هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی محبوب در صنعت هدیه تبلیغاتی
تاریخ:
۰۷ دی ۱۳۹۸

بازاریابان باید از آخرین تغییرات و تحولات صنعت هدایای تبلیغاتی آگاه باشند و بدانند در داخل و خارج از کشور چه محصولاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌شوند و کدام یک از هدایای تبلیغاتی محبوب، نتایج بهتری در دستیابی به اهداف بازاریابی کسب‌وکارها به همراه دارند.

مهم نیست که چه میزان بودجه برای اهداف بازاریابی کسب‌وکار خود در نظر گرفته‌اید، مهم این است از میزان هزینه درنظرگرفته‌شده بیشترین سود را به دست بیاورید. حتی با هزینه کم ولی با استراتژی بازاریابی مناسب می‌توان مشتریان زیادی را جذب کرد.

باید انتظارات مشتریان از هدایای تبلیغاتی را شناخت. آیا مشتریان بیشتر به هدایای تبلیغاتی کاربردی علاقه دارند یا تحت تاثیر زیبایی و خلاقانه بودن هدایا قرار می‌گیرند؟ نکته دیگری که باید مورد توجه قرار بگیرد سازگاری هدایای تبلیغاتی با محیط زیست است. ممکن است در غیر این صورت به نام تجاری شما لطمه وارد شود.

از شرکت در نمایشگاه‌های تجاری غافل نشوید

وقتی صحبت از بازاریابی چهره به چهره می‌شود تعداد کمی از رویدادها می‌توانند با پتانسیل نرخ بازگشت سرمایه (ROI) یک نمایشگاه تجاری رقابت کنند. یک نمایشگاه تجاری باکیفیت با داشتن استراتژی‌های مناسب بازاریابی و برنامه‌ریزی دقیق می‌تواند نام تجاری شما را در مقابل مخاطب مشخصی قرار دهد که در جست‌وجوی محصول یا خدماتی دقیقا مانند محصول یا خدمات شماست.

با حضور در نمایشگاه‌های تجاری به منافع زیادی نظیر گسترش نام تجاری، تحلیل شبکه فروش، توسعه مذاکرات فروش و افزایش فروش و سود بیشتر دست پیدا می‌کنید.

هدایای تبلیغاتی محبوب در سال 2019

لیوان قهوه قابل بازیافت: با توجه به اینکه فروشگاه‌ها و بعضی کافه‌ها برای سرو قهوه از لیوان یک‌بارمصرف استفاده می‌کنند کسب‌وکار شما می‌تواند با سرمایه‌گذاری روی لیوان‌های قهوه قابل بازیافت با چاپ لوگو و نام تجاری خود ارتباط مثبت و موثری را با مخاطبان خود برقرار کند.

یکی از مهم‌ترین مزایای لیوان قهوه قابل بازیافت قیمت مناسب آن است. بنابراین با میزان بودجه مناسب می‌توان تعداد زیادی از این لیوان‌ها را تهیه کرد و در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار داد. این لیوان‌ها با جلوگیری از استفاده بیش از حد از لیوان‌های یک‌بارمصرف در شرکت‌ها و سازمان‌ها به حفظ محیط زیست کمک می‌کنند.

لوازم جانبی تلفن همراه: در حال حاضر که اکثر مردم دارای تلفن هوشمند هستند و در زندگی روزانه برای انجام کارها مدام به آن نیاز دارند انتخاب لوازم جانبی گوشی همراه به عنوان هدیه تبلیغاتی برای مخاطبان ایجاد ارزش می‌کند.

لوازم جانبی تلفن همراه مانند شارژر، قاب، پاوربانک و یا اسپیکر بلوتوثی و هدفون را با چاپ نام و لوگوی برند سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان خود هدیه دهید. این وسایل کاربردی و پراستفاده هر روز در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد و نام برند شما را به آنها یادآوری می‌کند.

محصولات سلامت: تنوع محصولات سلامت بسیار زیاد است. شما می‌توانید از میان محصولاتی نظیر دستگاه تست قند، تب‌سنج، فشارسنج دیجیتالی، ترازو دیجیتال، جعبه کمک‌های اولیه، ماساژور برقی و دستی، گجت‌های هوشمند، قمقمه ورزشی و حتی بلیت استفاده از باشگاه‌های ورزشی یا استخر محصولی را انتخاب کنید و به مشتریان خود هدیه بدهید.

محصولات طبیعی: محصولات تبلیغاتی که در ساخت آنها از مواد طبیعی مانند چوب، مس، سنگ و چوب‌پنبه به کار رفته باشد بسیار مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد. کیفیت این محصولات حرف اول را می‌زند و به مخاطبان نشان می‌دهد که برایشان ارزش قائل هستید. سازگار بودن مواد سازنده این محصولات با محیط زیست به رشد دید مثبت نسبت به برندتان کمک خواهد کرد.

فلش مموری تبلیغاتی: فلش مموری محصولی ارزان‌ قیمت، کاربردی و دارای طول عمر مفید و طولانی است و می‌تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی موثر به کار برده شود. شما به عنوان صاحب کسب‌وکار می‌توانید اطلاعات ضروری، مفید و کاربردی درباره محصولات خود را به صورت فایل PDF در فلش مموری قرار دهید و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. نام و لوگوی برند شما روی فلش مموری در طول زمان برندتان را به مخاطبان یادآوری می‌کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____          _____ 
|____ |         |____ |
  / /__  __ _ __ ___   / /
  \ \\ \ / /| '_ ` _ \   \ \
.___/ / \ V / | | | | | |.___/ /
\____/  \_/ |_| |_| |_|\____/ 
                
                
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب