خودکار رنگی تبلیغاتی ایده‌ای تازه برای بازاریابی

خودکار رنگی تبلیغاتی ایده‌ای تازه برای بازاریابی
تاریخ:
۰۵ مرداد ۱۳۹۸

در سال‌های اخیر رنگ‌آمیزی از انحصار کودکان درآمده و به یکی از اصلی‌ترین سرگرمی‌های بزرگسالان در سراسر جهان تبدیل شده است. هنر نقاشی و رنگ‌آمیزی می‌تواند استرس و ناراحتی‌های تنش‌زا را از بین ببرد و آرامش ذهن را به ارمغان آورد.

رونق کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان فرصتی برای کسب‌وکارهایی فراهم می‌کند که به دنبال روش‌های منحصربه‌فردی برای توسعه نام برندشان هستند. استفاده از خودکار تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی مشتریان و کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

رنگ‌آمیزی کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان علاوه بر افزایش نیروی خلاقیت، راهکاری مناسب برای از بین بردن استرس‌های یک روز سخت کاری است. رنگ‌آمیزی برای بسیاری از مردم یک مراقبه‌ی ذهنی محسوب می‌شود.

اثربخشی این کار به اندازه تأثیری است که تکنیک‌های مدیتیشن و یوگا بر روان افراد بر جای می‌گذارد.


خودکار رنگی تبلیغاتی برای کدام کسب‌وکارها مناسب است؟
شاید خودکار رنگی محصول تبلیغاتی پرکاربردی نباشد اما بسیاری از شرکت‌ها می‌توانند با توجه به نوع کسب‌وکار و علایق مخاطبان این خودکارها را به مشتریان یا کارمندانشان هدیه بدهند.

برای مثال شرکت‌هایی که خدمات عمومی ارائه می‌دهند یا در حوزه سلامت روان فعالیت دارند یا محصولاتی مختص کودکان و نوجوانان تولید می‌کنند می‌توانند خودکار تبلیغاتی رنگی به مشتریان هدیه بدهند. مزیت این خودکارها در این است که استرس زندگی روزمره مشتریان را کاهش می‌دهد.

تاثیر خودکار رنگی بر سلامت روان
هنردرمانی یا آرت‌ تراپی (art therapy) به نوعی درمان ذهنی گفته می‌شود که با استفاده از خلق یک اثر هنری انجام می‌شود. هنردرمانی تاثیراتی همچون کشف احساسات، افزایش اعتماد به نفس، بهبود رفتارهای اجتماعی، پذیرش واقعیت، رشد خلاقیت، کاهش استرس و تنش، کمک به بهبود کم‌خوابی و بدخوابی، درمان سردردهای عصبی و تنشی و… بر افراد دارد. با کمک هنردرمانی فرد علاوه بر یادگیری هنر، به ابراز بیان احساسات شخصی خود می‌پردازد.

کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان یکی از راه‌های هنردرمانی است. یکی از تکنیک‌های رنگ‌آمیزی این کتاب‌ها با استفاده از خودکارهای رنگی انجام می‌شود. در این تکنیک با فشار زیاد یا کم خودکار بر روی کاغذ، رنگ‌های تیره و روشن ایجاد می‌شود. همچنین می‌توان از انواع مختلف سایه استفاده کرد.

تحقیقات استادان روان‌شناسی در دانشگاه اوتاگو نیوزلند نشان می‌دهد افرادی که در روز ده دقیقه رنگ‌آمیزی کرده‌اند علائم افسردگی و اضطراب در آنها کاهش یافته است.

با توجه به این نکات خودکارهای رنگی محصول تبلیغاتی موثری برای ارائه به مشتریان و کارمندان کسب‌وکارهاست و نشان‌دهنده اهمیت کسب‌وکار به سلامت روان افراد است.
به عنوان مثال یک کسب‌ وکار می‌تواند به کارمندان خود خودکار رنگی هدیه دهد و از آنها بخواهد در محل کار از این خودکارها استفاده کنند. پس از آن در یک بازه زمانی کاهش استرس آنها را بررسی کند. این کار به کارمندان یادآوری می‌کند که سلامت روان همکاران در اولویت قرار دارد.

خودکار رنگی هدیه تبلیغاتی سرگرم‌کننده
رنگ‌آمیزی یک فعالیت سرگرم‌کننده و مفرح است. حتی اگر خودکارهای رنگی در راستای اهداف تبلیغاتی شما نباشند اما ارتباط خوبی با مشتریان برقرار خواهند کرد.
خودکارهای تبلیغاتی رنگی به عنوان هدیه تبلیغاتی تاثیرگذاری قابل ملاحظه‌ای دارند زیرا جذابیت و کارآیی آنها زیاد است. نام برندتان را به زیبایی روی این خودکارها حک کنید و از خلاقیتتان در انتخاب هدیه تبلیغاتی و سود بیشتر لذت ببرید.

خودکار رنگی هدیه تبلیغاتی خلاقانه و کم‌هزینه
استفاده از خودکارهای تبلیغاتی رنگی به عنوان ابزار بازاریابی مزایای بی‌شماری دارد. این محصول بسیار مقرون‌به‌صرفه است ولی بازده زیادی در شناساندن برند شما دارد. نام برند، لوگو و شعار کسب‌وکارتان را روی آنها درج می‌کنید و آنها را به مخاطبان هدیه می‌دهید.

خودکارهای رنگی قابلیت‌های فراوانی دارند و خیلی از افراد از آنها استفاده می‌کنند. کارمندان برای مشخص کردن نکات مهم در صورت‌جلسه‌ها از آنها استفاده می‌کنند.
دانش‌آموزان برای نوشتن تکالیف و تنوع دادن به دفتر آنها را به کار می‌برند. این هدیه تبلیغاتی در طیف وسیع مخاطبان دیده می‌شود و نام برند شما را به آنها یادآوری می‌کند. 

 

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب