تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری

تاثیر مثبت گلدان تبلیغاتی در محیط اداری
تاریخ:
۲۸ دی ۱۳۹۸

تاثیر هدایای تبلیغاتی در پیشبرد اهداف بازاریابی کسب‌وکارها و توسعه برند انکارناپذیر است. تنوع هدایای تبلیغاتی به قدری زیاد است که صاحبان کسب‌وکارها با هر میزان از بودجه می‌توانند کالایی را انتخاب کنند و آن را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنند. اگر قصد دارید هدیه تبلیغاتی متفاوتی را تهیه کنید، گلدان تبلیغاتی را در نظر بگیرید.

انواع گلدان‌های تبلیغاتی

گلدان‌های تبلیغاتی معمولا در اندازه کوچک در بازار وجود دارند. این گلدان‌ها برای معرفی کسب‌وکارها و تاثیرگذاری بر مخاطبان برای محیط‌های کاری و شرکت‌ها تهیه می‌شوند.

گلدان‌های تبلیغاتی معمولا با گیاهان بادوام نظیر کاکتوس تزیین می‌شوند. این گلدان‌ها علاوه بر بخشیدن زیبایی به محیط، مدت طولانی در محیط باقی می‌‌مانند و نام برند شما را به دیگران یادآوری می‌کنند.

اگر قصد دارید برای کارمندان مجموعه خود هدیه تبلیغاتی تهیه کنید که حس خوبی در آنها برانگیزاند، گلدان‌های تبلیغاتی را انتخاب کنید. شما می‌توانید این گلدان‌ها را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه در تعداد بالا سفارش دهید.

با هدیه دادن گلدان تبلیغاتی به کارکنان کسب‌وکارتان احترام خود را در نزد آنها افزایش می‌دهید. این گلدان‌ها ظاهر زیبا و پر طراوتی به محیط کار می‌بخشند و جذابیت آن را برای کارکنان بیشتر می‌کنند.

استفاده از گیاهان در محیط اداری با بهبود هوا و افزایش اکسیژن در فضا باعث عملکرد بهتر و بالا رفتن راندمان کاری کارکنان می‌شود. تحقیقات علمی نشان داده گیاهان باعث تمیز شدن هوای محیط‌های بسته می‌شوند و همچنین سطح رطوبت فضا را افزایش می‌دهند. رطوبت باعث کاهش گردوغبار شده و در نتیجه کارکنان هوای بهتری را تنفس می‌کنند.

معمولا گیاهانی که احتیاج به نور کم دارند برای محیط‌های اداری و شرکت‌ها انتخاب می‌شوند. گیاهان آپارتمانی که دارای برگ سبز هستند و نور کمی جذب می‌کنند برای این منظور مناسب هستند.

از سوی دیگر گیاهانی برای محیط اداری باید انتخاب شوند که میزان رشد آنها سریع نباشد زیرا گیاهانی که رشد سریعی دارند نیاز به رسیدگی بیشتر و هرس دارند. در کل بهتر است گیاهانی انتخاب شوند که نگهداری از آنها راحت است و نیاز به وقت زیادی برای رسیدگی نداشته باشند.

شما می‌توانید از گیاهانی نظیر اپونتیا، اچینو تیغ زرد، آشوریا، بند کفشی، پپرومیا برگ قاشقی سبز یا ابلق، پرسکیا، خرفه، زیپلین، تراریوم، ژمینو کالیسیم، سانسوریا، سدم قرمز، سدم بادامی، شمعدانی عطری، عروسکی، کاکتوس غوره‌ای، کاکتوس ماری، کراسولا نقره‌ای، کریسمس و... استفاده کنید و گلدان‌های سرامیکی آنها را که معمولا سفید رنگ است با چاپ نام و لوگوی کسب‌وکار خود آماده کنید و به مخاطبان و کارکنان خود هدیه دهید.

در بعضی هدایای تبلیغاتی گلدان‌های سرامیکی در کنار جا تقویمی یا جاموبایلی قرار می‌گیرند و می‌توانند زیبایی دوچندانی را به میز کار مدیران و شرکای تجاری شما ببخشند. از این هدایا غافل نشوید!  

ممکن است گلدان‌های چوبی را برای این منظور انتخاب کنید. گلدان‌های چوبی در طرح‌های مختلف و رنگ‌های روشن و تیره در بازار ارائه می‌شوند. این گلدان‌ها در اندازه کوچک آماده می‌شوند. پلاک لوگوی برند در قسمت وسط بدنه قرار می‌گیرد تا نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.

افرادی که نام برند شما را بر گلدان‌های تبلیغاتی می‌بینند اگر با آن آشنا نباشند درباره‌اش کنجکاوی می‌کنند و اگر قبلا مخاطب کسب‌وکار شما بوده‌اند نام کسب‌وکارتان در ذهنشان ماندگار خواهد شد.

مزیت‌های گلدان‌های تبلیغاتی

1.      گلدان‌های تبلیغاتی با تصفیه هوا و افزایش سطح اکسیژن محیط کاری بر عملکرد مغز کارکنان تاثیر می‌گذارند و آن را بهبود می‌‎‌بخشند. در نتیجه بهره‌وری و راندمان کار افزایش خواهد یافت.

2.      گلدان‌های تبلیغاتی زیبایی بصری محیط اداری را افزایش می‌دهند. زیبایی و تازگی محیط احساس خوبی را در کارکنان یک کسب‌وکار ایجاد می‌کند در نتیجه تعلق خاطر آنها به محل کار بیشتر خواهد شد.

3.      گلدان‌های تبلیغاتی قیمت مناسبی دارند و هدیه تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه‌ای محسوب می‌شوند. با این وجود به دلیل زیبایی و ماندگاری زیاد، تاثیرگذاری بسیارروی مخاطبان دارند و نام برند شما را در ذهن آنها تثبیت می‌کنند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _____    
       |____ |   
 _ __  ___   / / _ __ 
| '_ \ / __|  \ \| '__|
| |_) || (__ .___/ /| |  
| .__/ \___|\____/ |_|  
| |            
|_|            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب