انتخاب خودکار تبلیغاتی

انتخاب خودکار تبلیغاتی
تاریخ:
۲۰ آذر ۱۳۹۶

خودکارهای تبلیغاتی همچنان محبوبترین و ارزان ترین ابزار بازاریابی برای تبلیغات کسب و کارها شما است. آنها در همه جا هستند، و اگر درست انجام شوند، تاثیر قابل توجهی صرف نظر از بازار هدف شما دارند. حتی در این عصر ارتباطات الکترونیکی، هر شخص فارغ از کسب و کار در یک زمان و مکان نیاز به خودکار خواهد داشت.
در اینجا چند نکته مهم در انتخاب خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی مناسب آورده شده است:

از قبل برنامه ریزی کنید

بله، ممکن است تصمیم گیری در این خصوص یک تصمیم ساده و سریع به نظر برسد اما توصیه می شود که زمانی را صرف انتخاب بهترین گزینه متناسب با اهداف و بازار خود کنید .

با توجه به انواع سبک های خودکار تبلیغاتی موجود از خودکارهای دردار ابتدایی، خودکارهای چراغ قوه دار حتی خودکارهای به شکل هواپیما و غیره و گزینه های چاپ متنوع به شما اجازه می دهد زمان کافی برای انتخاب گزینه های مناسب خود را در نظر بگیرید.

هر چه بازده بازاریابی بعدی شما بزرگتر باشد، زمان بیشتری را برای انتخاب کالای مناسب باید در نظر بگیرید. اگرچه ما توانایی ارائه تغییرات سریع را داریم، اما هر چه زمان بیشتری برای درک اهداف و ایده های شما داشته باشیم، نتایج نهایی بهتری نصیب شما خواهد شد.

هر چه زمان بیشتری در اختیار داشته باشیم، می توانیم بیشتر به دنبال گزینه های مناسب برای شما باشیم. اگر چه این کار در تنها چند روز کاری نیز قابل انجام است اما قطعا بر روی کیفیت نهایی و مبلغ تمام شده تاثیرگذار خواهد بود.

به ارزانی فکر نکنید، به موثر بودن فکر کنید.

مفید بودن و میزان تاثیرگذاری باید در نظر گرفته شود در غیر اینصورت ممکن است خودکار تبلیغاتی شما برای یک زمان بسیار کوتاه استفاده شود. وقتی مشتریان یک خودکارتبلیغاتی را از شما به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت می کنند، نیت شما این است که تا جای ممکن از آن استفاده کنند.

می خواهید آن خودکار تبلیغاتی تبدیل به خودکاری شود که هنگام نیاز به نوشتن مورد نظر آنها باشد و همیشه در جیب یا کیف آنها حمل شود و در دسترس باشد. خودکار شما نیاز به انتقال کیفیت، مراقبت و احساسات مثبت دارد.

شما همیشه نیازی به پرداخت یک هزینه هنگفت برای یک خودکار تبلیغاتی خوب ندارید، فقط باید گزینه مناسب را انتخاب کنید. خودکار شما باید بیشترین تاثیر را داشته باشد.

نام تجاری شما

انطباق و سازگاری نام تجاری خود را حفظ کنید! به عبارت دیگر، اگر نام تجاری شما آبی تیره باشد، ممکن است بخواهید خودکار شما نیز به رنگ آبی تیره باشد. شکل و اندازه خودکار تبلیغاتی شما نیز باید در نظر گرفته شود.

لوگو و آرم شما باید به خوبی با آن ترکیب شود. نام تجاری شما باید با ظرافت انتقال یابد، شما ممکن است نیاز داشته باشید یک خودکار بلند و نازک انتخاب کنید. اگر مشتریان شما بیشتر از تلفن همراه استفاده می کنند، خودکار تبلیغاتی شیک و مدرن ممکن است بهترین هدیه تبلیغاتی باشد.

ما خوشحال خواهیم شد که در مورد گزینه های موجود و مناسب برای شما نظرات خود را به اشتراک بگذاریم. برای سفارشات عمده هدایای تبلیغاتی شما می توانید یک طرح منحصر به فرد که فقط به نام تجاری شما تعلق دارد را سفارش دهید که به همراه نام تجاری و پیام تبلیغاتی شما ایجاد خواهد شد!

درخواست نمونه ها

هیچ چیزی مشابه یک شیء واقعی نیست. اگر امکان پذیر باشد، نمونه ای ازخودکار تبلیغاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. بله، نمونه برداری ممکن است زمان بر باشد (از پش برنامه ریزی کنید!) اما به ما اعتماد کنید، شما قطعا نمی خواهید 500، 1000، 10،000+ خودکار سفارش دهید و سپس متوجه شوید که آن چیزی که انتظار داشتید، نیستند. هیچ راهی وجود ندارد که احساس خوبی نسبت به یک خودکار تنها با دیدن تصویر آن پیدا کنید.


درخواست نمونه ها هیچ چیزی مشابه یک شیء واقعی نیست. اگر امکان پذیر باشد، نمونه ای ازخودکار تبلیغاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. بله، نمونه برداری ممکن است زمان بر باشد (از پش برنامه ریزی کنید!) اما به ما اعتماد کنید، شما قطعا نمی خواهید 500، 1000، 10،000+ خودکار سفارش دهید و سپس متوجه شوید که آن چیزی که انتظار داشتید، نیستند. هیچ راهی وجود ندارد که احساس خوبی نسبت به یک خودکار تنها با دیدن تصویر آن پیدا کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما
 ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما

 صنعت هدایای تبلیغاتی تنها به یک دلیل موفقیت‌آمیز بوده است: افراد محصول رایگان را دوست دارند. اما شما از بین میلیون‌ها محصول تبلیغاتی کدام را برای مشتریان خاص خود انتخاب می‌کنید؟ برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خاص خود باید خلاقیت به خرج دهید و محصول شیکی را انتخاب کنید. در ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی کاربردی برای دانش‌آموزان
 ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

5 هدیه تبلیغاتی کاربردی برای دانش‌آموزان

در هر سال تحصیلی میلیون‌ها دانش‌آموز به مدرسه می‌روند و به سختی درس می‌خوانند تا در پایان سال نتایج مطلوبی کسب کرده و والدین خود را خوشحال کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ کسب‌وکار و توسعه برند شما حمایت از دانش‌آموزان و تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی برای آنهاست. ...  ادامه مطلب 
هدایای تبلیغاتی ماندگار روی میز کار مخاطبان شما
 ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی ماندگار روی میز کار مخاطبان شما

هدایای تبلیغاتی متنوعی نظیر خودکار تبلیغاتی، ماگ، جاکلیدی و... وجود دارد که به شما کمک می‌کند برند خود را توسعه دهید و آن را به گروه مخاطب بشناسانید. در انتخاب هدایای تبلیغاتی دو نکته مهم را مدنظر قرار دهید: 1. مخاطبان در طول روز چند بار هدیه تبلیغاتی را مشاهده می‌کنند؟  2. ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای زندگی سالم
 ۱۲ بهمن ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای زندگی سالم

همه ما دوست داریم زندگی سالمی را تجربه کنیم اما وسوسه انتخاب محصولات ناسالم اغلب اوقات بر ما غلبه می‌کند. تصور کنید در مهمانی تولد اعضای خانواده یا دوستان خود هستید و بسیار برایتان ناخوشایند است که برش کیک شکلاتی را رد کنید. اما برای تغییر عقیده همیشه وقت هست. اگر صاحب کسب‌وکار هستید با هدیه ...  ادامه مطلب 
قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد
 ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد

نوشیدن شش تا هشت لیوان آب در روز توصیه پزشکان به همه افراد است. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد دارید برای کارکنان و مخاطبان خود هدایای تبلیغاتی تهیه کنید قمقمه تبلیغاتی را انتخاب کنید. با این هدیه به آنها یادآوری می‌کنید در طول روز بیشتر آب بنوشند و به فکر سلامتی خود باشند. هدایای ...  ادامه مطلب