هدایای تبلیغاتی ارزان برای بازاریابی

تاریخ:
۱۰ اسفند ۱۳۹۶

اگر فقط یک چیز باشد که در همه صاحبان کسب و کارهای کوچک مشترک باشد، این است که همه آنها معمولا بودجه کمی دارند. همین امر، بازاریابی کسب و کارتان را به گونه‌ای که افراد بیشتری آن را ببینند، سخت‌تر می‌کند، به ویژه اگر رقبای بزرگتری هم داشته باشید.

در این موارد، شرکت ها باید با بودجه بازاریابی خود بسیار خلاقانه عمل کنند. خوشبختانه راه هایی وجود دارد که می‌توانید نام شرکت خود را بدون گرفتن وام‌های کلان به گوش مخاطب برسانید.

یکی از آنها هدیه تبلیغاتی می باشد، البته هدایا می توانند به صورت های گوناگون باشد. در زیر به چند روش ارزان برای بازاریابی کسب و کار های کوچک اشاره کرده‌ایم.

توزیع هدایا با استفاده از رسانه‌های اجتماعی

ایجاد حساب در شبکه‌های اجتماعی رایگان است و از آنجایی که اکثر مردم بالاخره در یکی رسانه‌های اجتماعی حساب دارند، ایده خوبی است که از این راه بازاریابی کسب و کار خود را انجام دهید. حتما تمام صفحات این شبکه ها را با اطلاعات مربوط به کسب و کارتان، به ویژه تصاویر تنظیم کنید.

همچنین باید بر روی حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود به طور مرتب نظارت و آنها را به طور منظم به روز کنید. اگر این کار را نکنید، عملا تاثیری در بازاریابی کسب و کارتان نخواهد داشت. برای گسترش نام برند می توانید کدهای تخفیف به همراه آدرس وب سایت خود، به عنوان هدیه تبلیغاتی به بازدید کنندگان شبکه های اجتماعی خود بدهید با این کار بازدید از وب سایت شما هم بالا می رود.

مگنت‌های تجاری ماشین

اگر اتومبیل دارید و زیاد هم رانندگی می‌کنید، می‌توانید وسیله نقلیه خود را به عنوان یک بیلبورد متحرک در نظر بگیرید. مگنت های تجاری ماشین، یک راه عالی برای تبلیغ شرکت‌تان می‌باشد و هزینه‌ی زیادی هم نخواهد داشت. به علاوه می‌توان آنها را به راحتی گذاشت و برداشت، بنابراین هر زمان که خواستید از ماشین تان برای مصارف شخصی استفاده کنید، می‌توانید مگنت‌ها را بردارید.

این یک فرصت عالی و مقرون به صرفه برای شماست که نام شرکت را به تعداد زیادی از مخاطب‌ها نشان دهید. می توانید از خودکار تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، به کسانی که کسب و کارتان توجه آنها را جلب کرده هدیه بدهید تا آنها و اطرافیان شان مشتری شما شوند.

بازاریابی ایمیلی از طریق ارائه هدیه تبلیغاتی

امروزه تعداد زیادی از مردم ایمیل دارند و بازریابی از طریق ایمیل برای رسیدن به مشتریان احتمالی، روشی ارزان برای در معرض دید قرار دادن نام شرکت تان است. شما می‌توانید بعد از ارائه هدیه تبلیغاتی خود به آنها، بیزینس کارت های مشتری های احتمالی را در نمایشگاه‌های تجاری یا رویدادهای محلی از آنها بگیرید و یک پایگاه داده برای ارسال ایمیل به آنها درست کنید.

شما همچنین می‌توانید لیست مشتریان احتمالی را از شرکت‌هایی که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند خریداری کنید تا خود را در دسترس افرادی قرار دهید که به محصول یا خدمات خاص شما علاقمند هستند. می‌توانید ایمیل‌های تبلیغی خود را سفارشی کرده و ظاهری حرفه‌ای به برند خود بدهید.

بن ها و کدهای تخفیف خود را نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی از طریق ایمیل به آنها ارسال کنید. در صد بالایی از آنها مشتری شما خواهند شد.

شبکه سازی

کمی تحقیقات انجام دهید و به دنبال رویدادها در منطقه خود باشید. حضور پیدا کردن در اکثر این رویداد ها رایگان و یا بسیار ارزان است و می‌توانند به شما کمک کنند ارتباطاتی ایجاد کنید تا کسب و کار خود را به مشتری های بیشتری نشان دهید. حتما با این افراد مختلف آشنا شوید و هدایای تبلیغاتی خود را شخصا به مخاطبان خود بدهید.

با ارتباط رو در رو حس اطمینان بیشتری به شما و کسب و کارتان ایجاد خواهد شد. در صورت نیاز به کسب و کار یا خدمات مربوط به حرفه شما احتمال بیشتری وجود دارد که با شما تماس گرفته شود.

بازاریابی چریکی

بازاریابی چریکی یک روش عالی برای بازاریابی کسب و کار شماست، و فقط خلاقیت شما را می‌طلبد. به عنوان مثال، شما می‌توانید هدیه تبلیغاتی خود را شخصا به مشتریان احتمالی بدهید، یا می‌توانید برچسب‌های شرکت خود را همه جا بگذارید تا مردم آنها را ببینند.

حتی می توانید به بعضی مغازه ها و شرکت ها شخصا مراجعه کرده و خودکار تبلیغاتی هدیه بدهید با این کار نام برند و آدرس وب سایت خود را بطور گسترده و با کمترین هزینه و در مدت طولانی تبلیغ خواهید کرد.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب