توصیه‌هایی برای انتخاب بهترین محصولات تبلیغاتی

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ ایجاد:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

در حال حاضر، شما باید بدانید که محصولات تبلیغاتی برای کسب‌وکار شما و نیز گیرنده آنها، ارزش بسیار زیادی دارند. با توجه به تحقیقات انجام شده، یک سوم از دریافت کنندگان گفتند که احتمال بیشتری وجود دارد که پس از دریافت اقلام تبلیغاتی، با شرکت تبلیغ کننده کار کنند.

 

دریافت کنندگان نه تنها نام شرکت تبلیغ کننده را به خاطر می‌آورند، بلکه نسبت به شرکتی که محصولات تبلیغاتی را توزیع کرده مثبت‌تر فکر می‌کنند. با این اطلاعات در ذهن، شما باید بدانید که هدایای تبلیغاتی می‌توانند پیام شرکت شما را به طور خلاقانه منتقل کنند. اما برای رسیدن به حداکثر تاثیر، باید محصول مناسب را به فرد درست بدهید، و هنوز هم به تصویر کسب‌وکار خود وفادار بمانید.

 

چه چیزی را در زمان انتخاب محصولات تبلیغاتی که برای کسب‌وکار شما مفید باشند و رضایت مشتری را جلب کنند، باید در نظر بگیرید؟ بدون یک استراتژی بازاریابی شفاف، شما خودتان را برای دردسر خواهید انداخت. این موضوع برای هر شرکت صدق می‌کند، چه یک سازمان غیر انتفاعی و یا یک کسب‌وکار کوچک باشید. در اینجا چند نکته برای انتخاب بهترین محصولات برای موفقیت در کسب و کارتان ارائه شده است.


به یاد داشته باشید که چه کسی هستید؟

لازم به ذکر است که شما باید محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهید. اما صرفنظر از آن، شما باید ارزش‌های شرکت خود و آنچه را که نماینده آن هستید، بدانید. چه نوع تصویری را از شرکت خود می‌خواهید ارائه دهید، و پیغام برند شما چیست، شما باید استراتژی بازاریابی خود را براساس آن بسازید. از خودتان بپرسید آیا محصول مورد نظر برای برند شما مناسب است یا خیر. به عنوان مثال، اگر کسب‌وکار شما در صنعت آموزشی باشد، یک حوله ساحلی ممکن است گزینه خوبی باشد، اما یک پوشه سفارشی گیره‌دار احتمالا بهتر است.

 

این خیلی واضح به نظر می‌رسد، اما با در نظر گرفتن فعالیت شرکت، شما می‌توانید مشتری‌تان را نیز بشناسید. این به آن معنی است که شما می‌توانید محصولات تبلیغاتی خود را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان هدف خود به کار ببرید، در حالی که هنوز هم برند خود را به بهترین نحو گسترش داده‌اید. همچنین می‌توانید توزیع یک نوع محصول را به مشتریان موجود و نوع دیگری را برای مشتریان احتمالی در نظر بگیرید، با این کار شما دو پیغام مختلف را می‌توانید به عنوان یادآوری از برند و دعوت از مشتریان با محصولات تبلیغاتی متفاوت منتقل کنید.


با استفاده از آیتم‌های خاص، منحصر به فرد باشید

هنگامی که نوبت به انتخاب محصولات تبلیغاتی می‌شود، شرکت‌ها محصولات عمومی را انتخاب می‌کنند که ممکن است شخصا آنها را دوست داشته باشند، اما در نهایت این محصولات از یاد خواهند رفت. ایده این است که پیام برند خود را به روشی انتقال دهید که به واسطه آن مشتریان احساس بهتری نسبت به شما پیدا کنند و برند شما را به خاطر بیاورند. برای این که بتوانید بهترین راه به جلو را انتخاب کنید، محصولات تبلیغاتی را طوری انتخاب کنید که با برند شما هماهنگ باشند و با مشتریان در یک سطح شخصی ارتباط برقرار کنند. برای مثال، یک شرکت تجاری می‌تواند یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی معمولی را با یک خودکار نفیس عوض کند.

 

محصولی را انتخاب کنید که منحصر به فرد بوده و به یاد ماندنی باشد، بر خلاف یک محصول عمومی که هر شرکت می‌تواند از آن استفاده کند. رقبا را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که شرکت خود را به طور مناسب و خلاقانه نشان دهید. اگر همه در حوزه شما از محصولات تبلیغاتی عمومی استفاده می‌کنند، به این فکر کنید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می‌کند و محصولات خود را براساس آن انتخاب کنید.


در زمان انتخاب محصولات تبلیغاتی موقعیت شرکت خود را در نظر بگیرید

به این فکر کنید که چگونه و در کجا می‌خواهید محصولات تبلیغاتی خود را توزیع کنید. اطمینان حاصل کنید که در هنگام انتخاب، موثرترین و مناسب‌ترین محصولات تبلیغاتی را در نظر بگیرید.

 

همانطور که می‌توانید به وضوح ببینید، محصولات تبلیغاتی شما ابزارهای بسیار ارزشمندی هستند که می‌توانید در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید، اما تنها در صورتی که بدانید چگونه آنها را انتخاب کرده و ارائه دهید.

 

زمانی که یک استراتژی مشخص دارید، انتخاب موثرترین و مناسب‌ترین محصولات تبلیغاتی برای کسب‌وکار شما و جهت دادن به مشتریان بالقوه و مشتریان جدید، آسان خواهد بود.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »