هدایای تبلیغاتی و ارتقاء نام تجاری(بخش اول)

۲۷ آذر ۱۳۹۶
تاریخ ایجاد:
۲۷ آذر ۱۳۹۶

هدایای تبلیغاتی شخصی اقلامی ایده آل برای ارتقاء نام تجاری شما و قدردانی از مشتریان و شرکای تجاری شما هستند.

در حالی که پیام های قدردانی توسط همکاران شما ارزشمند هستند، هدایای تبلیغاتی شخصی متناسب با دریافت کنندگان، تاثیر ماندگارتری خواهند داشت. همچنین، مشتریان از این طریق با اعتماد به کسب و کار شما به آن احساس افتخار می کنند.

بنابراین، شما قادر به ایجاد یک رابطه پایدار با بهره گیری از مزایای متقابل آن خواهید بود. شما همچنین می توانید این هدایای تبلیغاتی را به کارمندان عمومی، مدیران و سهامداران ارائه دهید تا انگیزه درون سازمانی ایجاد کنید.

فرهنگ هدیه شرکتی اساسا در بازار تجاری استرالیا تعبیه شده است. این موضوع هنگامی که به طور مناسب توسط تیم فروش و بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند به شما در پیشبرد آینده شرکت شما کمک کند و کل درآمد سالیانه را افزایش دهد.

در صورتی که به دنبال تحت تاثیر قرار دادن مشتریان جدید خود باشید، مشتریان اصلی را حفظ کنید یا از مشتریان وفادار خود تقدیر کنید، به یک هدیه شرکت شخصی مناسب نیاز پیدا خواهید کرد. هدایای تبلیغاتی ما را از طریق تصاویر زیر کشف کنید، یا از فروشگاه ما برای طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی قابل تنظیم دیدن کنید.

درک پتانسیل هدایای تبلیغاتی شرکت

هدایای تبلیغاتی شرکتی مزایای بالقوه متعددی برای عملیات تجاری شما دارند. موارد مورد علاقه شخصی شما می تواند به شما در ایجاد تصویر و محبوبیت نام تجاری تان کمک کند. هنگامی که نام تجاری سفارشی شما بر روی هدیه دیده می شود، گستره توجه شما را گسترش می دهد و شما مشتریان جدید را جذب خواهید کرد.

هدایای تبلیغاتی شرکتی فرصت خوبی برای شما برای حفظ مشتریان و ذینفعان خواهند داشت. آنها همچنین می توانند به عنوان انگیزه ای برای کارکنان با استعداد در شرکت شما باقی بمانند و روحیه عمومی را ارتقا دهند.

مهمتر از همه، شما می توانید هویت نام تجاری را ترویج دهید. که موضوعی بسیار مهم برای شما خواهد بود، فارغ از اینکه شرکت شما یک شرکت نوپا باشد یا اینکه رقبای متعددی داشته باشید. هدایای تبلیغاتی سفارشی به شما کمک می کنند به جای اینکه در بین سایر مارک ها از بین بروید، به شما کمک می کنند تا در جای خود ایستادگی کنید.

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی

با وجود طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی شرکتی در بازار، انتخاب اقلام مناسب می تواند دشوار باشد. شما باید توجه داشته باشید که تصمیم شما بسیار مهم است، زیرا تمام هدایای تبلیغاتی تاثیر یکسانی را نخواهند داشت. به طور کلی، قبل از خرید خود باید ترجیحات، نگرش ها و موقعیت های دریافت کنندگان خود را ارزیابی کنید. در اینجا مهمترین عوامل پیش بینی شده برای خرید یک هدیه تبلیغاتی شرکتی آورده شده اند.

کارآیی

هدیه تبلیغاتی شرکتی ایده آل تبلیغاتی باید برای دریافت کننده مفید باشد. اگر شخصی نتواند هدف خود را برای هدیه خود پیدا کند، از آن استفاده نخواهد کرد و نام تجاری شما در ذهن او ناپدید خواهد شد. از سوی دیگر، اگر چیزی باشد که دریافت کننده بتواند به طور روزانه از آن استفاده کند، اکثر مواقع در مورد شرکت شما فکر خواهد کرد.

علاوه بر این، اطرافیان گیرنده هدایای تبلیغاتی نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. بنابراین، تمامی مزایای هر مورد را قبل از خرید ارزیابی کنید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید به یک متخصص که در یک دفتر کار می کند هدیه تبلیغاتی دهید، می توانید از یک خودکار تبلیغاتی ، فلش مموری، بروشور مارک دار، کاور تبلت، استفاده کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »