انتخاب خودکار تبلیغاتی

تاریخ:
۲۰ آذر ۱۳۹۶

خودکارهای تبلیغاتی همچنان محبوبترین و ارزان ترین ابزار بازاریابی برای تبلیغات کسب و کارها شما است. آنها در همه جا هستند، و اگر درست انجام شوند، تاثیر قابل توجهی صرف نظر از بازار هدف شما دارند. حتی در این عصر ارتباطات الکترونیکی، هر شخص فارغ از کسب و کار در یک زمان و مکان نیاز به خودکار خواهد داشت.
در اینجا چند نکته مهم در انتخاب خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی مناسب آورده شده است:

از قبل برنامه ریزی کنید

بله، ممکن است تصمیم گیری در این خصوص یک تصمیم ساده و سریع به نظر برسد اما توصیه می شود که زمانی را صرف انتخاب بهترین گزینه متناسب با اهداف و بازار خود کنید .

با توجه به انواع سبک های خودکار تبلیغاتی موجود از خودکارهای دردار ابتدایی، خودکارهای چراغ قوه دار حتی خودکارهای به شکل هواپیما و غیره و گزینه های چاپ متنوع به شما اجازه می دهد زمان کافی برای انتخاب گزینه های مناسب خود را در نظر بگیرید.

هر چه بازده بازاریابی بعدی شما بزرگتر باشد، زمان بیشتری را برای انتخاب کالای مناسب باید در نظر بگیرید. اگرچه ما توانایی ارائه تغییرات سریع را داریم، اما هر چه زمان بیشتری برای درک اهداف و ایده های شما داشته باشیم، نتایج نهایی بهتری نصیب شما خواهد شد.

هر چه زمان بیشتری در اختیار داشته باشیم، می توانیم بیشتر به دنبال گزینه های مناسب برای شما باشیم. اگر چه این کار در تنها چند روز کاری نیز قابل انجام است اما قطعا بر روی کیفیت نهایی و مبلغ تمام شده تاثیرگذار خواهد بود.

به ارزانی فکر نکنید، به موثر بودن فکر کنید.

مفید بودن و میزان تاثیرگذاری باید در نظر گرفته شود در غیر اینصورت ممکن است خودکار تبلیغاتی شما برای یک زمان بسیار کوتاه استفاده شود. وقتی مشتریان یک خودکارتبلیغاتی را از شما به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت می کنند، نیت شما این است که تا جای ممکن از آن استفاده کنند.

می خواهید آن خودکار تبلیغاتی تبدیل به خودکاری شود که هنگام نیاز به نوشتن مورد نظر آنها باشد و همیشه در جیب یا کیف آنها حمل شود و در دسترس باشد. خودکار شما نیاز به انتقال کیفیت، مراقبت و احساسات مثبت دارد.

شما همیشه نیازی به پرداخت یک هزینه هنگفت برای یک خودکار تبلیغاتی خوب ندارید، فقط باید گزینه مناسب را انتخاب کنید. خودکار شما باید بیشترین تاثیر را داشته باشد.

نام تجاری شما

انطباق و سازگاری نام تجاری خود را حفظ کنید! به عبارت دیگر، اگر نام تجاری شما آبی تیره باشد، ممکن است بخواهید خودکار شما نیز به رنگ آبی تیره باشد. شکل و اندازه خودکار تبلیغاتی شما نیز باید در نظر گرفته شود.

لوگو و آرم شما باید به خوبی با آن ترکیب شود. نام تجاری شما باید با ظرافت انتقال یابد، شما ممکن است نیاز داشته باشید یک خودکار بلند و نازک انتخاب کنید. اگر مشتریان شما بیشتر از تلفن همراه استفاده می کنند، خودکار تبلیغاتی شیک و مدرن ممکن است بهترین هدیه تبلیغاتی باشد.

ما خوشحال خواهیم شد که در مورد گزینه های موجود و مناسب برای شما نظرات خود را به اشتراک بگذاریم. برای سفارشات عمده هدایای تبلیغاتی شما می توانید یک طرح منحصر به فرد که فقط به نام تجاری شما تعلق دارد را سفارش دهید که به همراه نام تجاری و پیام تبلیغاتی شما ایجاد خواهد شد!

درخواست نمونه ها

هیچ چیزی مشابه یک شیء واقعی نیست. اگر امکان پذیر باشد، نمونه ای ازخودکار تبلیغاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. بله، نمونه برداری ممکن است زمان بر باشد (از پش برنامه ریزی کنید!) اما به ما اعتماد کنید، شما قطعا نمی خواهید 500، 1000، 10،000+ خودکار سفارش دهید و سپس متوجه شوید که آن چیزی که انتظار داشتید، نیستند. هیچ راهی وجود ندارد که احساس خوبی نسبت به یک خودکار تنها با دیدن تصویر آن پیدا کنید.


درخواست نمونه ها هیچ چیزی مشابه یک شیء واقعی نیست. اگر امکان پذیر باشد، نمونه ای ازخودکار تبلیغاتی مورد نظرتان را دریافت کنید. بله، نمونه برداری ممکن است زمان بر باشد (از پش برنامه ریزی کنید!) اما به ما اعتماد کنید، شما قطعا نمی خواهید 500، 1000، 10،000+ خودکار سفارش دهید و سپس متوجه شوید که آن چیزی که انتظار داشتید، نیستند. هیچ راهی وجود ندارد که احساس خوبی نسبت به یک خودکار تنها با دیدن تصویر آن پیدا کنید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _   _____ ______
/ __ \| |  / __ \|___ /
`' / /'| | __`' / /'  / / 
 / / | |/ / / /  / / 
./ /___|  < ./ /___./ /  
\_____/|_|\_\\_____/\_/  
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب