5 ایده برای هدایای تبلیغاتی

تاریخ:
۲۲ آبان ۱۳۹۶

هدایای تبلیغاتی، یک روش فوق‌العاده برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی است. گاهی اوقات انتخاب هدایای تبلیغاتی درست، کار دشواری است. ما در این مقاله پنج محصول تبلیغاتی، برای هدایای کسب‌وکار و برنامه‌های انگیزشی انتخاب کردیم تا کار شما را آسان‌تر کنیم.

کیسه‌های خرید تبلیغاتی

کیسه‌های خرید سفارشی‌شده تبلیغاتی، یک راه عالی برای برند کردن کسب‌وکار شماست. تنها کاری که لازم است این است که برند و لوگوی خود را روی کیف چاپ کنید. این محصول برای نمایشگا‌ه‌های تجاری فوق‌العاده هستند.

مراجعه‌کننده‌ها می‌توانند از کیسه‌های شما برای جمع کردن بروشورهای غرفه‌های دیگر استفاده کنند و درحالی که از این طرف به آن طرف می‌روند، لوگوی شما را هم همراه با خود به اطراف می‌برند! این روزها کیسه‌های سازگار با محیط زیست بسیار محبوب هستند.

هم مدت زمان طولانی سالم می‌مانند و هم هزینه‌ تهیه آن از هزینه کیسه‌های پارچه‌ای یا نایلونی خیلی کمتر است. مشتریان تمایل دارند تا کیسه‌های خرید را همیشه همراه خود نگه دارند، به همین دلیل این محصول در صدر بهترین هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرد.

خودکار تبلیغاتی

همانطور که همیشه گفته شده و شنیده‌ایم، «قدرت خودکار از شمشیر بیشتر است» به ویژه خودکار تبلیغاتی سفارشی. تنوع بی‌اندازه خودکار تبلیغاتی و قیمت‌های به صرفه آنها، دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.

یکی دیگر از دلایل قوی بودن خودکارها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی این است که در سرتاسر جهان خواهان دارند. خودکار، برای تقریبا همه کسانی که در این کره خاکی زندگی می‌کنند، کاربرد دارد. حالا چرا این خودکار مورد استفاده آنها، خودکار با برند شما نباشد.

لیوان‌های مسافرتی تبلیغاتی

استفاده از لیوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ، یک انتخاب هوشمندانه است؛ فرقی هم نمی‌کند که نوع لیوان چه باشد، فقط گافی است برند و لوگوی شما روی آن چاپ شده باشد. خودکار برای مدت‌های طولانی استفاده می‌شوند و جابه‌جا کردن آنها نیز آسان و بی‌دردسر است.

کاربردی بودن یک لیوان مسافرتی، آنها را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده کرده است. با چاپ کردن برند خود بر روی لیوان، می‌توانید مطمئن شوید که نه تنها همیشه جلوی چشم صاحب لیوان قرار دارد، بلکه همراه او به اطراف برده می‌شود و در معرض چشک افراد بی شماری قرار می‌گیرد.

نامه بازکن‌های تبلیغاتی

این روزها که همه با ایمیل کار می‌کنند، دیگر کسی نامه نمی‌فرستد؟ نامه بازکن‌های سفارشی، کالاهایی هستند که مورد استفاده همه قرار می‌گیرند، چه در دفتر و چه در خانه. نامه بازکن‌ها تنوع زیادی دارند و هزینه زیادی هم ندارند. نامه بازکن‌هایی که لوگو و برندتان بر روی آن چاپ شده، کالاهای تبلیغاتی خوب و سبک وزنی هستند. به همین دلیل در فهرست هدایای برتر تبلیغاتی قرار دارند.

توپ‌های ضد استرس تبلیغاتی

تسکین دهنده‌های استرس تبلیغاتی و توپ‌های ضد استرس، یکی از محبوب‌ترین و متنوع‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. توپ‌های ضد استرس، برای رویدادها و نمایشگاه‌های تجاری ویژه، مناسب هستند. مناسب با هر رویداد یا نمایشگاه می‌توان از یک نوع ضد استرس مناسب استفاده کرد.

ما در این مقاله فقط پنج هدیه تبلیغاتی را ذکر کردیم، اما اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی بیشتری هستید یا می‌خواهید بر روی یک موضوع خاص کار کنید، می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب