خلاقیت، کلید تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی

۰۹ تیر ۱۳۹۸
تاریخ ایجاد:
۰۹ تیر ۱۳۹۸

بسیار پیش آمده در موقعیت‌های مختلف هدایای تبلیغاتی دریافت کرده باشیم از خودکار و تقویم گرفته تا ماگ و کیف چرم. اما چیزی که باعث شده آن هدیه در ذهن ما ماندگار شود خلاقیت انتخاب کالا و طراحی آن به عنوان هدیه تبلیغاتی است.
وقتی شما به عنوان صاحب کسب‌وکار هدایای تبلیغاتی را با کیفیت قابل قبول و مهم‌تر از آن با ظاهر زیبا تهیه می‌کنید ارادت و احترام خود را به مشتری ابراز می‌کنید.

هدیه دادن بخشی از استراتژی بازاریابی شرکت‌ها و موسسات برای برندسازی و جذب مخاطبان بیشتر است. هدایای تبلیغاتی ابزار بازاریابی قدرتمندی در دست شماست تا به وسیله آن کسب‌وکارتان را به مشتری معرفی کنید و او را به استفاده از محصولات و خدماتتان ترغیب ‌کنید.
وقتی شما به عنوان صاحب کسب‌وکار تلاش کنید از طریق هدیه دادن با مشتریان خود رابطه عاطفی برقرار کنید موفقیت در انتظار شماست. در حال حاضر مشتریان بیشتر در پی جنبه‌های شخصی برندها هستند و هر صاحب برندی که بتواند ارتباط و تعاملی تاثیرگذار و سازنده با مشتریان داشته باشد در برندسازی موفق خواهد شد.

 برای تهیه هدایای تبلیغاتی حتما لازم نیست هزینه زیادی صرف کنید مهم این است هدیه کاربردی و طراحی آن با خلاقیت انجام شود. خلاقیت را در همه جنبه‌های کسب‌وکارتان وارد کنید تا از رقبای خود در بازار پیشی بگیرید و به سودآوری بیشتر برسید.

هدیه تبلیغاتی باید طوری باشد که مشتری را به یاد نام برند شما بیندازد. انتخاب درست نوع هدیه تبلیغاتی و استفاده از خلاقیت در طراحی آن اهمیت بسیار زیادی برای تبلیغ برند شما دارد. مشتری از گرفتن هدیه ذوق‌زده می‌شود و نگرش مثبتی در او نسبت به برندتان ایجاد می‌شود.

شما به هر دلیل به مشتریان یا کارمندان و پرسنل خود هدیه بدهید باعث تقویت رابطه بین شما و آنها خواهد شد. تحقیقات بازاریابی که در زمینه تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روابط هدیه‌دهندگان و هدیه‌گیرندگان صورت گرفته نشان می‌دهد کسب‌وکارهایی که در فرآیند بازاریابی از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند در مقایسه با شرکت‌هایی که به این کار اعتقاد ندارند دوبرابر بیشتر شانس جذب مشتری و تبدیل آن به مشتری فعال را دارند.

چه کالایی برای هدایای تبلیغاتی مناسب است؟
قدم اول انتخاب کالا برای هدیه است. کالایی که برای هدیه انتخاب می‌کنید بهتر است کالایی کاربردی باشد که مشتری مدت زیادی بتواند از آن استفاده کند و اگر جنبه یادگاری دارد همیشه همراه خود داشته باشد. صاحبان برندهای مطرح همیشه به دنبال هدایایی خاص و بی‌نظیر هستند تا در میان رقبای خود عرض اندام کنند و مشتریان بیشتری را به سوی خود جذب کنند.

برای انتخاب کالای موردنظر به عنوان هدیه تبلیغاتی به گروه هدف فکر کنید. از کالاهایی استفاده کنید که شکل ظاهری آنها خاص است و برای مشتری جذابیت دارد.
مثلا پیکسل برای دانش‌آموزان و یا کارکنان جوان شرکت‌ها انتخاب هیجان‌انگیزی است. برای تهیه پیکسل نیازی به هزینه زیاد نیست در عوض در انتخاب طرح و رنگ آن می‌توانید خلاقیت به خرج بدهید تا توجه گروه مخاطبان را جلب کنید. مشتریان پیکسل را روی لباس یا کیف خود نصب می‌کنند و این کار برای شما مانند یک تبلیغ سیار عمل می‌کند.

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی که در حال حاضر بسیار مورد توجه به‌ویژه خانواده‌ها قرار گرفته جعبه‌های پذیرایی چوبی است. این جعبه‌ها در اندازه‌های مختلف برای قرار دادن روی میز کار، میز پذیرایی و حتی میزهای کنفرانس در نظر گرفته شده است.
می‌توان انواع خوراکی‌ها، تنقلات، چای کیسه‌ای، دمنوش‌ها و قهوه فوری را در آن جای داد. این هدیه ضمن کارآیی بالا برای مشتریان نام برند شما را در ذهن آنها حک می‌کند. هر زمان که جمعی دور هم باشند چه در جمع صمیمی خانواده و چه در محل کار با استفاده از این هدیه به یاد برند شما می‌افتند و احساساتشان درگیر آن خواهد شد.

نکته مهم این است کالایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌کنید برای مشتری جذابیت داشته باشد.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
     ___ _____    
     /  ||____ |    
 ___  / /| |  / / __ _ 
 / _ \ / /_| |  \ \ / _` |
| (_) |\___ |.___/ /| (_| |
 \___/   |_/\____/ \__, |
            __/ |
           |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »