۳ مزیت کلیدی هدایای تبلیغاتی

۰۳ مهر ۱۳۹۶
تاریخ ایجاد:
۰۳ مهر ۱۳۹۶

مزیت هدایای تبلیغاتی در دنیای کسب‌ وکار

بسیاری از کسب‌ وکارها ، فرصت‌های سودرسان استفاده از هدایای تبلیغاتی را از دست می‌دهند، اما اهمیت این محصولات در چیست؟

شروع کسب‌وکار می‌تواند کاری جدی و پر از ریسک باشد. خیلی از کسب‌وکارهای موفق امروز، مانند HP و اپل، زمانی فقط یک استارتاپ بودن که از گاراژ خانه‌شان شروع به کار کرده بودند. این یعنی سخت‌کوشی و تعهد صاحبان مشتاق کسب‌وکار به رویایشان، می‌تواند آنها را به موفقیت برساند، با این حال، یک کسب‌وکار باید بتواند خود را به جهانیان نشان دهد.

در دنیای کسب‌وکار امروز، آگاهی از برند برای موفقیت کلی یک برند، بسیار مهم و حیاتی است. مطالعات متعددی نشان داده‌اند که اکثر مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند با برندی که از قبل می‌شناسند و به آن اعتماد دارند کار کنند، حتی اگر قیمت آنها بالاتر از رقبای کمتر شناخته شده‌شان باشد.

در حالی که اکثر مصرف‌کنندگان دارند کم کم با هم در این زمینه هم‌عقیده می‌شوند، بسیاری از کسب‌وکارها هم دارند فرصت‌های خلق یک برند مورد اعتماد برای خودشان در جهان سازمانی امروز را از دست می‌دهند.

برای همه‌ی کسب‌وکارها فرصت‌های بی پایانی وجود دارد که خود را از میان خیل عظیم رقبا جدا کنند و استفاده از هدایای تبلیغاتی نیز یکی از این تاکتیک هاست. ارائه محصولات رایگان و مارکدار به مصرف‌کنندگان در رویدادها و یا در فروشگاه‌ها، یک تاکتیک بازاری فوق‌العاده موثر است که باعث می‌شود که برند شما، همیشه جلوی چشم و در یاد دریافت‌کننده باشد.

به خاطر داشته باشید که بسیار مهم است به ذهن مشتریان خود نفوذ کنید تا بفهمید آنها واقعا به دنبال چه نوع محصولی هستند. به عنوان مثال با دانستن اینکه 91 درصد از مشتری‌های هدف کسب‌وکار شما تلفن همراه دارند، بهترین هدیه تبلیغاتی می‌تواند یک شارژر همراه قابل حمل موبایل با برند خودتان برای این افراد باشد. با توجه به این موارد، به سه مزیت کلیدی استفاده از هدایای تبلیغاتی اشاره می‌کنیم.

تنوع ایجاد می‌کنند

اکثر کسب‌وکارها هنگام معرفی برند خود به مشتریان‌شان، قربانی یکنواختی می‌شوند. ایده‌ی بیزینس کارت مسلما بد نیست، اما راستش را بگویید، آخرین باری که یک بیزینس کارت گرفتید چکارش کردید.

در بهترین حالت احتمالا داخل کیف پول‌تان، پیش بقیه بیزینس کارت‌های دیگر گم و گور شده است. اما از طرف دیگر، یک محصول ملموس‌ و مهم‌تر از آن، مفید برای مشتری، به مشتری نشان ‌می‌دهد که کسب‌وکار شما واقعا در تلاش است اثر مثبتی در زندگی روزمره آنها بگذارد و در عین حال، آنها را از وجود کسب‌وکار شما آگاه می‌کند.

ارزان هستند

وقتی صحبت از بودجه کسب‌وکار به میان می‌آید، تلاش‌های بازاریابی معمولا ته لیست اولویت‌ها قرار می‌گیرند. گرچه با رشد دنیای کسب‌وکار، نیاز به بازاریابی هم بیشتر و بیشتر می‌شود.

ارائه یک هدیه تبلیغاتی مفید با برند خودتان به مشتری‌ها، مانند یک لیوان یا خودکار تبلیغاتی یا یک فلش مموری سفارشی سازی، هزینه زیادی برای کسب‌وکارتان ندارد، اما اثرات زیادی را معرفی و شناساندن برند شما در بازار دارد. بنابراین، این محصولات همیشه یک سرمایه ارزشمند در تمام طول عمر کسب‌وکارتان خواهند بود.

دلگرمی می‌دهند

البته، شرکت‌ها از طرق زیادی می‌توانند برای کارکنان خود مزایای فراهم کنند تا محیط کاری را برایشان دلپذیرتر کنند، با این حال، کارایی هدایای تبلیغاتی در این زمینه به شدت دست کم گرفته شده است.

هدایای تبلیغاتی کسب‌وکار شما نه تنها می‌توانند نظر مشتریانتان را به خود جلب کنند، بلکه در ارتقا محیط کاری برای کارمندان نیز اثر گذارند. به عنوان مثال، اگر کارمندی موفق به انجام دادن یک کار دشوار شد، با دادن یک هدیه با کیفیت، نه تنها روحیه تمام کارمندان را برای کار کردن بالا می‌برید، بلکه در کنارش برند‌تان را هم ارتقاء می‌دهید.

اما حتما باید محصولی را انتخاب کنید که برای کارکنان‌تان مفید باشند، زیرا کارکنان هم درست مانند مشتری‌ها، اگر یک محصول بی‌فایده و بی‌کیفیت، آن را به حساب بی کیفیت بودن خود برند می‌گذارند و این تاثیر مخربی بر روی کسب‌وکار شما می‌گذارد.

به طور کلی، هدایای تبلیغاتی، به ویژه محصولات با کیفیت و مفید، این حس را به مشتری‌ها می‌دهد که کسب‌وکار شما برای آنها اهمیت قائل است و این یک پوئن مثبت برای هر کسب‌وکاری است. فراموش نکنید که کسب‌وکار شما هم باید همگام با تغییرات صنعت پیش برود.

پیش بینی تغییرات در روند صنعت و طراحی هدایای تبلیغاتی بر پایه‌ی این تغییرات، موفقیت کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد. اگر کسب‌وکار شما در سه ماهه آینده نیاز به کمی تغییر باشد، این را به عنوان یک فرصت در نظر بگیرید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »