هدایای تبلیغاتی چرمی انتخابی خاص برای مخاطبان برند شما

هدایای تبلیغاتی چرمی انتخابی خاص برای مخاطبان برند شما
تاریخ:
۰۴ آبان ۱۳۹۸

 اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب هدایای تبلیغاتی برای گسترش نام برند خود هستید هدایای تبلیغاتی چرمی را در نظر داشته باشید. اکثر افراد چرم را دوست دارند و با استفاده از محصولات چرمی حس خوبی پیدا می‌کنند. به ویژه اگر قصد دارید به مشتریان خاص یا شرکای تجاری خود هدیه‌ای درخور تقدیم کنید محصولات چرمی را در اولویت قرار دهید.

هدایای چرمی بسیار تنوع دارند و برای هر دو گروه هدف آقایان و خانم‌ها قابل سفارش هستند. جاکلیدی، کیف دستی، کیف پاسپورتی، کیف پول، کمربند، کتاب نفیس با جلد و قاب چرم و انواع ست‌های تبلیغاتی چرم را با نام برند و لوگوی خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان هدیه دهید.

کیف اداری چرمی انتخاب مناسبی برای هدیه به مدیران است. این کیف‌ها در طرح‌های مختلف و در رنگ‌های عسلی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شوند. مرغوب‌ترین نوع کیف‌های چرمی اداری با چرم گاوی تهیه می‌شوند و از باکیفیت‌ترین یراق‌ها و لولاها برای آنها استفاده می‌شود. نام برند و لوگو معمولا در بخش داخلی کیف حک می‌شود تا همیشه مخاطبان را به یاد برند شما بیندازد.

اگر برای مخاطبان خانم قصد دارید کیف چرم تهیه کنید، کیف‌های رودوشی انتخاب شایسته‌ای هستند و قطعا با استقبال آنها مواجه می‌شوند. کیف‌های رودوشی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به اهداف برند خود و با در نظر گرفتن بودجه قابل تامین، این کیف‌ها را انتخاب کنید و با چاپ لوگوی برند خود آنها را سفارشی‌سازی کنید.

کیف پول یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی چرمی است که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد. از آنجایی‌که چرم بسیار بادوام است محصولات چرمی تا مدت‌ها قابل استفاده هستند و با هر بار استفاده نام برند را به مخاطبان یادآوری کرده و خاطره برند را در ذهن آنها تثبیت می‌کنند.

کیف پول مردانه انواع مختلفی دارد. کیف پول کتی که نسبت به کیف‌های دیگر بلندتر است و در جیب کت یا بارانی و پالتو قرار داده می‌شود. کیف پول دو لت یا سه لت با ابعاد مناسب معمولا در جیب شلوار قرار می‌گیرد. لوگوی برند معمولا در گوشه پایین کیف حک می‌شود تا به راحتی در معرض دید افراد قرار بگیرد.

اگر مخاطبان شما کسانی هستند که به سفرهای خارجی می‌روند می‌توانید کیف پاسپورتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی برایشان در نظر بگیرید. کیف پاسپورتی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و نظر همه افراد را جلب می‌کنند.

یکی دیگر از محصولات چرمی کاربردی برای آقایان کمربند چرم است. کمربندهای چرم در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و همواره مورد نیاز آقایان هستند. سگک کمربند را می‌توانید با توجه به روحیات مخاطبان از نوع کلاسیک یا اسپرت انتخاب کنید و لوگوی برند خود را روی آن حک کنید.

بسیاری از اوقات هدایای چرمی به صورت ست انتخاب می‌شوند. اجزای ست بر اساس سلیقه و میزان بودجه سفارش‌دهنده می‌تواند تغییر کند. برای مثال ست هدایای چرمی می‌تواند متشکل از کیف پول، کمربند و جاکلیدی باشد.

کتاب‌های نفیس با جلد و قاب چرم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی چرمی است که می‌تواند برای مخاطبان خاص در نظر گرفته شود. کتاب‌های نفیس با چرم بسیار مرغوب و کاغذهای باکیفیت تدوین و منتشر می‌شوند و در قاب چرمی با طراحی ویژه قرار می‌گیرند. اگر در کسب‌وکارتان با افراد خارجی در ارتباط هستید اهدای کتاب‌های نفیس دیوان حافظ و رباعیات خیام که معمولا به صورت چندزبانه چاپ می‌شوند می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

اگر بودجه شما محدود است ولی علاقه‌مند به تهیه هدایای چرمی هستید نگران نباشید. جاکلیدی چرمی در طرح‌های مختلف نظر مخاطبان را به خود جلب می‌کند. جاکلیدی چرمی به صورت جاکلیدی کیفی یا ساده تولید می‌شوند. جاکلیدی‌های کیفی با چند گیره امکان قرار دادن تعداد بیشتری کلید را به صورت یک‌جا فراهم می‌کند. جاکلیدی‌های چرم ساده هم با طرح‌های مختلف نظیر اشکال هندسی، گل، قلب، سر حیوانات و... در بازار ارائه شده‌اند و قابل سفارش هستند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب