پدیده جاوید

مقالات 

جلب توجه افراد با خودکار تبلیغاتی

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

خودکار می تواند توجه همه را به کسب و کار شما جلب کند

خودکارها یک مورد استاندارد هستند که ما هر روز در بسیاری از جنبه‌های زندگی خود از آنها استفاده می‌کنیم. مهم نیست که لوگوی شما چه شکلی دارد وقتی شما آن را روی یک خودکار قرار دهید که به رنگ آبی یا سیاه باشد، اگر لوگوی شما بصورت جذاب روی آن چاپ نشده باشد حتی آن‌هایی که دست به دست می‌شوند و مورد استفاده مردم قرار می گیرند هم، لوگوی شما توجه آنها را جلب نمی‌کند.
از نوعی خودکار تبلیغاتی استفاده کنید که دارای شکلی متفاوت است. زمانی که یک قلم کج را بردارید، چشم شما مجبور به نگاه کردن به این است که چرا این خودکار متفاوت از بقیه می باشد و این زمانی است که شما خواهید دید که یک لوگو روی خودکار است. یک خودکار استاندارد که یک لوگوی نامفهوم روی آن چاپ شده است به احتمال زیاد باعث جلب توجه افراد قرار نخواهد گرفت.

اگر می خواهید مورد توجه قرار بگیرید لوگوی خود را با رنگ و فونت مناسب بر روی خودکاری متفاوت قرار دهید تا نتیجه بهتری دریافت کنید. واقعا چیزهای متفاوتی وجود دارند که شما می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که دیگران متوجه خودکار شما و لوگوی روی آن خودکار شوند. طراحی خودکار به شما این امکان را می‌دهد که برای متفاوت بودن، خلاق باشید چون این یک هدایای تبلیغاتی است که معرف کسب و کار و خدمات شرکت شما می باشد.

حالا باید با خودتان فکر کنید که چه چیزی باعث جلب توجه شما به یک خودکار می‌شود؟


خوب، چند دلیل مختلف وجود دارد که افراد به خودکاری نگاه کنند که با آن در حال نوشتن هستند و یکی از آن دلایل زمانی است که درست کار نمی‌کند، بنابراین نیازی نیست که بگوییم این چیزی نیست که شما بخواهید برای آن تلاش کنید. هر چه باشد، شما نمی‌خواهید یک نفر فکر کند که یک خودکار بدرد نخور در دست دارد و سپس به پایین نگاه کند و لوگوی کسب‌وکار شما را ببیند. این قطعا نمایشی از کسب‌وکار شما نیست که به دنبال آن هستید.

در طرف دیگر، اگر یک خودکار به خوبی بنویسد، مورد توجه بیشتر مردم قرار خواهد گرفت و اگر ظاهر خوبی هم داشته باشد حتی ممکن است بخواهند با آن عکس بگیرند. بنابراین یک خودکاری که روان می نویسد، راه خوبی برای جلب توجه یک فرد است. رنگ همچنین راه خوبی است که توجه مخاطب هدف شما به خودکار و همچنین نام برند و کسب وکارتان جلب شود. شما ممکن است بخواهید خودکارهای تبلیغاتی خود را با رنگ های جالب تری طراحی کنید، سپس فقط یک رنگ آبی یا سیاه استاندارد انتخاب کنید. انتخاب رنگ‌های بدنه جالب، بیشتر به جلب توجه لوگوی کسب‌وکار شما کمک خواهد کرد.

همچنین می‌توانید یک خودکاری را انتخاب کنید که منحصر به فرد بوده و شاید کمی ضخیم‌تر یا طولانی‌تر از خودکارهای پلاستیکی استاندارد باشد. اگر به هر صورت متفاوت باشد و یا به نظر متفاوت برسد، احتمالا به شما کمک می‌کند که کمی توجه دیگران را به لوگوی خود جلب کنید. البته، در اغلب سناریوهای تجاری بهتر است که همیشه یک جوهر آبی یا سیاه را انتخاب کنید اما جوهر رنگی معمولا توجه شما را بیشتر جلب می‌کند اما این کار زمانی بهتر خواهد بود که مخاطب هدف شما کودکان و نوجوانان باشند و بخواهند چیزی را با جوهر نارنجی یا صورتی بنویسند.
انتخاب خودکار مناسب می‌تواند تمام تفاوت را در کمک به جلب توجه به نام و لوگو شما ایجاد کند. در نهایت، انتخاب درست به شما کمک خواهد کرد تا کسب‌وکار خود را در بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید و نیازی نیست که یک متخصص باشید تا یک خودکار مناسب را انتخاب کنید تا به لوگوی شما توجه کنند.
 
 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات