تی‌شرت تبلیغاتی ابزار بازاریابی موثر برای کسب‌وکارها

۰۵ شهریور ۱۳۹۸
تاریخ ایجاد:
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. بعضی از کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند از پوشاک تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود استفاده کنند. در میان پوشاک تبلیغاتی تی‌شرت‌ تبلیغاتی در میان افراد بسیار محبوبیت دارد. صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند تی‌شرت‌های تبلیغاتی را هم به کارمندان خود اهدا کنند و هم آنها را به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خود در نظر بگیرند.  

اگر مدیر کسب‌وکاری هستید می‌توانید تی‌شرت‌های تبلیغاتی را با لوگوی برندتان تهیه کنید و به کارکنان و کارمندان خود هدیه بدهید تا در داخل شرکت آنها را به تن کنند. حتی می‌توانید این تی‌شرت‌ها را در اختیار مشتریان ثابت و یا مشتریان بالقوه و دیگر مخاطبان برندتان قرار دهید تا تاثیرگذاری نام تجاری خود را بر مشتریان ببینید.

استفاده از تی‌شرت‌های تبلیغاتی برای کارمندان شرکت‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ احساس قدرتمندی از هویت نام تجاری را ایجاد می‌کند. اگر برای هر بخش رنگ خاصی را در نظر بگیرید کارمندان بخش‌ها به راحتی در فضای شرکت قابل شناسایی خواهند بود. مزیت دیگر این تی‌شرت‌ها این است که افراد وقتی در سطح شهر تردد دارند در حالی که تی‌شرت‌های تبلیغاتی برند شما را به تن کرده‌اند تبلیغی زنده برای نام تجاری شما محسوب می‌شوند. مردم با دیدن لوگوی کسب‌وکار شما روی تی‌‌شرت‌ها اگر با برند شما آشنا نباشند کنجکاو شده و درباره آن پرس‌وجو می‌کنند. در صورتی که مشتری شما باشند کسب‌وکارتان به آنها یادآوری و در ذهنشان تثبیت می‌شود.

کسب‌وکارهایی مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، شرکت‌های بزرگ و کارخانه‌ها می‌توانند از تی‌شرت‌ تبلیغاتی برای کارکنان استفاده کنند تا تصویر یکپارچه از قدرت کسب‌وکارشان را به مشتریان نشان دهند.

انتخاب تی‌شرت برای تبلیغات باید بر اساس نوع کسب‌وکار شما و تصویری که می‌خواهید از آن ارائه دهید انجام شود. اگر می‌خواهید با تصویری رسمی ظاهر شوید بهتر است از سویشرت به جای تی‌شرت استفاده کنید. تی‌شرت‌ها برای تصویر غیررسمی مناسب‌ترند. شما می‌توانید از رنگ‌های متنوعی برای تی‌شرت‌ها بهره بگیرید. رنگ‌های روشن و شاد تاثیرگذاری بیشتری بر گروه مخاطبان خواهد داشت. می‌توانید از ترکیب دو رنگ در طراحی تی‌شرت بهره بگیرید. رنگ دور یقه و دور آستین را متفاوت انتخاب کنید تا به آن جذابیت ببخشید.

برای طراحی لوگو یا شعار کسب‌وکارتان حوصله به خرج دهید. لوگو را طوری روی تی‌شرت چاپ کنید که به خوبی دیده شود. ممکن است مایل باشید طرح لوگو را روی تی‌شرت گلدوزی کنید. در این صورت توجه افراد بیشتر به لوگو جلب خواهد شد.

شرکت‌های فناوری، آژانس‌های بازاریابی و شرکت‌های بیمه معمولا تمایلی به استفاده از تی‌شرت تبلیغاتی برای کارمندانشان ندارند. آنها ترجیح می‌دهند لباس‌های شخصی و رسمی به تن داشته باشند تا تصویر جدی‌تری از کسب‌وکارشان به مخاطبان نمایش دهند. البته همین کسب‌وکارها در موقعیت‌هایی نظیر حضور در یک کنفرانس یا نمایشگاه تجاری با استفاده از تی‌شرت تبلیغاتی و یا پوشاک مشابه می‌توانند کسب‌وکار خود را ارتقا دهند. کارکنان با پوشیدن تی‌شرت یکسان توجه مردم را بیشتر جلب می‌کنند و برند شما را به آنها یادآوری می‌کنند.

تی‌شرت‌ها هدایای تبلیغاتی محبوبی در نظر بیشتر افراد هستند. از این محصول برای پیشبرد اهداف بازاریابی برندتان استفاده کنید و آن را به مشتریان خود به ویژه مشتریان بالقوه هدیه دهید. تی‌شرت را می‌توان بر اساس فصلی که قرار است توزیع شود از جنس نازک (بهاره، پاییزه) یا ضخیم (زمستانی) انتخاب کرد. آستین تی‌شرت هم می‌تواند کوتاه یا بلند باشد. مصرف پارچه در مدل آستین بلند بیشتر است و در نتیجه هزینه شما را مقداری افزایش خواهد داد.

تی‌شرت‌های یقه‌دار در مقایسه با تی‌شرت‌های یقه گرد یا یقه هفت ظاهر جذاب‌تری دارند. اگر مخاطبان شما جوان هستند تی‌شرت‌های جیب‌دار هم مورد توجه آنها قرار خواهد گرفت. بهتر است تی‌شرت ساده باشد تا سلیقه بیشتر افراد را تامین کند. اگر تی‌شرت‌ها جنس باکیفیتی داشته باشند زمان بیشتری مورد استفاده افراد قرار می‌گیرند در نتیجه مدت زمان بیشتری برای برند شما تبلیغ می‌کنند.

گزینه‌های دیگری علاوه بر تی‌شرت برای پوشاک تبلیغاتی وجود دارد. کلاه‌های تبلیغاتی با طرح‌ها و جنس‌های مختلف، سویشرت و هودی تبلیغاتی، پیش‌بندهای تبلیغاتی و... موارد دیگری هستند که کسب‌وکارها با توجه با میزان بودجه بازاریابی و اهدافشان آنها را انتخاب می‌کنند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »