطلب 
چرا خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است؟
 ۱۴ دی ۱۳۹۸

چرا خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است؟

درست است که در حال حاضر استفاده از صفحه کلید گوشی موبایل و کامپیوتر متداول شده است اما هنوز هم قلم و خودکار در زندگی روزمره ما جایگاه خاص خود را دارند. بنابراین انتخاب خودکار تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی موثر از میان انواع کالاهای تبلیغاتی برای توسعه برند کسب‌وکارها تصمیمی ...  ادامه مطلب 
هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی
 ۰۷ دی ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی

بازاریابان باید از آخرین تغییرات و تحولات صنعت هدایای تبلیغاتی آگاه باشند و بدانند در داخل و خارج از کشور چه محصولاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌شوند و کدام یک از هدایای تبلیغاتی محبوب، نتایج بهتری در دستیابی به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها به همراه دارند. مهم نیست که چه ...  ادامه مطلب 
ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید
 ۳۰ آذر ۱۳۹۸

ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید

 وقت طلاست! این جمله‌ای است که بزرگان در اهمیت استفاده درست و بهینه از زمان گفته‌اند. ساعت با نشان دادن زمان به افراد باعث شده کارها با برنامه‌ریزی، سریع‌تر و منظم‌تر انجام شود. ساعت‌ها در طول روز بارها و بارها دیده می‌شوند پس می‌توانند هدایای تبلیغاتی تاثیرگذاری برای ...  ادامه مطلب