ابزارآلات تبلیغاتی هدیه کاربردی برای آقایان

 ابزارآلات تبلیغاتی هدیه کاربردی برای آقایان
تاریخ:
۲۷ مرداد ۱۳۹۸

تنوع هدایای تبلیغاتی این امکان را برای مدیران کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا با هر میزان از بودجه از این ابزار بازاریابی نهایت استفاده را ببرند. اگر تصمیم دارید هدیه تبلیغاتی برای کارمندان یا مخاطبان برندتان تهیه کنید خلاقیت را فراموش نکنید. کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی مورد نظر هم می‌تواند نظر مثبتی نسبت به برند شما در ذهن مخاطبان ایجاد کند. اگر گروه هدف شما را مردان تشکیل می‌دهند ما به شما ابزارآلات تبلیغاتی را پیشنهاد می‌کنیم.

جعبه ابزار، ابزارآلات چندکاره و چراغ قوه هدایای تبلیغاتی مناسب و کاربردی برای آقایان هستند تا در منزل یا خودرو بتوانند از آنها استفاده کنند. این ابزار در سفر هم بسیار کارایی دارند. مخاطب شما در زمان استفاده از این ابزار به یاد نام برند شما خواهد افتاد و وقتی مشکل را با این ابزارآلات برطرف کند برندتان در ذهنش ماندگار خواهد شد.

جعبه‌های ابزار یکی از وسایل مورد نیاز در هر منزل و اتومبیلی است تا اگر مشکلی پیش آمد که نیاز به حضور تعمیرکار نداشت بتوان آن را برطرف کرد. ابزارهای مختلف شامل انبردست، پیچ‌گوشتی‌های دوسو و چهارسو، فازمتر، آچار، چکش، پیچ و مهره، دریل و... را در جعبه ابزار قرار می‌دهند تا همه ابزارها به صورت مرتب و یکجا در مواقع نیاز در دسترس باشند.

جعبه‌های ابزار انواع مختلفی دارند. جعبه ابزار فلزی، جعبه ابزار پلاستیکی، جعبه ابزار کمدی و کیف ابزار را می‌توان با توجه به نوع کاربرد و میزان هزینه مورد نظر انتخاب کرد. جعبه ابزار کمدی برای افراد حرفه‌ای و متخصص کاربرد دارد. این جعبه‌ها در اندازه‌های مختلف تعداد طبقات متعددی دارند تا انواع ابزارها را در خود جای دهند.

جعبه ابزارهای فلزی دوام بیشتری نسبت به جعبه‌ ابزارهای پلاستیکی دارند و برای افرادی که استفاده بیشتری از ابزار دارند کاربرد دارد. جعبه ابزارهای پلاستیکی در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند و حتی می‌توان آنها به صورت دورنگ یا سه‌رنگ سفارش داد. کیف‌‌های ابزار معمولا به صورت دورزیپ تهیه می‌شوند و ابزارهای مختلفی را در خود جای می‌دهند. بدنه بعضی از کیف‌ها از آلومینیوم است که باعث می‌شود دوام بیشتری داشته باشند.

ابزارآلات چندکاره انواع مختلفی دارند. این ابزار با طراحی زیبا و کم‌حجم برای هر مردی جذابیت دارد. دوام زیاد این محصول باعث می‌شود بیشتر در معرض دید مخاطبان باشد و برای کسب‌وکار شما تبلیغ کند. ابزارآلات چندکاره به ویژه در زمان سفر و گردش در طبیعت بسیار به کار می‌آید. ترکیبی از قیچی، انبردست، چاقو، پیچ‌گوشتی، سوهان ناخن و... در این ابزار دیده می‌شود. در بعضی از این ابزار قاشق، چنگال و کنسروبازکن هم اضافه شده است که در زمان سفر و کوه‌نوردی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابزارآلات تبلیغاتی چندکاره قابلیت حک لیزر را روی بدنه دارند و شما می‌توانید لوگوی برندتان را روی آن حک کنید. یک کاور برزنتی هم برای این ابزار در نظر گرفته شده که به راحتی در کیف قرار بگیرد و حمل شود.

چراغ قوه‌ها در انواع مختلفی به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌شوند. چراغ قوه ابزاری است که برای همه افراد به ویژه افرادی که اهل سفر و گردش در طبیعت هستند قابل استفاده است و شما می‌توانید از آن برای گسترش نام کسب‌وکارتان بهره ببرید.

بهتر است چراغ قوه پرنوری را انتخاب کنید و روی بدنه آن لوگوی برندتان را چاپ یا حکاکی کنید. بعضی از چراغ قوه‌ها مجهز به رادیو با موج FM هستند و بعضی دیگر در انتهای دسته ابزارآلات کاربردی نظیر چاقو، قیچی، چهارسو و سوهان ناخن دارند تا در همه جا نیاز افراد را برطرف کنند. اگر مشکلی در هزینه تهیه ابزارآلات تبلیغاتی ندارید توصیه می‌شود از محصولات باکیفیت و جدید استفاده کنید تا تاثیرگذاری برندتان روی مخاطبان بیشتر باشد.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه