جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما

جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۸

 نگهداری از کارت شناسایی و کارت‌های بانکی افراد را به استفاده از جاکارتی ترغیب می‌کند. جاکارتی با توجه به نوع کارت و نحوه استفاده از آن در انواع مختلفی تولید می‌شود. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار تصمیم به انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود دارید جاکارتی را در نظر بگیرید. جاکارتی تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی کاربردی برای همه افراد محسوب می‌شود.

انواع کارت

کارت‌ها انواع مختلفی دارند. کارت مقوایی صرفا برای ارائه اطلاعات تهیه می‌شود و از سطح امنیت پایینی برخوردار است. کارت‌های PVC به صورت ساده و هوشمند از جنس پی‌وی‌سی و پلاستیک ساخته می‌شوند. این کارت‌ها مقاومت مناسبی در برابر عوامل محیطی دارند.

کارت‌ PVC ساده با پوشش لمینت تهیه می‌شود. پوشش لمینت از پاک شدن اطلاعات روی کارت جلوگیری می‌کند. کارت‌ PVC ساده تنها برای احراز هویت ارائه می‌شود و خاصیت دیجیتالی یا مغناطیسی ندارد.

کارت‌ PVC هوشمند با بدنه‌ای از جنس پی‌وی‌سی و با خاصیت مغناطیسی و دیجیتالی ساخته می‌شود. تراشه‌ای خاص در این کارت‌ها تعبیه می‌شود که اطلاعات روی آن وجود دارد. ویژگی اصلی و مهم کارت‌های هوشمند امنیت زیاد آن در تبادل اطلاعات است. کارت هوشمند قابلیت پردازش داده‌ها را دارد.

استفاده از جاکارتی برای افزایش طول عمر کارت‌ها، جلوگیری از جذب رطوبت، حفظ چاپ روی سطح کارت برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات آن، جلوگیری از وارد شدن فشار به کارت و آسیب دیدن آن، ایجاد نظم و قرار گفتن کارت‌ها در کنار هم و جلوگیری از گم شدن کارت‌ها معمول است.

شما می‌توانید جاکارتی را با چاپ نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و آن را به مخاطبان خود هدیه دهید. در حال حاضر با توجه به فراگیر شدن استفاده از کارت‌های بانکی و سایر کارت‌های هوشمند، جاکارتی محصولی کاربردی برای همه افراد است.

از آنجایی که مخاطبان جاکارتی را در طول روز و در همه جا همراه خود حمل می‌کنند و کارت‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند برند شما همواره در معرض دیدشان است و در ذهنشان تداعی می‌شود. استفاده مکرر از جاکارتی تبلیغاتی در طول زمان همچون تبلیغات رسانه‌ای عمل کرده و نام برند شما را در ذهن مخاطبان ماندگار می‌کند.

انواع جاکارتی

جاکارتی چرمی: جاکارتی‌های چرمی با استفاده از چرم طبیعی مرغوب مانند چرم گاو، گوسفند، شتر و بز تهیه می‌شوند. در این محصول چند عدد جای کارت در نظر گرفته می‌شود تا بتواند به راحتی از کارت‌ها و مدارک افراد نگهداری کند. این جاکارتی‌ها معمولا طوری طراحی می‌شود که مانع از جابه‌جایی و افتادن کارت‌ها می‌شود. جاکارتی‌های چرمی در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. نام و لوگوی برند بر اساس سفارش مشتریان با استفاده از تامپو لیزر روی این جاکارتی‌ها چاپ می‌شود تا به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

جاکارتی فلزی: جاکارتی‌های فلزی معمولا با طراحی شیک و زیبا تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها با قابلیت نگهداری چندین کارت، بسیار سبک و کاربردی برای مخاطبان هستند. جاکارتی‌های فلزی از دوام بسیار بالایی برخوردارند و مدت زمان زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. مخاطبان برند شما با هر بار استفاده از جاکارتی تبلیغاتی و دیدن نام و لوگوی برندتان از کسب‌وکار شما یاد می‌کنند.   

جاکارتی آلوما والت: این جاکارتی از جنس پلاستیک با رویه آلومینیوم در رنگ‌های متنوع تولید می‌شود. جاکارتی آلوما والت بسیار سبک و کم‌حجم است و طراحی شکیلی دارد. این جاکارتی با ظرفیت 10 تا 12 کارت از کارت‌های اعتباری، کارت ویزیت و کارت شناسایی شما در برابر ضربه، رطوبت و امواج مغناطیسی محافظت می‌کند. از ویژگی‌های مهم جاکارتی آلوما والت امنیت آن در برابر دستگاه‌های کارت‌خوان از راه دور است.

جاکارتی‌های فانتزی: جاکارتی‌های فانتزی هم در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع برای گروه خاصی از مخاطبان تولید می‌شوند. این جاکارتی‌ها را بهتر است برای خانم‌ها یا مخاطبان جوان خود در نظر بگیرید. جاکارتی‌های فانتزی نیز برای انواع کارت‌ها قابل استفاده است و از کارت‌های افراد در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند. 

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها
 ۱۶ آذر ۱۳۹۸

خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها

خودکار تاچ تبلیغاتی با قابلیت دوگانه نوشتن روی کاغذ و کار با گوشی‌های هوشمند یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان جوان کسب‌وکار شما محسوب می‌شود. خودکار تاچ تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی است که توسط کسب‌وکارهای ...  ادامه مطلب 
پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان
 ۱۰ آذر ۱۳۹۸

پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان

مدیران بازاریابی همواره در صدد انتخاب بهترین و اثربخش‌ترین محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی هستند. بعضی نوشت‌افزارها مانند خودکار تبلیغاتی ، خودنویس و روان‌نویس تبلیغاتی، مداد رنگی و ماژیک تبلیغاتی محصولاتی هستند که با توجه به نوع کسب‌وکار، مخاطبان گروه و ...  ادامه مطلب 
پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟
 ۲۹ آبان ۱۳۹۸

پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟

   محصولات الکترونیکی یکی از انواع محصولاتی است که به منظور هدایای تبلیغاتی برای توسعه اهداف بازاریابی کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاوربانک تبلیغاتی یکی از محصولات الکترونیکی پرطرفدار در میان مخاطبان است که با توجه به فراگیر شدن استفاده از ابزارهای هوشمند ...  ادامه مطلب 
فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما
 ۲۵ آبان ۱۳۹۸

فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما

یکی از محصولات ضروری برای سفر و گردش فلاسک است. فلاسک‌ها قابلیت نگهداری مایعات گرم و سرد را برای مدت طولانی دارند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی و توسعه برند خود را دارید فلاسک تبلیغاتی را به عنوان محصولی پرکاربرد برای ...  ادامه مطلب 
ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی
 ۱۸ آبان ۱۳۹۸

ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارد. هر کسب‌وکاری با توجه با اهداف بازاریابی خود و با توجه به میزان بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته محصولی را با نام برند خود سفارشی‌سازی می‌کند و به مخاطبان هدیه می‌دهد. یکی از محصولاتی که در میان تمام برندها محبوبیت دارد خودکار ...  ادامه مطلب