آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
تاریخ:
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم سیاره زمین را حفظ می‌کنند.
اگر همیشه برای کارمندان کسب‌وکار خود هدایایی نظیر لیوان تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی را تهیه می‌کردید این بار هدایای منحصربه‌فرد دوستدار محیط زیست را در نظر بگیرید.

گلدان کوچک از جنس بامبو

گلدان‌های کوچ از جنس بامبو را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید. این گلدان‌ها را در یک بسته به همراه خاک و بذر گل‌ و گیاهان مختلف نظیر حسن یوسف، گل همیشه بهار، آفتابگردان، ریحان، گل فراموشم نکن، گوجه فرنگی، آویشن و... قرار دهید. روی جعبه این گلدان‌ها می‌توانید شعارهای کسب‌وکار خود را به همراه پیام‌هایی در جهت حفظ محیط زیست چاپ کنید.
بسته‌های آماده شده را به کارمندان یا مخاطبان خود هدیه دهید. کارمندان این بذرها را در گلدان می‌کارند و آن را روی میز کار خود قرار می‌دهند. با دیدن این گلدان‌ها در طول روز تعلق خاطرشان به محیط کار افزایش خواهد یافت.

پاوربانک بامبو

در سال‌های اخیر به دلیل استفاده از ابزارهای هوشمند مانند گوشی همراه، تبلت و... نیاز به پاوربانک به ویژه برای افرادی که در طول روز به مکان‌های مختلفی تردد می‌کنند ضروری به نظر می‌رسد. اگر پاور بانکی با بدنه بامبو انتخاب کنید با یک تیر دو نشان زده‌اید! هم محصولی دوستدار محیط زیست را برای مخاطبان و کارمندان خود در نظر گرفته‌اید، هم نام برند خود را توسعه داده‌اید. نام و لوگوی برند خود را روی بدنه پاوربانک حک کنید تا همیشه در معرض دید مخاطبان باشد.
افراد پاوربانک را همراه خود به مکان‌های مختلف می‌برند بنابراین نام برند شما توسط افراد دیگر نیز دیده می‌شود. همچنین بهتر است اطلاعات تماس با کسب‌وکار خود را روی پاوربانک چاپ کنید تا مخاطبان برای تماس گرفتن با شما ترغیب شوند.

ساک دستی خرید

ساک دستی پارچه‌ای به ویژه از جنس کتان محصولی دوستدار محیط زیست است که نظر مخاطبان را جلب می‌کند. ساک دستی افراد را از استفاده از کیسه‌های پلاستیکی که تهدید جدی برای محیط زیست شمرده می‌شوند بی‌نیاز می‌کند. از آنجا که این ساک‌ها فضای بزرگی را در اختیار طراحان قرار می‌دهند می‌توانید شعار کسب‌وکارتان را به همراه نام و لوگو با طراحی جذاب روی ساک چاپ کنید.
از رنگ‌های گرم و گیرا استفاده کنید تا نظر دیگران را به برند خود جلب کنید. مخاطبان شما وقتی برای خرید به سوپرمارکت می‌روند این ساک‌ها را همراه خود می‌برند بنابراین افراد زیادی نام برند شما را می‌بینند و درباره آن کنجکاوی می‌کنند.

مداد دوستدار محیط زیست

مدادی که جوانه می‌زند و سبز می‌شود! به این فکر کنید چه می‌شود اگر ته مدادی که دیگر نمی‌توان آن را در دست گرفت بکارید و آن را به چیزی سبز، زیبا و خوشمزه تبدیل کنید. مدادهای دوستدار محیط زیست با استفاده از رسوب قهوه و برگ چای استفاده شده در کافی‌شاپ‌ها ساخته می‌شوند. در انتهای این مدادها دانه‌های روییدنی قرار داده می‌شود تا افراد پس از استفاده از مداد و عدم قابلیت در دست گرفتن، آنها را در خاک بکارند تا سبز شود. این مدادها دارای دانه‌های متنوعی همچون گیلاس، گوجه فرنگی، جعفری، ریحان، نعناع و... هستند.
نام و لوگوی برند خود را روی بدنه مداد چاپ کنید تا در معرض دید مخاطبان باشد. به زودی تاثیر این هدایای جذاب را خواهید دید.

دفتر یادداشت

دفتر یادداشت یکی از هدایای پرکاربرد برای طیف وسیعی از مخاطبان است. دفتر یادداشت‌هایی در بازار ارائه می‌شوند که صددرصد از کاغذ بازیافت‌شده تولید شده‌اند. این دفتر یادداشت‌ها را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان یا کارکنان کسب‌وکار خود هدیه دهید. محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست در طول زمان برند شما را به مخاطبان یادآوری می‌کند.
 
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _      _____ 
/ __ \| |     / __ \
`' / /'| |_  __ _ `' / /'
 / / | __| / _` | / / 
./ /___| |_ | (_| |./ /___
\_____/ \__| \__, |\_____/
       __/ |    
       |___/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب