هدایای تبلیغاتی چرمی انتخابی خاص برای مخاطبان برند شما

هدایای تبلیغاتی چرمی انتخابی خاص برای مخاطبان برند شما
تاریخ:
۰۴ آبان ۱۳۹۸

 اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب هدایای تبلیغاتی برای گسترش نام برند خود هستید هدایای تبلیغاتی چرمی را در نظر داشته باشید. اکثر افراد چرم را دوست دارند و با استفاده از محصولات چرمی حس خوبی پیدا می‌کنند. به ویژه اگر قصد دارید به مشتریان خاص یا شرکای تجاری خود هدیه‌ای درخور تقدیم کنید محصولات چرمی را در اولویت قرار دهید.

هدایای چرمی بسیار تنوع دارند و برای هر دو گروه هدف آقایان و خانم‌ها قابل سفارش هستند. جاکلیدی، کیف دستی، کیف پاسپورتی، کیف پول، کمربند، کتاب نفیس با جلد و قاب چرم و انواع ست‌های تبلیغاتی چرم را با نام برند و لوگوی خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان هدیه دهید.

کیف اداری چرمی انتخاب مناسبی برای هدیه به مدیران است. این کیف‌ها در طرح‌های مختلف و در رنگ‌های عسلی، قهوه‌ای و مشکی تولید می‌شوند. مرغوب‌ترین نوع کیف‌های چرمی اداری با چرم گاوی تهیه می‌شوند و از باکیفیت‌ترین یراق‌ها و لولاها برای آنها استفاده می‌شود. نام برند و لوگو معمولا در بخش داخلی کیف حک می‌شود تا همیشه مخاطبان را به یاد برند شما بیندازد.

اگر برای مخاطبان خانم قصد دارید کیف چرم تهیه کنید، کیف‌های رودوشی انتخاب شایسته‌ای هستند و قطعا با استقبال آنها مواجه می‌شوند. کیف‌های رودوشی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به اهداف برند خود و با در نظر گرفتن بودجه قابل تامین، این کیف‌ها را انتخاب کنید و با چاپ لوگوی برند خود آنها را سفارشی‌سازی کنید.

کیف پول یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی چرمی است که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد. از آنجایی‌که چرم بسیار بادوام است محصولات چرمی تا مدت‌ها قابل استفاده هستند و با هر بار استفاده نام برند را به مخاطبان یادآوری کرده و خاطره برند را در ذهن آنها تثبیت می‌کنند.

کیف پول مردانه انواع مختلفی دارد. کیف پول کتی که نسبت به کیف‌های دیگر بلندتر است و در جیب کت یا بارانی و پالتو قرار داده می‌شود. کیف پول دو لت یا سه لت با ابعاد مناسب معمولا در جیب شلوار قرار می‌گیرد. لوگوی برند معمولا در گوشه پایین کیف حک می‌شود تا به راحتی در معرض دید افراد قرار بگیرد.

اگر مخاطبان شما کسانی هستند که به سفرهای خارجی می‌روند می‌توانید کیف پاسپورتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی برایشان در نظر بگیرید. کیف پاسپورتی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و نظر همه افراد را جلب می‌کنند.

یکی دیگر از محصولات چرمی کاربردی برای آقایان کمربند چرم است. کمربندهای چرم در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و همواره مورد نیاز آقایان هستند. سگک کمربند را می‌توانید با توجه به روحیات مخاطبان از نوع کلاسیک یا اسپرت انتخاب کنید و لوگوی برند خود را روی آن حک کنید.

بسیاری از اوقات هدایای چرمی به صورت ست انتخاب می‌شوند. اجزای ست بر اساس سلیقه و میزان بودجه سفارش‌دهنده می‌تواند تغییر کند. برای مثال ست هدایای چرمی می‌تواند متشکل از کیف پول، کمربند و جاکلیدی باشد.

کتاب‌های نفیس با جلد و قاب چرم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی چرمی است که می‌تواند برای مخاطبان خاص در نظر گرفته شود. کتاب‌های نفیس با چرم بسیار مرغوب و کاغذهای باکیفیت تدوین و منتشر می‌شوند و در قاب چرمی با طراحی ویژه قرار می‌گیرند. اگر در کسب‌وکارتان با افراد خارجی در ارتباط هستید اهدای کتاب‌های نفیس دیوان حافظ و رباعیات خیام که معمولا به صورت چندزبانه چاپ می‌شوند می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

اگر بودجه شما محدود است ولی علاقه‌مند به تهیه هدایای چرمی هستید نگران نباشید. جاکلیدی چرمی در طرح‌های مختلف نظر مخاطبان را به خود جلب می‌کند. جاکلیدی چرمی به صورت جاکلیدی کیفی یا ساده تولید می‌شوند. جاکلیدی‌های کیفی با چند گیره امکان قرار دادن تعداد بیشتری کلید را به صورت یک‌جا فراهم می‌کند. جاکلیدی‌های چرم ساده هم با طرح‌های مختلف نظیر اشکال هندسی، گل، قلب، سر حیوانات و... در بازار ارائه شده‌اند و قابل سفارش هستند.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی
 ۱۸ آبان ۱۳۹۸

ماژیک تبلیغاتی انتخابی موثر برای پیشبرد اهداف بازاریابی

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارد. هر کسب‌وکاری با توجه با اهداف بازاریابی خود و با توجه به میزان بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته محصولی را با نام برند خود سفارشی‌سازی می‌کند و به مخاطبان هدیه می‌دهد. یکی از محصولاتی که در میان تمام برندها محبوبیت دارد خودکار ...  ادامه مطلب 
مداد رنگی تبلیغاتی هدیه ای جذاب برای دانش‌آموزان
 ۱۱ آبان ۱۳۹۸

مداد رنگی تبلیغاتی هدیه ای جذاب برای دانش‌آموزان

 استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. با هدایای تبلیغاتی می‌توانید کسب‌وکار خود را به دیگران معرفی کنید و یا نام برند خود را در ذهن آنها تثبیت کنید. بسیاری از کسب‌وکارها هدایای ویژه‌ای را برای مخاطبان کودک و ...  ادامه مطلب 
پازل تبلیغاتی ابزار سرگرمی برای همه
 ۲۸ مهر ۱۳۹۸

پازل تبلیغاتی ابزار سرگرمی برای همه

 استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از موثرترین ابزار بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارها محسوب می‌شود. با هدایای تبلیغاتی می‌توان نام برند را توسعه داد و به هدف نهایی کسب‌وکار که فروش بیشتر است دست پیدا کرد. انتخاب خلاقانه هدیه تبلیغاتی بسیار دارای اهمیت است. پازل تبلیغاتی یکی از این ...  ادامه مطلب 
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب