جدیدترین محصولات تبلیغاتی 2017

جدیدترین محصولات تبلیغاتی 2017
تاریخ:
۰۱ مهر ۱۳۹۶

ویژگی‌های جدیدترین محصولات تبلیغاتی سال 2017

بازار هدایای تبلیغاتی به سرعت درحال رشد است، و فرصت‌های جدیدی برای برندها ایجاد می‌کند تا بتوانند با مشتری‌هایشان ارتباطی قوی‌تر برقرار کنند که این هم به نوبه‌ی خود به آنها کمک می‌کند در بازار موفق شوند.

علاوه بر این، برای بازاریاب‌ها بسیار مهم است که الگوهای خرید مشتری‌هایشان را تجزیه و تحلیل کنند چراکه نتایج این تجزیه و تحلیل‌ها در مورد ترندها یا مدهای اخیر هدایای تبلیغاتی اطلاعات مهمی به آنها می‌دهد. شرح برخی از این ترندهای مهم را در این مقاله آورده‌ایم.

فناوری هوشمند

در این دوره و زمانه ، فناوری را می‌توان در همه جا یافت. هرکسی به شکلی به فناوری متصل است. بنابراین بهتر است به سمت هدایای تبلیغاتی فناوری که انتظار می‌رود مدت طولانی‌تری باقی بمانند حرکت کرد.

کالاهای مانند هدفون بلوتوث و اسپیکر، پاور بانک و غیره. این محصولات، پتانسیل این را دارند که به طور روزانه استفاده شوند.

اهمیت ارزش‌مندی

گذشت آن روزها که مشتری‌ها ترجیح می‌دادند از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده کنند. امروزه مصرف‌کنندگان همه چیز را درباره هدایای تبلیغاتی می‌دانند و خیلی خوب از دوام کم محصولات بی‌‌کیفیت خبر دارند.

از نظر آنها اگر شرکت تأمین کننده، به آنها کالاهای ارزان قیمت بدهد، به این معناست که برای مشتری‌هایش اهمیت چندانی قائل نیست. بنابراین اگر شرکتی بخواهد در میان مردم اسم در کند، باید به آنها نشان دهد که برایش ارزشمندند. از این رو، کالاهای سفارشی شده با کیفیت در صدر لیست هدایای تبلیغاتی خوب قرار می‌گیرند.

کیفیت و طراحی

اگر شرکت‌ها می‌خواهند طرفداران محصولی را افزایش دهند، باید توجه ویژه‌ای به کیفیت و طراحی آن داشته باشند. برای مثال، هدایای تبلیغاتی کوچک، امروزه کالاهای تبلیغاتی محبوبی شده‌اند و بسیاری از سازمان‌ها، چه بزرگ و چه کوچک، ترجیح می‌دهند از این هدایا استفاده کنند تا تاثیر مثبتی بر روی عموم داشته باشند.

در این مورد، باید هر دو جنبه را به طور همزمان دنبال کنید. کیفیت یا طراحی به تنهایی نمی‌تواند به اندازه کافی قدرت داشته باشد تا توجه مشتری را جلب و آنها را به مشتری‌های همیشگی تبدیل کند.

مد امسال تبلیغات، لباس است

همه می‌دانند که لباس‌های شرکت‌های بزرگ مثل تی‌شرت‌ها یقه دار و پولو، برای حفظ یکپارچگی برند مناسب است. هیچکس دوست ندارد با لباس‌هایی که مارک شرکت‌ها بر رویشان ‌چاپ شده از منزل خارج شود.

در عوض، ترجیح می دهند لباس‌های جالب و سرگرم‌کننده که ترند محبوب سال 2017 است بپوشند. با چاپ طرح‌های گرافیکی جالب و باحال بر روی لباس‌ها، می‌توان به این هدف رسید.

سلامت و تندرستی

سلامت و تندرسی هم راه خود را به هدایای تبلیغاتی باز کرده اند. در سال 2017، به علت افزایش آگاهی از زندگی سالم ، هدیه تبلیغاتی  بهداشتی و سالم از بقیه محصولات پیشی می‌گیرند. کالاهای مثل طناب‌های ورزشی، بطری‌های آب و موارد دیگر. به همین دلیل است که شرکت‌های بزرگ، با ارائه هدایای تبلیغاتی مربوط به سلامتی با کیفیت مطلوب، روز به روز ترقی می‌کنند.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب