پدیده جاوید

مقالات 

هدایای تبلیغاتی و بازاریابی یکپارچه

۱۷ مهر ۱۳۹۶

هدایای تبلیغاتی یک رکن کلیدی در ایجاد بازاریابی یکپارچه هستند.

هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید با سابقه ای چندین ساله با هدف استفاده از دانش و اطلاعات بدست آمده از عضویت در انجمن هدایای تبلیغاتی ایجاد شده اند.

سپس این اطلاعات با مشتریان به منظور دستیابی به درک بهتر از اهمیت استفاده ازهدایای تبلیغاتی به عنوان رکنی کلیدی در بازاریابی یکپارچه به اشتراک گذاشته می شود. مطالعه اخیر انجام شده نشان داده است با اضافه کردن هدایای تبلیغاتی به بازاریابی رسانه ای که ترکیبی از تلویزیون، رادیو و رسانه های پرینت شده یک "نگرش کمکی" به تبلیغات ایجاد شده است که تا ۴۴ درصد نقش داشته است.

در برخی موارد که هدایای تبلیغاتی به تنهایی مورد استفاده قرار می گرفتند، تا ۶۹ درصد افزایش در "علاقه به برند" و تا ۸۴ درصد "تاثیرپذیری مناسب" برند را نشان داده است.

این مطالعه قادر است که نشان دهد هدایای تبلیغاتی می توانند:

 

 • به عنوان یک روش مستقل تبلیغاتی به طور موفقیت آمیز مورد استفاده قرار گیرند.
 • به عنوان یک روش موثر و مکمل برای سایر رسانه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرند.
 • باعث بهبود برند و محصول شود.
 • به علاقه مشتری برای خرید کمک کنند.
 • منبعی از اطلاعات کارآمد و مفید باشند.

 

اهداف بازاریابی باید ایجاد توانایی در یک برند برای ماندگاری در ذهن افراد و انتقال پیام شرکت می باشد در نتیجه ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که از هدایای تبلیغاتی به عنوان یک رکن کلیدی در بازاریابی خود استفاده کنند. همکاری (ترکیب رسانه ها) درک پاسخ دهندگان از نام تجاری و محصول را بالا می برد و در نهایت میزان موفقیت استراتژی های بازاریابی را بهبود می بخشد. ارزش واقعی هدایای تبلیغاتی در مطالعه ای مشابه نیز اثبات شده بود، که در زیر آورده شده است:

 

 • شرکت کنندگان به طور متوسط چهار هدیه تبلیغاتی دارند؛
 • ۸۸٪ گفتند که هدایای تبلیغاتی یک تصور مطلوب از نام تجاری ایجاد می کنند؛
 • ۸۲٪ افزایش علاقه خود را به محصول گزارش دادند؛
 • ۵۳٪ از افراد معتقد بودند که هدایای تبلیغاتی توسط شرکت مورد توجه قرار گرفته است؛
 • ۷۹٪ از شرکت کنندگان بر این باور بودند که هدایای تبلیغاتی افزایش وفاداری به برند را ایجاد کرده است؛
 • ۵۸٪ از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی بر این باور هستند که هدیه تبلیغاتی علاقه آنها را به نام تجاری افزایش می دهند؛
 • ۵۶٪ از شرکت کنندگان بر این باورند که هدایای تبلیغاتی ماندگاری محصول مورد نظر را در ذهن آنها افزایش می دهند.

 

به عنوان یک نتیجه گیری نهایی مطالعه مطلبی را نشان داد که ما در صنعت همیشه بر صحت آن معتقدیم؛ این هدایای تبلیغاتی یک ابزار بازاریابی با ارزش هستند چه در حالتی که در یک کمپین مستقل یا به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی یکپارچه مورد استفاده قرار بگیرند. ارزش سرمایه گذاری محصولات و محصولات تبلیغاتی از طریق سرمایه گذاری هایی که هر ساله توسط مشتریان شرکت ما انجام می شود، مشهود است.

محصولات به عنوان وسیله نقلیه منحصر به فرد برای دریافت یک نام تجاری یا پیام به بازار استفاده می شوند؛ و هنگامی که به درستی طراحی شده است، می تواند به یک بازار هدف خاص جلب شوند. پاداش برای این سرمایه گذاری زمانی آشکار می شود که در بسیاری از موارد، کالا جمع آوری می شود و یا در زندگی روزمره خود، یا در داخل دفتر و یا در خانه، یکپارچه می شود. این ارزش و طول عمر به محصول و به نوبه خود، نام تجاری شرکت می افزاید.ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات