پدیده جاوید

مقالات 

خودکار رنگی تبلیغاتی ایده‌ای تازه برای بازاریابی

۰۵ مرداد ۱۳۹۸

در سال‌های اخیر رنگ‌آمیزی از انحصار کودکان درآمده و به یکی از اصلی‌ترین سرگرمی‌های بزرگسالان در سراسر جهان تبدیل شده است. هنر نقاشی و رنگ‌آمیزی می‌تواند استرس و ناراحتی‌های تنش‌زا را از بین ببرد و آرامش ذهن را به ارمغان آورد.
رونق کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان فرصتی برای کسب‌وکارهایی فراهم می‌کند که به دنبال روش‌های منحصربه‌فردی برای توسعه نام برندشان هستند. استفاده از
خودکار تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی مشتریان و کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

رنگ‌آمیزی کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان علاوه بر افزایش نیروی خلاقیت، راهکاری مناسب برای از بین بردن استرس‌های یک روز سخت کاری است. رنگ‌آمیزی برای بسیاری از مردم یک مراقبه‌ی ذهنی محسوب می‌شود.
اثربخشی این کار به اندازه تأثیری است که تکنیک‌های مدیتیشن و یوگا بر روان افراد بر جای می‌گذارد.

خودکار رنگی تبلیغاتی برای کدام کسب‌وکارها مناسب است؟

شاید خودکار رنگی محصول تبلیغاتی پرکاربردی نباشد اما بسیاری از شرکت‌ها می‌توانند با توجه به نوع کسب‌وکار و علایق مخاطبان این خودکارها را به مشتریان یا کارمندانشان هدیه بدهند.

برای مثال شرکت‌هایی که خدمات عمومی ارائه می‌دهند یا در حوزه سلامت روان فعالیت دارند یا محصولاتی مختص کودکان و نوجوانان تولید می‌کنند می‌توانند خودکار تبلیغاتی رنگی به مشتریان هدیه بدهند. مزیت این خودکارها در این است که استرس زندگی روزمره مشتریان را کاهش می‌دهد.

تاثیر خودکار رنگی بر سلامت روان

هنردرمانی یا آرت‌ تراپی (art therapy) به نوعی درمان ذهنی گفته می‌شود که با استفاده از خلق یک اثر هنری انجام می‌شود. هنردرمانی تاثیراتی همچون کشف احساسات، افزایش اعتماد به نفس، بهبود رفتارهای اجتماعی، پذیرش واقعیت، رشد خلاقیت، کاهش استرس و تنش، کمک به بهبود کم‌خوابی و بدخوابی، درمان سردردهای عصبی و تنشی و بر افراد دارد. با کمک هنردرمانی فرد علاوه بر یادگیری هنر، به ابراز بیان احساسات شخصی خود می‌پردازد.

کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان یکی از راه‌های هنردرمانی است. یکی از تکنیک‌های رنگ‌آمیزی این کتاب‌ها با استفاده از خودکارهای رنگی انجام می‌شود. در این تکنیک با فشار زیاد یا کم خودکار بر روی کاغذ، رنگ‌های تیره و روشن ایجاد می‌شود. همچنین می‌توان از انواع مختلف سایه استفاده کرد.

تحقیقات استادان روان‌شناسی در دانشگاه اوتاگو نیوزلند نشان می‌دهد افرادی که در روز ده دقیقه رنگ‌آمیزی کرده‌اند علائم افسردگی و اضطراب در آنها کاهش یافته است.

با توجه به این نکات خودکارهای رنگی محصول تبلیغاتی موثری برای ارائه به مشتریان و کارمندان کسب‌وکارهاست و نشان‌دهنده اهمیت کسب‌وکار به سلامت روان افراد است.
به عنوان مثال یک کسب‌ وکار می‌تواند به کارمندان خود خودکار رنگی هدیه دهد و از آنها بخواهد در محل کار از این خودکارها استفاده کنند. پس از آن در یک بازه زمانی کاهش استرس آنها را بررسی کند. این کار به کارمندان یادآوری می‌کند که سلامت روان همکاران در اولویت قرار دارد.

خودکار رنگی هدیه تبلیغاتی سرگرم‌کننده

رنگ‌آمیزی یک فعالیت سرگرم‌کننده و مفرح است. حتی اگر خودکارهای رنگی در راستای اهداف تبلیغاتی شما نباشند اما ارتباط خوبی با مشتریان برقرار خواهند کرد.
خودکارهای تبلیغاتی رنگی به عنوان هدیه تبلیغاتی تاثیرگذاری قابل ملاحظه‌ای دارند زیرا جذابیت و کارآیی آنها زیاد است. نام برندتان را به زیبایی روی این خودکارها حک کنید و از خلاقیتتان در انتخاب هدیه تبلیغاتی و سود بیشتر لذت ببرید.

خودکار رنگی هدیه تبلیغاتی خلاقانه و کم‌هزینه

استفاده از خودکارهای تبلیغاتی رنگی به عنوان ابزار بازاریابی مزایای بی‌شماری دارد. این محصول بسیار مقرون‌به‌صرفه است ولی بازده زیادی در شناساندن برند شما دارد. نام برند، لوگو و شعار کسب‌وکارتان را روی آنها درج می‌کنید و آنها را به مخاطبان هدیه می‌دهید.

خودکارهای رنگی قابلیت‌های فراوانی دارند و خیلی از افراد از آنها استفاده می‌کنند. کارمندان برای مشخص کردن نکات مهم در صورت‌جلسه‌ها از آنها استفاده می‌کنند.
دانش‌آموزان برای نوشتن تکالیف و تنوع دادن به دفتر آنها را به کار می‌برند. این هدیه تبلیغاتی در طیف وسیع مخاطبان دیده می‌شود و نام برند شما را به آنها یادآوری می‌کند. 

 


 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات