ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید

ساعت رومیزی تبلیغاتی همیشه در معرض دید
تاریخ:
۳۰ آذر ۱۳۹۸

 وقت طلاست! این جمله‌ای است که بزرگان در اهمیت استفاده درست و بهینه از زمان گفته‌اند. ساعت با نشان دادن زمان به افراد باعث شده کارها با برنامه‌ریزی، سریع‌تر و منظم‌تر انجام شود. ساعت‌ها در طول روز بارها و بارها دیده می‌شوند پس می‌توانند هدایای تبلیغاتی تاثیرگذاری برای مخاطبان کسب‌وکارها باشند. در این مقاله با انواع ساعت رومیزی تبلیغاتی آشنا می‌شویم.

ساعت رومیزی یکی از وسایلی است که در انواع مختلف با کاربری‌های متفاوت تولید می‌شود. این ساعت‌ها در مکان‌های مختلف برای نشان دادن ساعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به عنوان مدیر بازاریابی یک کسب‌وکار در فکر تهیه هدیه تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود هستید ساعت رومیزی را در نظر داشته باشید.

هدایای تبلیغاتی کاربردی بیشترین تاثیرگذاری را روی مخاطبان دارند زیرا در طول روز مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند. ساعت رومیزی هم در طول روز در معرض دید افراد قرار دارد. شما می‌توانید با توجه به بودجه بازاریابی خود ساعت رومیزی را با چاپ لوگو و نام برند خود سفارشی‌سازی کنید و آن را به مخاطبان کسب‌وکار خود هدیه دهید.

ساعت رومیزی پلاستیکی، ساعت رومیزی چوبی و ساعت رومیزی فلزی انواع ساعت‌های رومیزی هستند که در ادامه مقاله به آنها می‌پردازیم.

ساعت رومیزی پلاستیکی

قاب و بدنه ساعت‌های رومیزی پلاستیکی از جنس پلاستیک یا طلق محکم است که در رنگ‌های متنوع تولید می‌شود. ساعت می‌تواند به شکل عقربه‌ای یا دیجیتال باشد. با توجه به جنسیت و سن مخاطبان می‌توانید ساعت‌ها را در رنگ‌های مختلف انتخاب کنید و سفارش چاپ لوگوی خود را بدهید.

اگر کودکان مخاطب کسب‌وکار شما هستند می‌توانید ساعت رومیزی پلاستیکی را با طرح قهرمان‌های انیمیشنی محبوب کودکان نظیر سیندرلا، فروزن، پاندای کونگ‌فوکار، شرک و... تهیه کنید.

معمولا ساعت‌های رومیزی پلاستیکی که به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌شوند در قسمت پایه دارای فضایی برای چاپ نام برند و لوگو هستند. البته لوگو در فضای پشت عقربه‌ها نیز چاپ می‌شود تا در معرض دید افراد باشد.

ساعت رومیزی چوبی

ساعت‌های رومیزی چوبی در همه دنیا طرفداران زیادی دارد. این ساعت‌ها زیبایی منحصربه‌فردی دارند و علاوه بر نشان دادن زمان به عنوان کالای دکوری برای تزئین فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین انتخاب کم‌نظیری برای ساعت رومیزی تبلیغاتی هستند. ساعت رومیزی چوبی می‌تواند عقربه‌ای یا دیجیتال باشد.

طراحی ساعت‌های رومیزی چوبی که به منظور هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌شوند بسیار متنوع است. این ساعت‌ها برای مدیران و کارمندان همراه با جاکارتی، جاخودکاری، جاکلیدی، تقویم رومیزی و کاغذ یادداشت ارائه می‌شوند. نام و لوگوی برند به وسیله لیزر روی بدنه ساعت‌های چوبی حک می‌شود. این ساعت‌ها هدایای تبلیغاتی لوکسی هستند که بیشتر برای مدیران انتخاب می‌شوند.

ساعت‌های رومیزی چوبی روی میز مدیران و کارمندان در معرض دید افراد زیادی قرار می‌گیرند و نام کسب‌وکار شما را به افراد یادآوری می‌کنند.

ساعت رومیزی فلزی

ساعت‌های رومیزی فلزی با بدنه فلزی تولید می‌شوند. این ساعت‌ها ظاهر شکیل و مدرنی دارند و همچنین از دوام خوبی برخوردارند. بنابراین سال‌های زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ساعت‌های رومیزی فلزی هم در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. طرح شماته‌دار یکی از طرح‌های پرطرفدار این ساعت‌هاست که در ابعاد مختلف در بازار ارائه می‌شوند. نام و لوگوی برند روی صفحه ساعت پشت عقربه‌ها چاپ می‌شود تا در معرض دید افراد قرار بگیرد. مهم این است رنگ لوگو کاملا در تضاد با رنگ زمینه باشد تا به خوبی دیده شود.

ممکن است مایل باشید برای مخاطبان نوجوان‌ و جوان‌ خود ساعت‌هایی با طرح‌های فانتزی تهیه کنید. ساعت‌های رومیزی فلزی با طرح قلب، سیب، موتورسیکلت، دوچرخه قدیمی، تلویزیون، صورت آدمک و... در بازار وجود دارند که می‌توانید آنها را با چاپ لوگوی برند خود به عنوان ساعت رومیزی تبلیغاتی سفارشی‌سازی کنید.

هر نوع ساعت رومیزی که برای هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌کنید کیفیت آن را در نظر بگیرید. هدایای تبلیغاتی زمانی بیشترین تاثیر را دارند که از جنس مرغوبی تهیه شده باشند و بادوام باشند. بادوام بودن هدیه تبلیغاتی باعث می‌شود زمان بیشتری برای مخاطبان قابل استفاده باشد و در طول زمان نام برند شما را به آنها یادآوری و در ذهنشان تثبیت کند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب