هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما

هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما
تاریخ:
۰۳ اسفند ۱۳۹۸

 صنعت هدایای تبلیغاتی تنها به یک دلیل موفقیت‌آمیز بوده است: افراد محصول رایگان را دوست دارند. اما شما از بین میلیون‌ها محصول تبلیغاتی کدام را برای مشتریان خاص خود انتخاب می‌کنید؟ برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خاص خود باید خلاقیت به خرج دهید و محصول شیکی را انتخاب کنید. در این مقاله با تعدادی هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا که اثرگذاری زیادی بر مشتریان خاص شما خواهند داشت، آشنا خواهیم شد.

دفتر یادداشت چرمی

اگر بودجه مناسبی را برای تهیه هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته‌اید محصولات چرم را در اولویت قرار دهید. چرم جلوه زیبا و شیکی دارد و افراد با دریافت هدایای چرمی ذوق‌زده می‌شوند. دفتر یادداشت با جلد چرم تصورات عالی از برند شما در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند.

دفتر یادداشت چرمی در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف قابل سفارشی‌سازی است. نام و لوگوی برند خود را به طور واضح روی جلد دفتر یادداشت حک کنید تا همواره کسب‌وکار شما را به مخاطبان یادآوری کند. از آنجا که چرم دوام خوبی دارد تا مدت‌ها در معرض دید افراد باقی می‌ماند و همچون تبلیغات زنده برای کسب‌وکار شما عمل می‌کند.

  شال کشمیر

شال کشمیر با بافتی محکم، ظریف و لطیف هدیه لوکس و شایسته‌ای برای مشتریان خاص شما محسوب می‌شود. این شال‌ها در طرح‌های متنوع و با کیفیتی مثال‌زدنی تولید می‌شوند و نظر هر فردی را به خود جلب می‌کنند.

شما می‌توانید نام و لوگوی برند خود را در حاشیه یا قسمت پایین شال چاپ کنید تا در معرض دید افراد قرار بگیرد. مخاطبان شما در طول فصل زمستان از این شال‌ها استفاده می‌کنند و هر روز نام برند شما را روی شال می‌بینند. بنابراین نام برند شما در ذهنشان تثبیت می‌شود.    

مخاطبان شما در حالی که شال را به دور گردن خود انداخته‌اند به مکان‌های مختلف می‎‌روند، بنابراین افراد مختلف نام برند شما را می‌بینند و اگر با آن آشنایی نداشته باشند درباره آن پرس‌وجو می‌کنند و احتمال تبدیل شدن آنها به مشتری افزایش می‌یابد.

جاکارتی تبلیغاتی

جاکارتی یکی از محصولات پر کاربرد است که بیشتر افراد همراه خود حمل می‌کنند تا هم به کارت‌های خود نظم دهند و هم از آنها در برابر آسیب محافظت کنند. جاکارتی انواع مختلفی دارد. جاکارتی‌های چرم با تلفیق چرم و استیل هدایای تبلیغاتی شیک و زیبا برای مشتریان خاص شما است.

جاکارتی فضای خوبی را برای چاپ نام و لوگوی برند در اختیارتان قرار می‌دهد. از آنجا که دوام جاکارتی‌های استیل و چرم بسیار زیاد است تا مدت‌ها از سوی مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد و نام برندتان در ذهن آنها تثبیت می‌شود.

ساعت مچی

ساعت‌های مچی کلاسیک با بند چرمی نظر مشتریان خاص شما را تامین می‌کند. گرچه این ساعت‌ها بودجه بازاریابی قابل توجهی را طلب می‌کنند اما هر بار که افراد به صفحه ساعت مچی خود نگاه کنند نام برند شما را می‌بینند و تحت تاثیر نام تجاری شما قرار می‌گیرند.

ساعت‌ها دوام خوبی دارند و برای مدت طولانی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین در طول زمان کسب‌وکار شما را برای افراد تبلیغ می‌کنند.   

قمقمه فلزی کتابی

افراد در طول روز به دلیل بالا رفتن حرارت بدن، سوخت‌وساز، فعالیت‌های روزانه یا ورزش آب بدن خود را از دست می‌دهند و باید آب بنوشند. یک قمقمه فلزی که بادوام و کم‌جاست می‌تواند همیشه همراه مشتریان خاص شما باشد و علاوه بر رفع تشنگی، نام برندتان را به آنها یادآوری کند.

قمقمه‌های فلزی معمولا از جنس آلومینیوم یا استیل تهیه می‌شوند و از استحکام خوبی برخوردارند. مخاطبان شما می‌توانند این قمقمه‌ها را همراه خود به باشگاه ورزشی، دانشگاه، محل کار، داخل خودرو، مسافرت، طبیعت‌گردی و... ببرند و از آن استفاده کنند. قمقمه‌های فلزی قابل شست‌وشو هستند و می‌توان از آنها برای انواع نوشیدنی سرد و گرم استفاده کرد.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب