ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی

ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی
تاریخ:
۱۸ آبان ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارد. هر کسب‌وکاری با توجه با اهداف بازاریابی خود و با توجه به میزان بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته محصولی را با نام برند خود سفارشی‌سازی می‌کند و به مخاطبان هدیه می‌دهد. یکی از محصولاتی که در میان تمام برندها محبوبیت دارد خودکار تبلیغاتی است. اما اگر شما به عنوان صاحب برند قصد تهیه هدایای تبلیغاتی را دارید این‌بار متنوع‌تر عمل کنید و ماژیک تبلیغاتی را انتخاب کنید.

ماژیک‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کاربری خاصی طراحی شده‌اند. در این میان ماژیک‌های مخصوص رنگ‌آمیزی، ماژیک‌های هایلایتر یا علامت‌گذار و ماژیک‌های وایت‌برد بسیار مورد استفاده کودکان، دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌گیرند.

ماژیک‌ها معمولا بدنه‌ای پلاستیکی دارند. نوک آنها معمولا از جنس نمد و فیبر تهیه می‌شود. ماژیک‌ها دارای منبع جوهر سر خود هستند که پس از استفاده جوهر آن تمام می‌شود و دیگر قابل استفاده نیستند. البته ماژیک‌هایی هم با مخزن جوهر قابل تعویض تولید می‌شوند.

ماژیک‌های رنگی مخصوص رنگ‌آمیزی در بسته‌های شش‌تایی، دوازده تایی، بیست‌وچهارتایی و... عرضه می‌شوند و کودکان را به نقاشی و رنگ‌آمیزی تشویق می‌کنند. این ماژیک‌ها با بدنه‌هایی متنوع و گاه فانتزی در بسته‌بندی مختلف مقوایی، پلاستیکی و... در بازار وجود دارند.

جوهر ماژیک‌های مخصوص کودکان قابلیت شست‌وشو دارند و به راحتی با آب و صابون از روی لباس آنها پاک می‌شود. معمولا این ماژیک‌ها فاقد مواد سمی هستند و به کودک آسیبی نمی‌رسانند. شما می‌توانید ماژیک‌ تبلیغاتی را با نام برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان کودک و نوجوان خود هدیه دهید.

اگر در کنار ماژیک‌های رنگ‌آمیزی کودکان، یک دفتر نقاشی نیز در نظر بگیرید و لوگوی برند خود را روی آن چاپ کنید تاثیرگذاری نام برند شما بر مخاطبان بیشتر خواهد بود. کودکان در مدرسه، منزل یا حتی منزل اقوام با ماژیک‌ها در دفتر نقاشی می‌کنند و برند شما در معرض دید افراد زیادی قرار می‌گیرد.   

ماژیک هایلایتر یا علامت‌گذار گزینه مناسبی برای عرضه به مخاطبان دانش‌آموز یا دانشجویان برای معرفی برند شماست. این ماژیک‌ها معمولا در رنگ‌های زرد، نارنجی، سبز و سرخابی در بازار عرضه می‌شوند. جوهر فلورسنت درخشانی که در این ماژیک‌ها به کار رفته به سرعت خشک می‌شود. جوهر بعضی از انواع این ماژیک‌ها آب‌پایه هستند و به راحتی با شست‌وشو تمیز می‌شوند.

ماژیک‌های هایلایتر به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا بخش‌های مهم کتاب‌های درسی را مشخص کنند تا این بخش‌ها را با تاکید بیشتری مطالعه کنند. گیره‌ای که روی در این ماژیک‌ها وجود دارد قرار گرفتن آنها را در لبه کتاب یا جیب افراد آسان کرده و به راحتی در دسترس قرار می‌گیرد.

نام برند و لوگوی کسب‌وکار خود را به زیبایی روی ماژیک تبلیغاتی چاپ کنید تا نظر افراد را به خود جلب کند و نام برند شما را در ذهنشان تثبیت کند.

ماژیک وایت‌برد نوعی دیگر از ماژیک است که در مدارس، دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی، شرکت‌ها و... بسیار کاربرد دارد. ماژیک وایت‌برد مگنتی یکی از جذاب‌ترین انواع آن است که با داشتن مگنت و پاک‌کن به راحتی برای تخته‌های وایت‌برد فلزی قابل استفاده است.

خیلی از خانم‌ها لیست خرید یا یادداشت‌هایی برای یادآوری را روی یخچال قرار می‌دهند. ماژیک‌های وایت‌برد مگنتی می‌توانند به راحتی در کنار استیکرهای کاغذی روی یخچال قرار بگیرند. این ماژیک‌ها با بدنه‌هایی در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و علاوه بر داشتن کارآیی، به تخته وایت‌برد و یخچال زیبایی می‌بخشند.

بعضی برندهای لوازم‌التحریر خودکارهای ماژیک‌دار تولید می‌کنند. این خودکارها با طراحی‌ها و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند اما به طور معمول با بدنه‌ای پلاستیکی به صورت دو سر طراحی شده‌اند. یک سر آن خودکار و سر انتهایی آن ماژیک نوک نمدی قرار گرفته است. خودکارهای ماژیک‌دار با رنگ‌های مختلف و در طرح‌های زیبا و فانتزی در بازار لوازم‌التحریر عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با چاپ تامپو و لیزر نام و لوگوی برند خود روی آنها، این محصول را برای کسب‌وکار خود سفارشی‌سازی کنید.

ماژیک‌ها هدایای تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه و در عین حال بسیار کاربردی هستند و تاثیر خوبی بر توسعه برند دارند. این نکته را به‌خاطر داشته باشید محصولی که برای هدایای تبلیغاتی انتخاب می‌کنید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا به برند شما اعتبار ببخشد.  

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب