هدایای تبلیغاتی یک ابزار شناخت برند

تاریخ:
۰۷ اسفند ۱۳۹۶

به عنوان یک صاحب کسب و کار، آیا شما قادر به تعریف دقیق مفهوم "آگاهی از نام تجاری" هستید؟ بسیاری از مردم بر این باور نادرست هستند که شناسایی نام تجاری فقط با فروش بالا مسیر خواهد شد. تعریف آگاهی از نام تجاری در کلمات ساده، چیزی نیست که بر فروش مستقیم متمرکز باشد.

در صورت عدم فروش، اهمیت آگاهی از نام تجاری را نادیده نگیرید. شما باید به طور خاص درک کنید که آگاهی از نام تجاری به طور غیرمستقیم به مشتری شما می گوید که شما خوب هستید.
درکمپین خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید خواهید دید که تاثیر زیادی بر آشنا شدن مشتریان با نام برند شما خواهد داشت.

این باعث می شود تا آنها همیشه به یاد شما باشند و شما را مورد توجه خود قرار دهند و در صورت تصمیم گیری بعدی در مورد خرید، این هدایای تبلیغاتی تاثیر مثبتی خواهند داشت و در نهایت منجر به مراجعه به کسب و کار شما و در نهایت فروش بیشتر شما خواهد شد. ارائه هدیه تبلیغاتی یکی از بهترین استراتژی های اثبات شده در ایجاد آگاهی از نام تجاری است.

چرا هدایای تبلیغاتی؟

آسان است درک کنید که یکی از استراتژی های بازاریابی موثر برای نفوذ به دیگران، ارائه چیزی است که دارای دید بصری بسیار جذاب و همچنین داشتن عمر طولانی در نزد مشتری باشد.

در صورتی که این هدیه تبلیغاتی در زندگی روزمره کاربران مفید باشد و کارایی خوبی داشته باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت.
تصور کنید اگر مشتریان بالقوه خود را در مجاورت نزدیک با لوگوی چاپ شده ای که بر روی هدیه تبلیغاتی می باشد قرار دهید ، آیا فکر نمی کنید این سر و کار داشتن با برند شما، شانس بهبود کسب و کار را برایتان افزایش می دهد؟

مطمئنا این طور است و به همین دلیل می باشد که بسیاری از شرکت ها این استراتژی را به عنوان یک ابتکار اطلاع رسانی برند می پذیرند.

هدایای تبلیغاتی به جای اینکه صرفا یک نهاد بازاریابی باشند، وقتی با یک تماس شخصی مبادله شوند، این امر باعث می شود که مشتریان به شما وفادار تر و از شما به خوبی یاد کنند. علاوه بر این، ارائه یک محصول با کیفیت خوب نیز می تواند نماینده شما و رویکرد کسب و کار با کیفیت شما باشد که می تواند تاثیر مثبتی بر روی تصمیم گیری مشتری ایجاد کند.

با این حال، برای رسیدن به تمام این اهداف البته در راه درست، شما باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی که ارائه می دهید بسیار مراقب باشید. کیفیت و دوام بسیار مهم است. در عین حال اطمینان حاصل کنید که این هدیه برای اکثریت آنها مفید باشد.

یکی از گزینه های موجود که هم هزینه کمی دارد و هم دارای ماندگاری بالا است خودکار تبلیغاتی می باشد. این محصول را در همه جا می توان یافت و مردم از آن استفاده می کنند. خودکار از پر کاربردترین محصولات تبلیغاتی می باشد که صاحبان کسب و کار از آن در کمپین تبلیغاتی خود استفاده می کنند.

شما می توانید از پدیده جاوید انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها
 ۱۶ آذر ۱۳۹۸

خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها

خودکار تاچ تبلیغاتی با قابلیت دوگانه نوشتن روی کاغذ و کار با گوشی‌های هوشمند یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان جوان کسب‌وکار شما محسوب می‌شود. خودکار تاچ تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی است که توسط کسب‌وکارهای ...  ادامه مطلب 
پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان
 ۱۰ آذر ۱۳۹۸

پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان

مدیران بازاریابی همواره در صدد انتخاب بهترین و اثربخش‌ترین محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی هستند. بعضی نوشت‌افزارها مانند خودکار تبلیغاتی ، خودنویس و روان‌نویس تبلیغاتی، مداد رنگی و ماژیک تبلیغاتی محصولاتی هستند که با توجه به نوع کسب‌وکار، مخاطبان گروه و ...  ادامه مطلب 
جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما
 ۰۲ آذر ۱۳۹۸

جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما

 نگهداری از کارت شناسایی و کارت‌های بانکی افراد را به استفاده از جاکارتی ترغیب می‌کند. جاکارتی با توجه به نوع کارت و نحوه استفاده از آن در انواع مختلفی تولید می‌شود. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار تصمیم به انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود ...  ادامه مطلب 
پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟
 ۲۹ آبان ۱۳۹۸

پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟

   محصولات الکترونیکی یکی از انواع محصولاتی است که به منظور هدایای تبلیغاتی برای توسعه اهداف بازاریابی کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاوربانک تبلیغاتی یکی از محصولات الکترونیکی پرطرفدار در میان مخاطبان است که با توجه به فراگیر شدن استفاده از ابزارهای هوشمند ...  ادامه مطلب 
فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما
 ۲۵ آبان ۱۳۹۸

فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما

یکی از محصولات ضروری برای سفر و گردش فلاسک است. فلاسک‌ها قابلیت نگهداری مایعات گرم و سرد را برای مدت طولانی دارند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی و توسعه برند خود را دارید فلاسک تبلیغاتی را به عنوان محصولی پرکاربرد برای ...  ادامه مطلب