هدایای تبلیغاتی یک ابزار شناخت برند

تاریخ:
۰۷ اسفند ۱۳۹۶

به عنوان یک صاحب کسب و کار، آیا شما قادر به تعریف دقیق مفهوم "آگاهی از نام تجاری" هستید؟ بسیاری از مردم بر این باور نادرست هستند که شناسایی نام تجاری فقط با فروش بالا مسیر خواهد شد. تعریف آگاهی از نام تجاری در کلمات ساده، چیزی نیست که بر فروش مستقیم متمرکز باشد.

در صورت عدم فروش، اهمیت آگاهی از نام تجاری را نادیده نگیرید. شما باید به طور خاص درک کنید که آگاهی از نام تجاری به طور غیرمستقیم به مشتری شما می گوید که شما خوب هستید.
درکمپین خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید خواهید دید که تاثیر زیادی بر آشنا شدن مشتریان با نام برند شما خواهد داشت.

این باعث می شود تا آنها همیشه به یاد شما باشند و شما را مورد توجه خود قرار دهند و در صورت تصمیم گیری بعدی در مورد خرید، این هدایای تبلیغاتی تاثیر مثبتی خواهند داشت و در نهایت منجر به مراجعه به کسب و کار شما و در نهایت فروش بیشتر شما خواهد شد. ارائه هدیه تبلیغاتی یکی از بهترین استراتژی های اثبات شده در ایجاد آگاهی از نام تجاری است.

چرا هدایای تبلیغاتی؟

آسان است درک کنید که یکی از استراتژی های بازاریابی موثر برای نفوذ به دیگران، ارائه چیزی است که دارای دید بصری بسیار جذاب و همچنین داشتن عمر طولانی در نزد مشتری باشد.

در صورتی که این هدیه تبلیغاتی در زندگی روزمره کاربران مفید باشد و کارایی خوبی داشته باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت.
تصور کنید اگر مشتریان بالقوه خود را در مجاورت نزدیک با لوگوی چاپ شده ای که بر روی هدیه تبلیغاتی می باشد قرار دهید ، آیا فکر نمی کنید این سر و کار داشتن با برند شما، شانس بهبود کسب و کار را برایتان افزایش می دهد؟

مطمئنا این طور است و به همین دلیل می باشد که بسیاری از شرکت ها این استراتژی را به عنوان یک ابتکار اطلاع رسانی برند می پذیرند.

هدایای تبلیغاتی به جای اینکه صرفا یک نهاد بازاریابی باشند، وقتی با یک تماس شخصی مبادله شوند، این امر باعث می شود که مشتریان به شما وفادار تر و از شما به خوبی یاد کنند. علاوه بر این، ارائه یک محصول با کیفیت خوب نیز می تواند نماینده شما و رویکرد کسب و کار با کیفیت شما باشد که می تواند تاثیر مثبتی بر روی تصمیم گیری مشتری ایجاد کند.

با این حال، برای رسیدن به تمام این اهداف البته در راه درست، شما باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی که ارائه می دهید بسیار مراقب باشید. کیفیت و دوام بسیار مهم است. در عین حال اطمینان حاصل کنید که این هدیه برای اکثریت آنها مفید باشد.

یکی از گزینه های موجود که هم هزینه کمی دارد و هم دارای ماندگاری بالا است خودکار تبلیغاتی می باشد. این محصول را در همه جا می توان یافت و مردم از آن استفاده می کنند. خودکار از پر کاربردترین محصولات تبلیغاتی می باشد که صاحبان کسب و کار از آن در کمپین تبلیغاتی خود استفاده می کنند.

شما می توانید از پدیده جاوید انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب