راهنمایی هایی برای انتخاب خودکار تبلیغاتی

۳۰ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ ایجاد:
۳۰ بهمن ۱۳۹۶

خودکار های تبلیغاتی همچنان یکی از ابزارهای ارزان قیمت و محبوب تبلیغاتی برای کسب و کارها هستند، صرف نظر از نوع مشتریانی که شما دارید.
در اینجا چند نکته مهم برای کمک به انتخاب خوکار تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار شما وجود دارد:

قیمت خودکار را انتخاب کنید

هنگام انتخاب خودکار های چاپ شده سفارشی، با تنظیم بودجه برای سفارش خود، شروع کنید. خودکار های چاپ شده از مدل های ارزان قیمت تا خودکار های فلزی سبک، مناسب برای تبلیغات می باشند. قیمت گذاری بر اساس نوع خودکاری که شما سفارش می دهید و مقدار سفارش انجام می شود.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

یک خودکار را با رنگ متناسب با لوگوی شرکت خود انتخاب کنید. این امر به هماهنگی در همه تبلیغات شرکت شما کمک می کند و باعث بهبود نام تجاری در میان مشتریان شما می شود. همچنین رنگ جوهر خودکار را در نظر بگیرید. در حالی که ممکن است وسوسه کننده باشد که یک خودکار تبلیغاتی که دارای جوهر رنگی باشد را بخواهید انتخاب کنید، اما بیشتر مشتریان از قلم هایی با جوهر آبی یا سیاه استفاده می کنند. سعی کنید هدیه تبلیغاتی برند خود را طوری انتخاب کنید که کاربردی باشد.

یک سبک مناسب را انتخاب کنید

خودکار های چاپ شده در طیف گسترده ای از سبک ها مانند توپ، ژل، rollerball و غیره موجود می باشند. به دنبال یک سبک باشید که منطبق با تصویر شرکت شما و بودجه شماست. به طور کلی، خودکاری که نوک آن به داخل می رود محبوب ترین سبک است زیرا نگرانی بابت از دست دادن و گم شدن در آن ندارید و نوک آن درون پوشش قرار می گیرد، کیف پول و جیب را جوهر آن کثیف نمی کند.

اندازه مناسب خودکار

اندازه کلی خودکار تعیین کننده این است که چقدر اطلاعات را می توان بر روی آن چاپ کرد. خودکار هایی با شکل گرد و بدنه باریک معمولا تنها با یک خط یا دو خط تبلیغ قابل چاپ هستند، در حالی که خودکار های ضخیم تر مانند خودکار های سه طرفه که دارای سطوح مسطح چندگانه هستند، فضای تبلیغاتی بیشتری را ارائه می دهند.

هنگام انتخاب اندازه خودکار تبلیغاتی خود، سعی کنید فضای تبلیغاتی و قابلیت استفاده راحت را در نظر بگیرید. در حالی که یک خودکار بزرگتر به شما اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری را بر روی آن قرار دهید، خودکار هایی که بسیار بزرگ هستند، برای استفاده راحت نمی باشند و احتمالا آنها به گوشه ای پرتاب می شوند.

تست نمونه خودکار

قبل از اینکه شما سفارش یک دسته از 500، 1000، و یا حتی 5000 تایی خودکار تبلیغاتی را بدهید، از پدیده جاوید درخواست یک نمونه از آن خودکار را بدهید. این به شما فرصتی برای ارزیابی ظاهر و احساس راحتی خودکار قبل از سفارش دادن آن می دهد. گرفتن نمونه طول می کشد، اما بسیار بهتر از خرید بر اساس یک عکس است. نمونه ها برای انتخاب درست ارزشمند هستند.

سفارش یک خودکار چاپ شده برای کسب و کار شما، راه عالی برای ترویج شرکت شما به مشتریان فعلی و اقدامی مفید برای بدست آوردن مشتریان جدید است. هنگام طراحی خودکار تبلیغاتی خود، مطمئن باشید که از جهت بودجه، اندازه، سبک و رنگ مدلی را انتخاب کنید که مطابق با طرح برند تجاری موجود شما باشد و قبل از سفارش و چاپ بر روی آنها، یک نمونه فیزیکی از آن محصول را بررسی کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »