راهنمایی هایی برای انتخاب خودکار تبلیغاتی

راهنمایی هایی برای انتخاب خودکار تبلیغاتی
تاریخ:
۳۰ بهمن ۱۳۹۶

خودکار های تبلیغاتی همچنان یکی از ابزارهای ارزان قیمت و محبوب تبلیغاتی برای کسب و کارها هستند، صرف نظر از نوع مشتریانی که شما دارید.
در اینجا چند نکته مهم برای کمک به انتخاب خوکار تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار شما وجود دارد:

قیمت خودکار را انتخاب کنید

هنگام انتخاب خودکار های چاپ شده سفارشی، با تنظیم بودجه برای سفارش خود، شروع کنید. خودکار های چاپ شده از مدل های ارزان قیمت تا خودکار های فلزی سبک، مناسب برای تبلیغات می باشند. قیمت گذاری بر اساس نوع خودکاری که شما سفارش می دهید و مقدار سفارش انجام می شود.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

یک خودکار را با رنگ متناسب با لوگوی شرکت خود انتخاب کنید. این امر به هماهنگی در همه تبلیغات شرکت شما کمک می کند و باعث بهبود نام تجاری در میان مشتریان شما می شود. همچنین رنگ جوهر خودکار را در نظر بگیرید. در حالی که ممکن است وسوسه کننده باشد که یک خودکار تبلیغاتی که دارای جوهر رنگی باشد را بخواهید انتخاب کنید، اما بیشتر مشتریان از قلم هایی با جوهر آبی یا سیاه استفاده می کنند. سعی کنید هدیه تبلیغاتی برند خود را طوری انتخاب کنید که کاربردی باشد.

یک سبک مناسب را انتخاب کنید

خودکار های چاپ شده در طیف گسترده ای از سبک ها مانند توپ، ژل، rollerball و غیره موجود می باشند. به دنبال یک سبک باشید که منطبق با تصویر شرکت شما و بودجه شماست. به طور کلی، خودکاری که نوک آن به داخل می رود محبوب ترین سبک است زیرا نگرانی بابت از دست دادن و گم شدن در آن ندارید و نوک آن درون پوشش قرار می گیرد، کیف پول و جیب را جوهر آن کثیف نمی کند.

اندازه مناسب خودکار

اندازه کلی خودکار تعیین کننده این است که چقدر اطلاعات را می توان بر روی آن چاپ کرد. خودکار هایی با شکل گرد و بدنه باریک معمولا تنها با یک خط یا دو خط تبلیغ قابل چاپ هستند، در حالی که خودکار های ضخیم تر مانند خودکار های سه طرفه که دارای سطوح مسطح چندگانه هستند، فضای تبلیغاتی بیشتری را ارائه می دهند.

هنگام انتخاب اندازه خودکار تبلیغاتی خود، سعی کنید فضای تبلیغاتی و قابلیت استفاده راحت را در نظر بگیرید. در حالی که یک خودکار بزرگتر به شما اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری را بر روی آن قرار دهید، خودکار هایی که بسیار بزرگ هستند، برای استفاده راحت نمی باشند و احتمالا آنها به گوشه ای پرتاب می شوند.

تست نمونه خودکار

قبل از اینکه شما سفارش یک دسته از 500، 1000، و یا حتی 5000 تایی خودکار تبلیغاتی را بدهید، از پدیده جاوید درخواست یک نمونه از آن خودکار را بدهید. این به شما فرصتی برای ارزیابی ظاهر و احساس راحتی خودکار قبل از سفارش دادن آن می دهد. گرفتن نمونه طول می کشد، اما بسیار بهتر از خرید بر اساس یک عکس است. نمونه ها برای انتخاب درست ارزشمند هستند.

سفارش یک خودکار چاپ شده برای کسب و کار شما، راه عالی برای ترویج شرکت شما به مشتریان فعلی و اقدامی مفید برای بدست آوردن مشتریان جدید است. هنگام طراحی خودکار تبلیغاتی خود، مطمئن باشید که از جهت بودجه، اندازه، سبک و رنگ مدلی را انتخاب کنید که مطابق با طرح برند تجاری موجود شما باشد و قبل از سفارش و چاپ بر روی آنها، یک نمونه فیزیکی از آن محصول را بررسی کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب