قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد

قمقمه تبلیغاتی محصولی کاربردی برای همه افراد
تاریخ:
۰۵ بهمن ۱۳۹۸

نوشیدن شش تا هشت لیوان آب در روز توصیه پزشکان به همه افراد است. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد دارید برای کارکنان و مخاطبان خود هدایای تبلیغاتی تهیه کنید قمقمه تبلیغاتی را انتخاب کنید. با این هدیه به آنها یادآوری می‌کنید در طول روز بیشتر آب بنوشند و به فکر سلامتی خود باشند.

هدایای تبلیغاتی تاثیر زیادی بر پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها دارند و نام برند آنها را توسعه می‌‌دهند. یکی از مولفه‌های مهمی که برای انتخاب هدایای تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود کاربردی بودن آنهاست. هدیه تبلیغاتی کاربردی بیشتر توسط مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد در نتیجه نام برند را به مخاطبان یادآوری می‌کند.

هدایای کاربردی باکیفیت که از دوام خوبی برخوردار باشند در طول سال‌ها توسط افراد استفاده می‌شوند و هربار نام برند را به آنها یادآوری می‌کنند. در طول زمان نام برند در ذهن مخاطبان تثبیت می‌شود و نسبت به برند احساس تعلق خاطر پیدا می‌کنند. کدام تبلیغ را می‌شناسید که تا این حد تاثیرگذاری داشته باشد؟

قمقمه تبلیغاتی محصولی است که در طول روز و در زندگی روزمره به دفعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. افراد این قمقمه‌ها را همراه خود حمل می‌کنند و در اداره، باشگاه ورزشی، گردش، کوه‌نوردی یا هر جا که باشند در طول روز بارها و بارها آن را در دست می‌گیرند و نام و لوگوی برند شما را می‌بینند.

قمقمه‌های تبلیغاتی از تنوع زیادی برخوردارند و شما با هر میزان بودجه می‌توانید آنها را انتخاب کنید و با چاپ نام و لوگوی کسب‌وکارتان آنها را سفارشی‌سازی کنید و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. به گروه سنی مخاطبان خود توجه کنید و قمقمه‌ای با رنگ مناسب برای آقایان و خانم‌ها در نظر بگیرید تا تاثیرگذاری برند خود بر مخاطبان را افزایش دهید.

انواع قمقمه‌های تبلیغاتی

قمقمه‌ها در جنس‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار وجود دارند. قمقمه‌های فلزی، پلاستیکی مات یا شفاف را می‌توانید با چاپ طرح دلخواه، نام و لوگوی برندتان سفارش دهید. سطح قمقمه از فضای خوب و وسیعی برای چاپ طرح و لوگو برخوردار است و این باعث می‌شود نام برندتان بهتر در معرض دید افراد قرار بگیرد.

قمقمه‌های فلزی دوام خوبی دارند و در حمل در کیف و کوله‌پشتی یا افتادن از دست آسیب نمی‌بینند. در قمقمه‌های فلزی انواع نوشیدنی سرد و گرم را می‌توان نگهداری کرد. این قمقمه‌ها معمولا ساده و تک‌رنگ هستند و نام و لوگوی برند شما روی آن جلوه خاصی دارد و نظر مخاطبان را به خود جلب می‌کند.

قمقمه تبلیغاتی محصول دوستدار طبیعت

کارشناسان محیط زیست مرتب درباره استفاده بی‌رویه از ظروف پلاستیکی یک‌بارمصرف هشدار می‌دهند و آسیب‌های آن برای سلامت انسان‌ها را خاطرنشان می‌کنند. تعداد بی‌شماری بطری آب یک‌بارمصرف سالانه در جهان استفاده می‌شود که بخشی از آن بازیافت نیز نمی‌شود. استفاده از قمقمه آب به حفظ محیط زیست و استفاده کمتر از لیوان‌های پلاستیکی یک‌بارمصرف کمک می‌کند.

قمقمه همه جا همراه افراد است و نیاز آنها به لیوان را برای نوشیدن آب برطرف می‌کند. با هدیه دادن این قمقمه‌ها به کارمندان خود به آنها یادآوری می‌کنید در طول روز آب بنوشند. کارمندانی که بدن سالمی داشته باشند روحیه بهتری دارند در نتیجه بازدهی کار افزایش پیدا می‌کند.

کارمندان قمقمه را روی میز کار خود قرار می‌دهند یا با خود به مکان‌های دیگر حمل می‌کنند. بنابراین لوگو و نام برند شما در معرض دید دیگران هم قرار می‌گیرد و نام برندتان به آنها یادآوری می‌شود.

اگر برند شما در حوزه سلامت، وسایل ورزشی، تغذیه و... فعالیت می‌کند یا ورزشکاران و جوانان بخش بزرگی از مخاطبان شما را تشکیل می‌دهند، قمقمه‌های تبلیغاتی را برای آنها در نظر بگیرید. این افراد در طول هفته چند بار به باشگاه‌های ورزشی می‌روند و یا در فضای سبز به ورزش می‌پردازند و قمقمه آب را همراه خود می‌برند. قمقمه‌های تبلیغاتی تاثیر زیادی در شناساندن نام کسب‌وکار شما میان مخاطبان دارند از آنها غافل نشوید!

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب