نمایشگاه‌های تجاری بهترین مکان برای محصولات تبلیغاتی

نمایشگاه‌های تجاری بهترین مکان برای محصولات تبلیغاتی
تاریخ:
۱۸ خرداد ۱۳۹۸

گاهی اوقات نمایشگاه‌های تجاری می‌توانند بهترین محل برای عرضه محصولات تبلیغاتی باشند. بسیاری از شرکت‌ها با چاپ اطلاعات محصولات و یا خدمات خود و ارائه آنها به افراد بازدید کننده، باعث جلب توجه آنها به شرکت و کسب‌وکار خود می‌شوند. شما می‌توانید این تاثیر را دو چندان کنید و به بازدید کنندگان غرفه خود محصولات تبلیغاتی هدیه دهید تا آنها در بیرون از نمایشگاه نیز شرکت، خدمات و محصولات شما را به یاد بیاورند.

 

تمام شرکت‌ها دوست دارند در هزینه‌های تبلیغاتی صرفه جویی کنند، بنابراین مطمئن شوید هدایای تبلیغاتی مفیدی ارائه دهید تا بازدید کنندگان بتوانند از آنها در کارهای روزانه خود استفاده کنند. یک نمایشگاه تجاری بهترین مکان برای تبلیغ خواهد بود به این علت که افرادی که در نمایشگاه شرکت می‌کنند، احتمال این را دارد که بخواهند از محصولات و خدماتی که شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ارائه می‌دهند، استفاده کنند.


نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید محصولات تبلیغاتی مفید و سودمندی را انتخاب کنید و به مشتریان آینده خود هدیه دهید.

مزایای حضور در نمایشگاه‌های تجاری و ارائه محصولات تبلیغاتی
1. بالا بردن اعتبار شرکت

ایجاد اعتبار به شرکت برای ساختن نام تجاری شما مهم است، زیرا شرکت در نمایشگاه‌ها و قرار گرفتن در بین شرکت‌های معتبر به رشد نام برند شما کمک خواهد کرد. کار در یک شرکت معتبر نیز برای کارمندان لذت بخش‌تر بوده و احتمالا بیشتر راضی خواهند بود و به شرکت شما وفادار خواهند ماند. معمولا افراد دوست دارند در یک شرکت معتبر و معروف کار کنند و از کار در همچین شرکتی احساس بهتری خواهند داشت.

 

زمانی که کارمندان از کار خود راضی باشند، انگیزه بیشتری دارند و کیفیت کار آنها بالا می‌رود. شرکت در نمایشگاه‌ها یک فرصت عالی برای گسترش نام تجاری شما است و این کار با استفاده از محصولات تبلیغاتی آسان‌تر خواهد شد. افراد محصولات تبلیغاتی شما را در کنار بروشورها و کاتالوگ‌های دیگر شرکت‌های معتبر قرار می‌دهند و زمانی که از محصولات تبلیغاتی شما استفاده می‌کنند، تصویری خوب از شما به یاد می‌آورند.


2. ارائه محصولات تبلیغاتی به وسیله کارمندان

در یک نمایشگاه کارمندان شما می‌توانند محصولات تبلیغاتی شرکت را شخصا به افراد هدیه دهند. این یک فرصت عالی خواهد بود تا درباره زمینه فعالیت شرکت به افراد بازدید کننده توضیحاتی را ارائه دهند. زمانی که کارمندان با افراد هدف شرکت شما صحبت می‌کنند یک پیوند قوی‌تری را شکل می‌دهند و احتمال انجام معامله با شرکت شما بیشتر خواهد شد.

 

شرکت در نمایشگاه‌های تجاری به کارمندان شما فرصت می‌دهد چند روزی از محیط کار دور شوند و قرار گرفتن در یک محیط جدید به آنها احساس بهتری خواهد داد. کارمندان با ارائه محصولات تبلیغاتی به بازدید کنندگان و کمک به آنها در آشنا شدن با کسب‌وکار شما نقش مهمی را در گسترش نام برند شما ایفا می‌کنند. وقتی مشتری با تیم شما آشنا شود احساس بهتری خواهد داشت و احتمال استفاده از خدمات و یا محصولات شما بیشتر می‌شود.


3. نشان دادن ارزش کارمند

وقتی کارمندان احساس می‌کنند که مشارکت آنها در شرکت مهم است، آنها با انگیزه‌تر و خوشحال‌تر در محل کار خود حاضر می‌شوند. هدیه دادن محصولات تبلیغاتی مخصوص به کارمندان یک راه عالی برای نشان دادن قدردانی شما از هر یک از اعضای شرکت است. بسیاری از شرکت‌ها هر سال میزبان مراسم اهدای جوایز هستند تا به کارکنانی پاداش داده شود که در طول سال، کار برجسته‌ای انجام داده‌اند. شما هم می‌توانید به کارمندان خود هدایایی بدهید و از آنها برای فعالیت‌های موثر تشویق کنید.

 

زمان‌هایی را در سال برای هدیه دادن به کارمندان برجسته در نظر بگیرید و به آنها محصولات تبلیغاتی مفید و باکیفیت بالا هدیه دهید. این هدایا نشانه قدردانی شرکت بوده و از جهت دیگر زمانی که از آنها استفاده شود یک تبلیغ عالی برای شما خواهد بود.


برخی از محصولات تبلیغاتی برای ارائه در نمایشگاه‌های تجاری
پوشاک و پیراهن‌های سفارشی سازی شده

پیراهن‌های سفارشی از اقلام تبلیغاتی معروف هستند که می‌توان آنها را در نمایشگاه‌ها ارائه داد. بر روی آنها لوگو و نام شرکت را چاپ کنید و آنها می‌توانند به خوبی شرکت شما را تبلیغ کنند. همیشه محصولات تبلیغاتی باکیفیت را برای ارائه انتخاب کنید، تا افراد بتوانند به مدت طولانی از آنها استفاده کنند.


خودکار تبلیغاتی

اگر می‌خواهید طیف گسترده‌ای از افراد از هدیه تبلیغاتی شما استفاده کنند، خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین‌ها خواهد بود. خودکار دوام زیادی دارد و در بسیاری از مکان‌ها از آن استفاده می‌شود. طرح لوگو و نام برند خود را به طور واضح بر روی آن چاپ کنید تا در زمان استفاده، اطرافیان شخص هدیه گیرنده هم با نام برند و لوگوی شما آشنا شوند.


لیوان سفارشی

لیوان تبلیغاتی با داشتن فضای کافی برای قرار دادن لوگو و نام برند یکی از محصولات تبلیغاتی مفید به شمار می‌روند. افراد در اداره و یا خانه از آنها استفاده می‌کنند و شرکت، خدمات و محصولات شما را به یاد خواهند آورد و در صورت نیاز به شما مراجعه می‌کنند. 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _       
| _ |(_)       
| |_| | _ _ __  ___ 
\____ || || '_ \ / __|
.___/ /| || | | || (__ 
\____/ |_||_| |_| \___|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟
 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟

در گذشته واژه‌های «کار» و «سرگرمی» دو مفهوم بسیار متفاوت بودند که هرگز در یک جمله به کار نمی‌رفتند. یک منطق قدیمی می‌گوید اگر از کار خود لذت می‌برید، احتمالا به اندازه لازم کارآمد نیستید. اما امروزه سرگرمی بخش جدایی‌ناپذیر از ارزش شرکت‌ها است. در این مقاله دلایل ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما
 ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما

با فرا رسیدن فصل سرد و کاهش دمای هوا، افراد لباس‌های گرم و پشمی خود را از کمدها خارج کرده و آنها را می‌پوشند. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا کارکنان کسب‌وکار که باعث گرم شدنشان در ماه‌های زمستان می‌شود به برند شما کمک می‌کند تا در تمام فصل‌های سرد سال در خاطر مخاطبان ماندگار ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی
 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی

تقویم، سررسید، خودکار تبلیغاتی ، ساعت رومیزی و... همیشه از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند زیرا مفید و ارزان هستند و در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان، مشتریان و ...  ادامه مطلب 
آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم ...  ادامه مطلب 
تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال
 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال

محصولات کاربردی از هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار به شمار می‌آیند. چرا که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام برند را به افراد یادآوری می‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی پرکاربرد تقویم تبلیغاتی و سررسید است که به ویژه برای پایان سال جاری و آغاز سال جدید از طرف ...  ادامه مطلب