خودکارهای تبلیغاتی همیشه در اولویت هستند

خودکارهای تبلیغاتی همیشه در اولویت هستند
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۸

تقریبا همه افراد به خودکار نیاز دارند. کمتر کسی پیدا می‌شود که در کیف یا جیب یا روی میز محل کارش خودکاری وجود نداشته باشد. خودکار هدیه تبلیغاتی شایسته‌ای برای صاحبان کسب‌وکارهاست تا به وسیله آن برند خود را توسعه بدهند.

وقتی برای انتخاب هدیه تبلیغاتی برای کسب‌وکارتان می‌اندیشید خودکار یکی از اولین گزینه‌هایی است که به ذهنتان خطور می‌کند. کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف در تمام دنیا خودکار تبلیغاتی را در اختیار کارمندان و کارکنان خود قرار می‌دهند. در هر خانه‌ای حداقل یک خودکار تبلیغاتی پیدا می‌شود. خودکارهای تبلیغاتی به قدری فراگیر و در دسترس هستند که ما کمتر به عنوان ابزار تبلیغاتی به آنها فکر می‌کنیم ولی درواقع از عهده این نقش به خوبی برمی‌آیند.

خودکاری که لوگو و نام برند یک کسب‌وکار روی آن چاپ شده باشد ابزار تبلیغاتی کارآمدی برای آن برند محسوب می‌شود. از آنجایی که کارمندان همیشه به خودکار نیاز دارند اهدای خودکار تبلیغاتی به آنها نتایج مثبت بازاریابی را به همراه خواهد داشت. نام برند و لوگوی شرکت شما اولین چیزی است که روی خودکار دیده می‌شود و شما را به مشتریان یادآوری می‌کند.

یکی از اصلی‌ترین انگیزه‌های مدیران کسب‌وکارها از انتخاب خودکار تبلیغاتی برای توسعه نام تجاری خود قابلیت جابه‌جایی آسان خودکار و در دسترس بودن آن برای افراد مختلف است. خودکارها دست به دست می‌چرخند و افراد زیادی نام برند کسب‌وکار را خواهند دید. در نتیجه مشتریان بالقوه از وجود برند شما باخبر می‌شوند. استفاده از این روش تبلیغاتی در طول سال‌های متمادی مورد استفاده کسب‌وکارهای زیادی قرار گرفته است. خودکارهای تبلیغاتی راهی مطمئن برای تبلیغ هر برندی هستند.

خودکارهای تبلیغاتی را کجا توزیع کنیم؟
نمایشگاه‌ها، سمینارها، برگزاری جشن‌ها و مراسم‌ها در شرکت و جلسات مطبوعاتی بهترین مکان برای توزیع خودکارهای تبلیغاتی است. اگر در یک نمایشگاه تجاری حضور دارید خودکار تبلیغاتی مرغوب با طراحی زیبا به بازدیدکنندگان از غرفه‌تان هدیه بدهید. نام برند و لوگوی خود را روی بدنه یا گیره خودکار حک کنید تا همواره در معرض دید مخاطبان باشد. با این خودکارها مشتریان همیشه به یاد برند شما خواهند بود.
چیزی نمی‌گذرد که انبوهی از جمعیت در اطراف غرفه شما تجمع می‌کنند. چه ابزار بازاریابی بهتر از این می‌شناسید؟ فقط به یاد داشته باشید برای این منظور خودکارهای مرغوب و بادوام تهیه کنید تا معرف منحصربه‌فردی از کسب‌وکار شما باشد.

نگران نباشید خودکارهای تبلیغاتی بازگشت سرمایه را برای شما در پی دارند. صرف هزینه در این استراتژی بازاریابی بازده خوبی خواهد داشت. گروه هدف را بررسی کنید. اگر مخاطبان شما نوجوانان و جوانان هستند از خودکارهای فانتزی و رنگی استفاده کنید که جذابیت بیشتری دارند.

اگر درصدد اجرای کمپین بازاریابی هستید خودکارهای تبلیغاتی گزینه مناسبی برای این منظور محسوب می‌شوند. این خودکارها با تنوع در شکل و هزینه کار شما را آسان خواهند کرد. شما می‌توانید با توجه به بودجه کسب‌وکارتان خودکارها را انتخاب و لوگوی خود را بر آنها چاپ کنید. این هدایا شانس دیده شدن نام برند شما را افزایش خواهد داد.

اگر به دنبال کسب نتیجه بهتر از طریق توزیع خودکارهای تبلیغاتی هستید خودکارهای خاص را برای این منظور انتخاب کنید. برای مثال از خودکارهای رنگی، خودکارهای تبلیغاتی با نور LED و یا خودکارهای بنردار استفاده کنید. حتی می‌توان خودکار را به همراه یک جاکلیدی، دفتر یادداشت یا کیف به مشتریان اهدا کرد. سعی کنید از ایده‌های نوآورانه و جالب بهره بگیرید تا نظر مخاطبان را جلب کنید. وقتی مشتری نام برند شما را روی یک هدیه تبلیغاتی خاص ببیند همواره نام برند شما در خاطرش ماندگار خواهد شد.

شاید خودکار تبلیغاتی به نظر ابزار بازاریابی کوچک و کم‌اهمیتی به نظر برسد اما مثل طلا ارزشمند است. خودکار تبلیغاتی طیف گسترده‌ای از مخاطبان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _ ______ _____ 
    (_)|___ /| ___|
 __ _ _  / / |___ \ 
 / _` || | / /   \ \
| (_| || |./ /  /\__/ /
 \__, ||_|\_/  \____/ 
  | |         
  |_|         
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب