جدیدترین محصولات تبلیغاتی 2017

تاریخ:
۰۱ مهر ۱۳۹۶

ویژگی‌های جدیدترین محصولات تبلیغاتی سال 2017

بازار هدایای تبلیغاتی به سرعت درحال رشد است، و فرصت‌های جدیدی برای برندها ایجاد می‌کند تا بتوانند با مشتری‌هایشان ارتباطی قوی‌تر برقرار کنند که این هم به نوبه‌ی خود به آنها کمک می‌کند در بازار موفق شوند.

علاوه بر این، برای بازاریاب‌ها بسیار مهم است که الگوهای خرید مشتری‌هایشان را تجزیه و تحلیل کنند چراکه نتایج این تجزیه و تحلیل‌ها در مورد ترندها یا مدهای اخیر هدایای تبلیغاتی اطلاعات مهمی به آنها می‌دهد. شرح برخی از این ترندهای مهم را در این مقاله آورده‌ایم.

فناوری هوشمند

در این دوره و زمانه ، فناوری را می‌توان در همه جا یافت. هرکسی به شکلی به فناوری متصل است. بنابراین بهتر است به سمت هدایای تبلیغاتی فناوری که انتظار می‌رود مدت طولانی‌تری باقی بمانند حرکت کرد.

کالاهای مانند هدفون بلوتوث و اسپیکر، پاور بانک و غیره. این محصولات، پتانسیل این را دارند که به طور روزانه استفاده شوند.

اهمیت ارزش‌مندی

گذشت آن روزها که مشتری‌ها ترجیح می‌دادند از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده کنند. امروزه مصرف‌کنندگان همه چیز را درباره هدایای تبلیغاتی می‌دانند و خیلی خوب از دوام کم محصولات بی‌‌کیفیت خبر دارند.

از نظر آنها اگر شرکت تأمین کننده، به آنها کالاهای ارزان قیمت بدهد، به این معناست که برای مشتری‌هایش اهمیت چندانی قائل نیست. بنابراین اگر شرکتی بخواهد در میان مردم اسم در کند، باید به آنها نشان دهد که برایش ارزشمندند. از این رو، کالاهای سفارشی شده با کیفیت در صدر لیست هدایای تبلیغاتی خوب قرار می‌گیرند.

کیفیت و طراحی

اگر شرکت‌ها می‌خواهند طرفداران محصولی را افزایش دهند، باید توجه ویژه‌ای به کیفیت و طراحی آن داشته باشند. برای مثال، هدایای تبلیغاتی کوچک، امروزه کالاهای تبلیغاتی محبوبی شده‌اند و بسیاری از سازمان‌ها، چه بزرگ و چه کوچک، ترجیح می‌دهند از این هدایا استفاده کنند تا تاثیر مثبتی بر روی عموم داشته باشند.

در این مورد، باید هر دو جنبه را به طور همزمان دنبال کنید. کیفیت یا طراحی به تنهایی نمی‌تواند به اندازه کافی قدرت داشته باشد تا توجه مشتری را جلب و آنها را به مشتری‌های همیشگی تبدیل کند.

مد امسال تبلیغات، لباس است

همه می‌دانند که لباس‌های شرکت‌های بزرگ مثل تی‌شرت‌ها یقه دار و پولو، برای حفظ یکپارچگی برند مناسب است. هیچکس دوست ندارد با لباس‌هایی که مارک شرکت‌ها بر رویشان ‌چاپ شده از منزل خارج شود.

در عوض، ترجیح می دهند لباس‌های جالب و سرگرم‌کننده که ترند محبوب سال 2017 است بپوشند. با چاپ طرح‌های گرافیکی جالب و باحال بر روی لباس‌ها، می‌توان به این هدف رسید.

سلامت و تندرستی

سلامت و تندرسی هم راه خود را به هدایای تبلیغاتی باز کرده اند. در سال 2017، به علت افزایش آگاهی از زندگی سالم ، هدیه تبلیغاتی  بهداشتی و سالم از بقیه محصولات پیشی می‌گیرند. کالاهای مثل طناب‌های ورزشی، بطری‌های آب و موارد دیگر. به همین دلیل است که شرکت‌های بزرگ، با ارائه هدایای تبلیغاتی مربوط به سلامتی با کیفیت مطلوب، روز به روز ترقی می‌کنند.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _     
         | |     
__   __ __ _ | |__  ____
\ \ /\ / / / _` || '_ \ |_ /
 \ V V / | (_| || |_) | / / 
 \_/\_/  \__, ||_.__/ /___|
      __/ |      
      |___/       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب