9 مزیت استفاده از هدایای تبلیغاتی

9 مزیت استفاده از هدایای تبلیغاتی
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
هدایای تبلیغاتی می‌توانند شامل هر محصولی از خودکار و لوازم اداری تا دسته کلیدهای فلش مموری دار و بطری‌های آب باشند که حاوی لوگو و نام شرکت شما هستند. در اینجا 9 روشی که در آن عرضه این محصولات تبلیغاتی به عنوان هدیه شرکتی می‌تواند برای کسب و کار شما مفید باشد، آورده شده است.

با عرضه این هدایای تبلیغاتی می‌توانید:

1. روابط بین شرکتی خود را توسعه دهید

شرکت‌ها از مردم تشکیل شده‌اند و مردم دریافت هدیه را دوست دارند. آنها به هنگام دریافت یک هدیه توجه بیشتری به آن می‌کنند به ویژه اگر محصول تبلیغاتی شما به طور مداوم در یک محیط اداری استفاده شود. این می‌تواند برای آنها یادآور شرکت، محصولات و خدمات شما باشد. این امر می‌تواند به توسعه روابط با مشتریان فعلی و آینده شما کمک کند.

2. هویت و شناخت از نام تجاری خود را افزایش دهید

با استفاده از مواد تبلیغاتی به عنوان هدایای شرکتی به معنای واقعی می‌توانید نام شرکت خود را در معرض دید افراد قرار دهید. با توزیع هدایا به همراه نام تجاری، لوگو و اطلاعات تماس، شما می‌توانید آگاهی از شرکت خود را گسترش دهید. افراد نیز با دریافت هدایا از شرکت شما، در مورد هدیه دریافتی و در نهایت شرکت شما، حس مثبتی خواهند داشت.

3. پول کسب و کار خود را ذخیره کنید

هدایای شرکتی یک روش بسیار سودآور و مقرون به صرفه برای تبلیغات هستند. از آنجا که آنها معمولا حفظ شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند اغلب نسبت هزینه به میزان تاثیرگذاری آنها در مقایسه با دیگر انواع رسانه‌های عمومی و یا تبلیغاتی هدفمند پایین‌تر است.

4. حفظ وفاداری مشتری

مشتریانی که هدایای شرکتی را دریافت می‌کنند، به احتمال زیاد مجددا به کسب و کار شما مراجعه خواهند کرد. این هدایا همچنین پیوند مشارکتی بین مشتریان و کسب و کار شما را نیز تقویت خواهد کرد. عرضه هدایای شرکتی به گیرنده یادآوری می‌کند که کسب و کار آنها برای شما مهم است. این یک احساس مثبت است که وفاداری را افزایش می‌دهد.

5. بهبود ذهنیت و ادراک مشتری

با دریافت یک هدیه، شما یک ذهنیت مثبت در دریافت کننده ایجاد می‌کنید. ایده عرضه محصولات تبلیغاتی با حسن نیت همراه است. عرضه این هدایای شرکتی در ذهن مشتریان آینده، تصویر شرکت شما را بهبود می‌بخشد و ادراکات مثبت نسبت به شما را افزایش می‌دهد.

6. ایجاد انگیزه‌های بیشتر

با توزیع نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت شما بر روی هدایای تبلیغاتی نفیس ، شما آگاهی، علاقه و کنجکاوی را نسبت به کسب و کار خود افزایش می‌دهید. شما می‌توانید از این هدایا به عنوان یک انگیزه برای دریافت آدرس ایمیل و یا ثبت نام برای دوره‌های آزمایشی رایگان استفاده کنید. مشتریان به شرکتی که به آنها هدایای رایگان عرضه می‌کند، احترام بیشتری قائل هستند.

7. کسب مراجعات بیشتر

مشتریان شما در ایجاد ایده‌های جدید بسیار موثر هستند. با درخواست از آنها برای مراجعه بیشتر، می‌توانید بر روی ارتباطات گسترده آنها سرمایه گذاری کنید. شما می‌توانید از محصولات تبلیغاتی برای تشویق ایده پردازی استفاده کنید. برای کسب مراجعات بیشتر در آنها انگیزه ایجاد کنید.

8. افزایش فروش

مشتریانی که هدایای تبلیغاتی شرکتی دریافت می‌کنند بیشتر احتمال دارد از محصولات و خدمات شرکتی که به آنها خدمات ارائه داده است استفاده کنند. فروش به طور طبیعی با توجه به افزایش حسن نیت و آگاهی از برند افزایش خواهد یافت. مشتریانی که احساس کنند که ارزش زیادی برای کسب و کار آنها قائل هستید تمایل بیشتری برای خرید از شرکت شما خواهند داشت.

9. روابط بین کارمندان را تقویت دهید

با عرضه هدایای تبلیغاتی بین کارکنان خود، می‌توانید نگرش آنها را بهبود بخشید. با پاداش دادن به کارکنان به خاطر کار خوب با استفاده از هدایای مارکدار شرکتی، به آنها یادآوری خواهید کرد که چقدر برای کار آنها ارزش قائل هستید. این به کارکنان انگیزه می‌دهد تا بیشتر جوایز کسب کنند و تولید را افزایش دهند. شما همچنین می‌توانید اخلاق یا شعار شرکت را از طریق تکرار بر روی محصولات تبلیغاتی گسترش دهید.
هدایای تبلیغاتی ارزان شرکتی یک راه مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای به اشتراک گذاشتن حسن نیت شرکت در دنیای کسب و کار هستند.
مهم نیست که در چه صنعتی مشغول هستید، ایده خوبی است که از هدایای تبلیغاتی به عنوان استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید.
 
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟
 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟

در گذشته واژه‌های «کار» و «سرگرمی» دو مفهوم بسیار متفاوت بودند که هرگز در یک جمله به کار نمی‌رفتند. یک منطق قدیمی می‌گوید اگر از کار خود لذت می‌برید، احتمالا به اندازه لازم کارآمد نیستید. اما امروزه سرگرمی بخش جدایی‌ناپذیر از ارزش شرکت‌ها است. در این مقاله دلایل ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما
 ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما

با فرا رسیدن فصل سرد و کاهش دمای هوا، افراد لباس‌های گرم و پشمی خود را از کمدها خارج کرده و آنها را می‌پوشند. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا کارکنان کسب‌وکار که باعث گرم شدنشان در ماه‌های زمستان می‌شود به برند شما کمک می‌کند تا در تمام فصل‌های سرد سال در خاطر مخاطبان ماندگار ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی
 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی

تقویم، سررسید، خودکار تبلیغاتی ، ساعت رومیزی و... همیشه از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند زیرا مفید و ارزان هستند و در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان، مشتریان و ...  ادامه مطلب 
آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم ...  ادامه مطلب 
تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال
 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال

محصولات کاربردی از هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار به شمار می‌آیند. چرا که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام برند را به افراد یادآوری می‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی پرکاربرد تقویم تبلیغاتی و سررسید است که به ویژه برای پایان سال جاری و آغاز سال جدید از طرف ...  ادامه مطلب