5 ایده برای هدایای تبلیغاتی

5 ایده برای هدایای تبلیغاتی
تاریخ:
۲۲ آبان ۱۳۹۶

هدایای تبلیغاتی، یک روش فوق‌العاده برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی است. گاهی اوقات انتخاب هدایای تبلیغاتی درست، کار دشواری است. ما در این مقاله پنج محصول تبلیغاتی، برای هدایای کسب‌وکار و برنامه‌های انگیزشی انتخاب کردیم تا کار شما را آسان‌تر کنیم.

کیسه‌های خرید تبلیغاتی

کیسه‌های خرید سفارشی‌شده تبلیغاتی، یک راه عالی برای برند کردن کسب‌وکار شماست. تنها کاری که لازم است این است که برند و لوگوی خود را روی کیف چاپ کنید. این محصول برای نمایشگا‌ه‌های تجاری فوق‌العاده هستند.

مراجعه‌کننده‌ها می‌توانند از کیسه‌های شما برای جمع کردن بروشورهای غرفه‌های دیگر استفاده کنند و درحالی که از این طرف به آن طرف می‌روند، لوگوی شما را هم همراه با خود به اطراف می‌برند! این روزها کیسه‌های سازگار با محیط زیست بسیار محبوب هستند.

هم مدت زمان طولانی سالم می‌مانند و هم هزینه‌ تهیه آن از هزینه کیسه‌های پارچه‌ای یا نایلونی خیلی کمتر است. مشتریان تمایل دارند تا کیسه‌های خرید را همیشه همراه خود نگه دارند، به همین دلیل این محصول در صدر بهترین هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرد.

خودکار تبلیغاتی

همانطور که همیشه گفته شده و شنیده‌ایم، «قدرت خودکار از شمشیر بیشتر است» به ویژه خودکار تبلیغاتی سفارشی. تنوع بی‌اندازه خودکار تبلیغاتی و قیمت‌های به صرفه آنها، دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.

یکی دیگر از دلایل قوی بودن خودکارها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی این است که در سرتاسر جهان خواهان دارند. خودکار، برای تقریبا همه کسانی که در این کره خاکی زندگی می‌کنند، کاربرد دارد. حالا چرا این خودکار مورد استفاده آنها، خودکار با برند شما نباشد.

لیوان‌های مسافرتی تبلیغاتی

استفاده از لیوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ، یک انتخاب هوشمندانه است؛ فرقی هم نمی‌کند که نوع لیوان چه باشد، فقط گافی است برند و لوگوی شما روی آن چاپ شده باشد. خودکار برای مدت‌های طولانی استفاده می‌شوند و جابه‌جا کردن آنها نیز آسان و بی‌دردسر است.

کاربردی بودن یک لیوان مسافرتی، آنها را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده کرده است. با چاپ کردن برند خود بر روی لیوان، می‌توانید مطمئن شوید که نه تنها همیشه جلوی چشم صاحب لیوان قرار دارد، بلکه همراه او به اطراف برده می‌شود و در معرض چشک افراد بی شماری قرار می‌گیرد.

نامه بازکن‌های تبلیغاتی

این روزها که همه با ایمیل کار می‌کنند، دیگر کسی نامه نمی‌فرستد؟ نامه بازکن‌های سفارشی، کالاهایی هستند که مورد استفاده همه قرار می‌گیرند، چه در دفتر و چه در خانه. نامه بازکن‌ها تنوع زیادی دارند و هزینه زیادی هم ندارند. نامه بازکن‌هایی که لوگو و برندتان بر روی آن چاپ شده، کالاهای تبلیغاتی خوب و سبک وزنی هستند. به همین دلیل در فهرست هدایای برتر تبلیغاتی قرار دارند.

توپ‌های ضد استرس تبلیغاتی

تسکین دهنده‌های استرس تبلیغاتی و توپ‌های ضد استرس، یکی از محبوب‌ترین و متنوع‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. توپ‌های ضد استرس، برای رویدادها و نمایشگاه‌های تجاری ویژه، مناسب هستند. مناسب با هر رویداد یا نمایشگاه می‌توان از یک نوع ضد استرس مناسب استفاده کرد.

ما در این مقاله فقط پنج هدیه تبلیغاتی را ذکر کردیم، اما اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی بیشتری هستید یا می‌خواهید بر روی یک موضوع خاص کار کنید، می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _  _____    
    | | | ___|   
 _ __ | |_ |___ \ __ __
| '_ \ | __|  \ \\ \/ /
| |_) || |_ /\__/ / > < 
| .__/ \__|\____/ /_/\_\
| |           
|_|           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب