فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما

فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما
تاریخ:
۲۵ آبان ۱۳۹۸

یکی از محصولات ضروری برای سفر و گردش فلاسک است. فلاسک‌ها قابلیت نگهداری مایعات گرم و سرد را برای مدت طولانی دارند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی و توسعه برند خود را دارید فلاسک تبلیغاتی را به عنوان محصولی پرکاربرد برای مخاطبان در نظر بگیرید.

فلاسک‌ها تنوع بسیاری دارند. برای انتخاب نوع مناسب آن حتما به مخاطبان هدف خود توجه کنید و بر اساس نیازهای آنها فلاسک مناسب را انتخاب کنید. فلاسک‌های استوانه‌ای به راحتی داخل کیف و کوله‌پشتی قرار می‌گیرند و حمل آنها بسیار راحت است. با چاپ لوگوی برند خود روی فلاسک آن را سفارشی‌سازی کنید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید. آنها در هر جا که فلاسک را استفاده کنند دیگران هم نام برند شما خواهند دید و از این طریق نام برندتان در ذهن افراد تداعی می‌شود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید اولین فلاسک را جیمز دوئر شیمیدان اسکاتلندی در سال 1892 اختراع کرد. تولید تجاری فلاسک نخستین بار در سال 1904 از سوی شرکت آلمانی ترموس صورت گرفت. مهم‌ترین مزیت یک فلاسک خوب این است که در هوای سرد مایع داخل خود را گرم نگه دارد و برعکس در فصل‌های گرم سال مایع درون خود را خنک نگه دارد.

دیوارهای فلاسک از جنس شیشه ساخته می‌شوند تا مانند عایق عمل کرده و مانع از انتقال گرما ‌شوند. فلاسک‌ها دارای یک فضای خلاء هستند که به کمک یک پمپ ایجاد شده و هوای داخل آن خارج شده است. با این روش از انتقال گرما جلوگیری می‌شود.  

انواع فلاسک

فلاسک انواع مختلفی دارد. فلاسک چای دسته‌دار، فلاسک فندکی خودرو، فلاسک مسافرتی و... هر کدام در موقعیت‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. نوعی از فلاسک هم برای گرم نگه‌داشتن غذا به کار می‌رود. معمولا افرادی که در محل کار امکان گرم کردن غذای خود را ندارند از این فلاسک‌ها استفاده می‌کنند.

فلاسک‌ها در اندازه، جنس و ظرفیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. برای بدنه فلاسک معمولا از استیل یا پلاستیک فشرده استفاده می‌شود. مخزن داخلی نیز از جنس استیل یا شیشه در نظر گرفته می‌شود. در فلاسک و محل خروج مایعات و آب از داخل فلاسک نیز می‌تواند به صورت ضامنی، فشاری و پیچی باشد.

بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی در منزل یا محل کار هم از فلاسک استفاده می‌کنند. در آغاز روز آب را می‌جوشانند و آن را داخل فلاسک می‌ریزند تا در هر زمان از روز که تمایل به صرف چای یا قهوه داشتند از آب جوش استفاده کنند. این کار باعث می‌شود در مصرف برق در استفاده از کتری و سماور برقی و در مصرف گاز برای جوشاندن آب در کتری روی اجاق گاز صرفه‌جویی شود.

اگر تصمیم دارید برای کارکنان کسب‌وکار خود فلاسک تبلیغاتی تهیه کنید به کیفیت آن توجه کنید تا مدت زمان بیشتری دمای مایعات را حفظ کند. برای کارکنان متاهل می‌توانید فلاسک‌های با ظرفیت بیشتر یا فلاسک خانواده را در نظر بگیرید تا تاثیرگذاری هدیه تبلیغاتی شما بیشتر باشد.

در فصل پاییز نوشیدن چای در فضای طبیعت بسیار لذت‌بخش است. افرادی که به طبیعت‌گردی علاقه دارند همواره یک فلاسک همراه خود دارند. نام و لوگوی برند خود را روی فلاسک چاپ کنید و آن را به گروه مخاطب خود هدیه دهید. وقتی افراد که به طور دسته‌جمعی به گردش رفته‌اند فلاسک تبلیغاتی با لوگوی برند شما را مورد استفاده قرار دهند دیگران هم نسبت به برند شما کنجکاو خواهند شد.

نکاتی مهم برای استفاده از فلاسک

پس از پرکردن فلاسک از مایعات در آن را محکم بسته و آن را خم کنید تا از چکه‌نکردن آن مطمئن شوید.

از ریختن مایعات گازدار در فلاسک خودداری کنید.

پس از استفاده از فلاسک آن را با آب گرم بشویید سپس آن را برگردانید تا خشک شود.

فلاسک را برای شست‌وشو در ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _      
      (_)     
 ___ _  _ _ __   __
/ __|| | | || |\ \ /\ / /
\__ \| |_| || | \ V V / 
|___/ \__, ||_| \_/\_/ 
    __/ |       
   |___/       
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب