نکاتی برای انتخاب هدایای تبلیغاتی و بازاریابی

تاریخ:
۱۶ آبان ۱۳۹۶

هدایای تبلیغاتی در حال تبدیل شدن به یک عنصر مهم در ترکیب ارتباطات بازاریابی هستند. هدایای تبلیغاتی مارک دار به عنوان بخشی از استراتژی تبلیغات یک شرکت، می توانند به تقویت آگاهی از برند، یادآوری پیام، تبلیغ و ایجاد تماس کمک کنند.

ما مدت طولانی را صرف کمک به سازمان ها برای توسعه استراتژی هدایای تبلیغاتی، کرده ایم. برای جزئیات و نحوه پخش آن ها راه های مختلفی وجود دارد. بهرحال برنامه های تبلیغاتی هدفمند امروزه بسیار موثر هستند.

اولین قدم برای انتخاب هدایای تبلیغاتی، تصمیم گیری برای آنچه که با هزینه کمتر اهداف تبلیغاتی ما را تامین کند، می باشد. واقعیت این است که هر چیزی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد، چه روی آن شعار تبلیغاتی چاپ شده باشد و یا فقط نام برندمان.

چند مورد از هدایای تبلیغاتی در زیر ذکر می شود:

 

  • خودکار تبلیغاتی با طرح و مارک مخصوص خودمان
  • لباس برای اعضای تیم خدماتی شرکت ها و موسسات
  • لیوان های تبلیغاتی برای شرکت، مسافرت ویا خانه

 

موارد دیگری نیز وجود دارد که در بعضی از مواقع فصلی هستند. به عنوان مثال هدایای چرمی که هنوز هم بسیار محبوب هستند، فلش مموری، کلاه و آفتابگیر و بسیاری موارد دیگر.

قدم بعدی برای تصمیم گیری انتخاب اندازه لوگو برند بر روی محصول است، گاهی اوقات چاپ کردن نام برند بصورت درشت باعث استفاده نکردن از آن هدیه تبلیغاتی می شود.

سفارش هدیه تبلیغاتی بصورت هدفمند، اثر بخشی هدیه تبلیغاتی را افزایش می دهد. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها یک محصول را بصورت رایگان عرضه می کنند، اما لوگو خود را بسیار بزرگ روی آن قرار داده، بصورتی که دیگر پیام اصلی بازاریابی مشخص نیست.

تصور کنید یک خودکار چه فضای کمی دارد، اگر لوگوی خود را روی آن بزرگ چاپ کنید دیگر جایی برای آدرس وب سایت و یا شماره تلفن نمی ماند. آنها را باید خیلی ریز چاپ کنید. تیم چاپی ما، متنی که بیش از اندازه کوچک و غیر قابل خواندن است را تشخیص داده و به مشتری اعلام می کند ولی زمان تحویل را عقب می اندازد.

یکی دیگر از موارد، انتخاب مقدار مناسب هدیه تبلیغاتی می باشد بصورتی که باعث صرف هزینه زیاد و نا متعارف برای کسب و کار ما نشود. از هدایای تبلیغاتی مناسب و دارای کاربرد استفاده کنید تا نام شما برای مشتری بطور مداوم تکرار شود.

رنگ نیز درسفارش هدایای تبلیغاتی مهم است. از رنگی استفاده کنید که با رنگ لوگوی شما هماهنگ باشد و تناسب رنگ داشته باشد. هیچ چیز بدتر از این نیست که با رعایت نکردن کنتراست رنگ، یک اثر ضعیف و زشت را برای تبلیغات استفاده کنیم. با انتخاب رنگ مناسب، لوگوی برند شما برای مدت های طولانی در ذهن افرادی که از هدیه تبلیغاتی شما استفاده می کنند، می ماند.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب