ابزارآلات تبلیغاتی هدیه کاربردی برای آقایان

۲۷ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ ایجاد:
۲۷ مرداد ۱۳۹۸

تنوع هدایای تبلیغاتی این امکان را برای مدیران کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا با هر میزان از بودجه از این ابزار بازاریابی نهایت استفاده را ببرند. اگر تصمیم دارید هدیه تبلیغاتی برای کارمندان یا مخاطبان برندتان تهیه کنید خلاقیت را فراموش نکنید. کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی مورد نظر هم می‌تواند نظر مثبتی نسبت به برند شما در ذهن مخاطبان ایجاد کند. اگر گروه هدف شما را مردان تشکیل می‌دهند ما به شما ابزارآلات تبلیغاتی را پیشنهاد می‌کنیم.

جعبه ابزار، ابزارآلات چندکاره و چراغ قوه هدایای تبلیغاتی مناسب و کاربردی برای آقایان هستند تا در منزل یا خودرو بتوانند از آنها استفاده کنند. این ابزار در سفر هم بسیار کارایی دارند. مخاطب شما در زمان استفاده از این ابزار به یاد نام برند شما خواهد افتاد و وقتی مشکل را با این ابزارآلات برطرف کند برندتان در ذهنش ماندگار خواهد شد.

جعبه‌های ابزار یکی از وسایل مورد نیاز در هر منزل و اتومبیلی است تا اگر مشکلی پیش آمد که نیاز به حضور تعمیرکار نداشت بتوان آن را برطرف کرد. ابزارهای مختلف شامل انبردست، پیچ‌گوشتی‌های دوسو و چهارسو، فازمتر، آچار، چکش، پیچ و مهره، دریل و... را در جعبه ابزار قرار می‌دهند تا همه ابزارها به صورت مرتب و یکجا در مواقع نیاز در دسترس باشند.

جعبه‌های ابزار انواع مختلفی دارند. جعبه ابزار فلزی، جعبه ابزار پلاستیکی، جعبه ابزار کمدی و کیف ابزار را می‌توان با توجه به نوع کاربرد و میزان هزینه مورد نظر انتخاب کرد. جعبه ابزار کمدی برای افراد حرفه‌ای و متخصص کاربرد دارد. این جعبه‌ها در اندازه‌های مختلف تعداد طبقات متعددی دارند تا انواع ابزارها را در خود جای دهند.

جعبه ابزارهای فلزی دوام بیشتری نسبت به جعبه‌ ابزارهای پلاستیکی دارند و برای افرادی که استفاده بیشتری از ابزار دارند کاربرد دارد. جعبه ابزارهای پلاستیکی در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند و حتی می‌توان آنها به صورت دورنگ یا سه‌رنگ سفارش داد. کیف‌‌های ابزار معمولا به صورت دورزیپ تهیه می‌شوند و ابزارهای مختلفی را در خود جای می‌دهند. بدنه بعضی از کیف‌ها از آلومینیوم است که باعث می‌شود دوام بیشتری داشته باشند.

ابزارآلات چندکاره انواع مختلفی دارند. این ابزار با طراحی زیبا و کم‌حجم برای هر مردی جذابیت دارد. دوام زیاد این محصول باعث می‌شود بیشتر در معرض دید مخاطبان باشد و برای کسب‌وکار شما تبلیغ کند. ابزارآلات چندکاره به ویژه در زمان سفر و گردش در طبیعت بسیار به کار می‌آید. ترکیبی از قیچی، انبردست، چاقو، پیچ‌گوشتی، سوهان ناخن و... در این ابزار دیده می‌شود. در بعضی از این ابزار قاشق، چنگال و کنسروبازکن هم اضافه شده است که در زمان سفر و کوه‌نوردی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابزارآلات تبلیغاتی چندکاره قابلیت حک لیزر را روی بدنه دارند و شما می‌توانید لوگوی برندتان را روی آن حک کنید. یک کاور برزنتی هم برای این ابزار در نظر گرفته شده که به راحتی در کیف قرار بگیرد و حمل شود.

چراغ قوه‌ها در انواع مختلفی به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌شوند. چراغ قوه ابزاری است که برای همه افراد به ویژه افرادی که اهل سفر و گردش در طبیعت هستند قابل استفاده است و شما می‌توانید از آن برای گسترش نام کسب‌وکارتان بهره ببرید.

بهتر است چراغ قوه پرنوری را انتخاب کنید و روی بدنه آن لوگوی برندتان را چاپ یا حکاکی کنید. بعضی از چراغ قوه‌ها مجهز به رادیو با موج FM هستند و بعضی دیگر در انتهای دسته ابزارآلات کاربردی نظیر چاقو، قیچی، چهارسو و سوهان ناخن دارند تا در همه جا نیاز افراد را برطرف کنند. اگر مشکلی در هزینه تهیه ابزارآلات تبلیغاتی ندارید توصیه می‌شود از محصولات باکیفیت و جدید استفاده کنید تا تاثیرگذاری برندتان روی مخاطبان بیشتر باشد.


دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______      _  
|___ /     | | 
  / / ____ ___ | |_ 
 / / |_ // __|| __|
./ /  / / \__ \| |_ 
\_/  /___||___/ \__|
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »