استفاده ازهدایای تبلیغاتی مارکدار در کسب و کار کوچک

استفاده ازهدایای تبلیغاتی مارکدار در کسب و کار کوچک
تاریخ:
۲۹ آبان ۱۳۹۶

محصولات مارکدار تبلیغاتی به عنوان ابزار بازاریابی برای کالاهای تجاری و خدمات موثر هستند. اکثر شرکت ها و سازمان های بزرگ از هدایای تبلیغاتی مارک دار برای افزایش محبوبیت و قرار دادن نام تجاری خود در معرض دید افراد استفاده می کنند.

متاسفانه، تعداد زیادی از شرکت های کوچک این فرصت را از دست می دهند. در اغلب موارد، صاحبان کسب و کار کوچک معتقدند که محصولات مارکدار برای شرکت های بزرگ با سرمایه زیاد مناسب می باشند که این درست نیست.

اگر شما از استفاده از هدایای تبلیغاتی در شرکت جوان یا تازه راه اندازی شده خود غافل هستید، برای شما مهم خواهد بود که مزایای بالقوه ای که می توانید از طریق این روش بازاریابی بدست آورید را درک کنید.

به طور کلی، بیشتر مشتریان پس از دریافت یک هدیه در قالب کالاهای تبلیغاتی، از یک شرکت و کالاها و خدمات آنها تأثیر مثبت بیشتری می گیرند. این به این معنی است که شما می توانید تصویر کسب و کار خود را بهبود بخشید و نام تجاری خود را با استفاده از هدایای تبلیغاتی سفارشی به طور مثبت نشان دهید.

همچنین، هنگامی که افراد هدایای تبلیغاتی را دریافت می کنند، تمایل دارند تا آنها را به صورت منظم استفاده کنند. بنابراین، اگر کالاهای مناسب را انتخاب کنید، برند شما بیشتر در معرض دید خواهد بود چرا که افراد از این اقلام شما استفاده خواهند کرد.

به عبارت ساده، لوگوی شما و سایر عناصر هویت کسب و کار شما در معرض دید است، و مشتریان شما را در ذهن نگه می دارند.

اگر هنوز در مورد استفاده از هدایای تبلیغاتی مارک دار مشکوک هستید، مزایای بالقوه محصولات بازاریابی خود را برای شرکت خود در نظر بگیرید.

ابزار بازاریابی ارزان قیمت

برای کسب و کارهای کوچک، بازاریابی در مقیاس وسیع، با توجه به نیازهای مالی یک چالش است. هدایای تبلیغاتی مارکدار یک راه حل ارزان قیمت برای رسیدن به مشتریان زیاد را فراهم می کنند. شما
می توانید نام تجاری خود را حتی اگر در حال حاضر با بودجه بازاریابی محدود کار می کنید، تبلیغ کنید. هنگامی که تصمیم می گیرید هدایای تبلیغاتی را بدست آورید، باید روی اقلام کوچکتر که برای استفاده روزانه به طور مکرر مفید هستند، تمرکز کنید.

به عنوان مثال، خودکار تبلیغاتی ، فلش مموری، کیسه های تیتا و مجلات، اقلام کم هزینه هستند، اما اکثر مردم آنها را عملی و مفید می دانند. هنگامی که از این هدایای تبلیغاتی مارکدار در عملیات خود استفاده می کنید، پس از یک دوره خاص، اثربخشی آن را خواهید دید.

بنابراین، شما قادر خواهید بود تا سرمایه خود را بر روی کالاها افزایش دهید تا وفاداری به برند را در مشتریان خود ایجاد کنید. هدایای تبلیغاتی مارکدار می توانند روش هایی ارزان و کارآمد برای نمایش کسب و کار شما به مخاطبان زیادی باشند. یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین

هدیه تبلیغاتی این روزها خودکار تبلیغاتی هستند. آنها همیشه به عنوان هدیه خوشامدگویی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند برای سال ها تاثیر آنها ادامه داشته باشد و نام تجاری شما را در بازار حفظ کند.

در حالی که هزینه کم هدایای تبلیغاتی یک مزیت عمده است، شما باید از کالاهای فوق العاده ارزان، به ویژه از تولید کنندگان خارج از کشور اجتناب کنید. هدیه تبلیغاتی شما باید بازتابی از محصولات و خدمات شرکت شما باشد. بنابراین، محصولات با کیفیت پایین، احساسات خوب مشتریان نسبت به شما را کاهش می دهد. هویت نام تجاری خود را با صرفه جویی های کوچک به خطر نیندازید.

ارتباط با برند و افزایش خرید مصرف کننده 

هنگامی که هدایای تبلیغاتی ایده آل را برای بازاریابی انتخاب می کنید، کسب و کار شما از مزایای ارتباطات نام تجاری بهره خواهد برد. به عبارتی ساده، آیتم های مناسب به مشتریان کالاها یا خدمات شما به طور مداوم یادآوری می کند و احتمال فروش بیشتر را برای شما تضمین می کند. بنابراین، هنگام شروع فعالیت تبلیغاتی، باید محصولاتی را جستجو کنید که افراد بتوانند به راحتی با نام تجاری شما مرتبط شوند. به عنوان مثال، یک رستوران که از فنجانهای مارک دار یا جا لیوانی استفاده می کند، در مشتریان این انگیزه را ایجاد می کند تا دوباره در آینده به این مکان بازگردند. یک فروشگاه کامپیوتری با USBs چاپی، وفاداری بیشتری را در مشتریان خود ایجاد می کند ، زیرا اکثریت مردم علاقه مند به این نوع محصول خواهند بود. در حقیقت، همیشه باید در نظر داشته باشید که از اقلامی که دوست دارند استفاده کنید، در حالی که در عین حال یادآوری از کسب و کار و نام تجاری خود را در ذهن آنها ایجاد کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب