جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما

جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۸

 نگهداری از کارت شناسایی و کارت‌های بانکی افراد را به استفاده از جاکارتی ترغیب می‌کند. جاکارتی با توجه به نوع کارت و نحوه استفاده از آن در انواع مختلفی تولید می‌شود. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار تصمیم به انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود دارید جاکارتی را در نظر بگیرید. جاکارتی تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی کاربردی برای همه افراد محسوب می‌شود.

انواع کارت

کارت‌ها انواع مختلفی دارند. کارت مقوایی صرفا برای ارائه اطلاعات تهیه می‌شود و از سطح امنیت پایینی برخوردار است. کارت‌های PVC به صورت ساده و هوشمند از جنس پی‌وی‌سی و پلاستیک ساخته می‌شوند. این کارت‌ها مقاومت مناسبی در برابر عوامل محیطی دارند.

کارت‌ PVC ساده با پوشش لمینت تهیه می‌شود. پوشش لمینت از پاک شدن اطلاعات روی کارت جلوگیری می‌کند. کارت‌ PVC ساده تنها برای احراز هویت ارائه می‌شود و خاصیت دیجیتالی یا مغناطیسی ندارد.

کارت‌ PVC هوشمند با بدنه‌ای از جنس پی‌وی‌سی و با خاصیت مغناطیسی و دیجیتالی ساخته می‌شود. تراشه‌ای خاص در این کارت‌ها تعبیه می‌شود که اطلاعات روی آن وجود دارد. ویژگی اصلی و مهم کارت‌های هوشمند امنیت زیاد آن در تبادل اطلاعات است. کارت هوشمند قابلیت پردازش داده‌ها را دارد.

استفاده از جاکارتی برای افزایش طول عمر کارت‌ها، جلوگیری از جذب رطوبت، حفظ چاپ روی سطح کارت برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات آن، جلوگیری از وارد شدن فشار به کارت و آسیب دیدن آن، ایجاد نظم و قرار گفتن کارت‌ها در کنار هم و جلوگیری از گم شدن کارت‌ها معمول است.

شما می‌توانید جاکارتی را با چاپ نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و آن را به مخاطبان خود هدیه دهید. در حال حاضر با توجه به فراگیر شدن استفاده از کارت‌های بانکی و سایر کارت‌های هوشمند، جاکارتی محصولی کاربردی برای همه افراد است.

از آنجایی که مخاطبان جاکارتی را در طول روز و در همه جا همراه خود حمل می‌کنند و کارت‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند برند شما همواره در معرض دیدشان است و در ذهنشان تداعی می‌شود. استفاده مکرر از جاکارتی تبلیغاتی در طول زمان همچون تبلیغات رسانه‌ای عمل کرده و نام برند شما را در ذهن مخاطبان ماندگار می‌کند.

انواع جاکارتی

جاکارتی چرمی: جاکارتی‌های چرمی با استفاده از چرم طبیعی مرغوب مانند چرم گاو، گوسفند، شتر و بز تهیه می‌شوند. در این محصول چند عدد جای کارت در نظر گرفته می‌شود تا بتواند به راحتی از کارت‌ها و مدارک افراد نگهداری کند. این جاکارتی‌ها معمولا طوری طراحی می‌شود که مانع از جابه‌جایی و افتادن کارت‌ها می‌شود. جاکارتی‌های چرمی در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. نام و لوگوی برند بر اساس سفارش مشتریان با استفاده از تامپو لیزر روی این جاکارتی‌ها چاپ می‌شود تا به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

جاکارتی فلزی: جاکارتی‌های فلزی معمولا با طراحی شیک و زیبا تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها با قابلیت نگهداری چندین کارت، بسیار سبک و کاربردی برای مخاطبان هستند. جاکارتی‌های فلزی از دوام بسیار بالایی برخوردارند و مدت زمان زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. مخاطبان برند شما با هر بار استفاده از جاکارتی تبلیغاتی و دیدن نام و لوگوی برندتان از کسب‌وکار شما یاد می‌کنند.   

جاکارتی آلوما والت: این جاکارتی از جنس پلاستیک با رویه آلومینیوم در رنگ‌های متنوع تولید می‌شود. جاکارتی آلوما والت بسیار سبک و کم‌حجم است و طراحی شکیلی دارد. این جاکارتی با ظرفیت 10 تا 12 کارت از کارت‌های اعتباری، کارت ویزیت و کارت شناسایی شما در برابر ضربه، رطوبت و امواج مغناطیسی محافظت می‌کند. از ویژگی‌های مهم جاکارتی آلوما والت امنیت آن در برابر دستگاه‌های کارت‌خوان از راه دور است.

جاکارتی‌های فانتزی: جاکارتی‌های فانتزی هم در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای گروه خاصی از مخاطبان تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها را بهتر است برای خانم‌ها یا مخاطبان جوان خود در نظر بگیرید. جاکارتی‌های فانتزی نیز برای انواع کارت‌ها قابل استفاده است و از کارت‌های افراد در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند. 

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟
 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟

در گذشته واژه‌های «کار» و «سرگرمی» دو مفهوم بسیار متفاوت بودند که هرگز در یک جمله به کار نمی‌رفتند. یک منطق قدیمی می‌گوید اگر از کار خود لذت می‌برید، احتمالا به اندازه لازم کارآمد نیستید. اما امروزه سرگرمی بخش جدایی‌ناپذیر از ارزش شرکت‌ها است. در این مقاله دلایل ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما
 ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما

با فرا رسیدن فصل سرد و کاهش دمای هوا، افراد لباس‌های گرم و پشمی خود را از کمدها خارج کرده و آنها را می‌پوشند. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا کارکنان کسب‌وکار که باعث گرم شدنشان در ماه‌های زمستان می‌شود به برند شما کمک می‌کند تا در تمام فصل‌های سرد سال در خاطر مخاطبان ماندگار ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی
 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی

تقویم، سررسید، خودکار تبلیغاتی ، ساعت رومیزی و... همیشه از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند زیرا مفید و ارزان هستند و در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان، مشتریان و ...  ادامه مطلب 
آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم ...  ادامه مطلب 
تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال
 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال

محصولات کاربردی از هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار به شمار می‌آیند. چرا که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام برند را به افراد یادآوری می‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی پرکاربرد تقویم تبلیغاتی و سررسید است که به ویژه برای پایان سال جاری و آغاز سال جدید از طرف ...  ادامه مطلب