ماگ ها و لیوان های تبلیغاتی

تاریخ:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

با چاپ لوگو و یا عکس برندتان بر روی لیوان های سرامیکی با کیفیت، آن را سفارشی کنید. یک ایده عالی برای هدیه های شخصی، اداری و یا کنفرانس ها و یا حتی فقط برای خودتان.این نوع از هدایای تبلیغاتی بهترین نوع هدایای تبلیغاتی است.

می توانید در Global Promo انواع لیوان های سفارشی شده متنوع را انتخاب کنید، از جمله لیوان های تبلیغاتی چاپی، لیوان های چینی، فنجان های شخصی سازی شده، لیوان های چینی استخوانی، فنجان قهوه، فنجان چای و لیوان های استیل ضد زنگ تبلیغاتی چاپی. همچنین می توانید هر چیزی که خودتان مد نظرتان است را بر روی لیوان چاپ کنید مثل لوگو شرکت با یک متن ساده و یا یک عکس با کیفیت چاپ بالا.

تصاویر یا متن و یا هر دو را می توان یک طرف یا هر دو طرف لیوان و یا دور کل آن چاپ کرد. معمولا هزینه چاپ دو طرفه مقدار ناچیزی اضافه می شود و همه لیوان های تبلیغاتی را می توان تمام رنگ کرد. فرایند چاپ و رنگ آمیزی لیوان تبلیغاتی به گونه ای است که در ماشین ظرفشویی مشکلی برایشان پیش نمی آید.

این لیوان های چاپی طول عمر طولانی دارند و می توانید مطمئن باشید که مشتری تان همیشه لوگوی شما را در مقابل خود دارد، و هنگام استفاده از آن، پیام شرکت شما را به دیگران نیز نشان می دهد؛ به همین دلیل لیوان های تبلیغاتی، امروزه به یکی از موثرترین محصولات تبلیغاتی موجود تبدیل شده اند.

لیوان های تبلیغاتی، جزء کالاهای تبلیغاتی کم هزینه هستند؛ فقط کافی است لیوان را به دست مشتری های خود بدهید و خیلی راحت هر روز برای ماه ها، اگر نه سالها، از تبلیغات رایگان بهره ببرید. روش های مختلفی برای استفاده از این لیوان ها، به منظور ترویج کسب و کار، وجود دارد.
هدیه دادن لیوان های تبلیغاتی در نمایشگاه های تجاری: می توانید این لیوان ها را همراه با چای یا قهوه هدیه بدهید، فقط مطمئن شوید که بسته بندی آنها زیبا و جالب باشد. لیوان های تبلیغاتی برای جلب مشتری ها به غرفه شما عالی هستند.

هدیۀ لیوان ها به فالورهای رسانه های اجتماعی :

می توانید از این لیوان ها برای جلب افراد برای دنبال کردن صفحات اجتماعی تان استفاده کنید.

استفاده از این لیوان ها در اتاق هیئت مدیره :

اگر می خواهید مشتری های خود را تحت تاثیر قرار دهید، حتما در اتاق هیئت مدیره با لیوان های سفارشی خودتان از آنها پذیرایی کنید.

فروش لیوان های تبلیغاتی :

لیوان های تبلیغاتی برای هدیه فروشی ها و رستوران ها فوق العاده هستند.

خیریه ها و رویداد های خاص :

به افرادی که از طریق کمک های مالی و یا مشارکت در رویدادهای سازمان یافته از شما حمایت می کنند، لیوان های شخصی سازی شده و یا چاپی بدهید.

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       __  _____ 
      / | | _ |
 ___  ___ `| | \ V / 
 / __| / _ \ | | / _ \ 
| (__ | __/_| |_| |_| |
 \___| \___|\___/\_____/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی
 ۲۰ مهر ۱۳۹۸

نشانگر کتاب، هدیه تبلیغاتی جذاب فرهنگی

 صاحبان کسب‌وکارها و مدیران بازاریابی همیشه در جست‌وجوی بهترین روش‌های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و پیشبرد اهداف برند خود هستند. استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی موثر و پربازده برای کسب‌وکارهاست. استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه باعث ایجاد تعاملی سازنده و ...  ادامه مطلب 
بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی
 ۱۳ مهر ۱۳۹۸

بهترین برندهای خودکار برای هدایای تبلیغاتی

 خودکار اینقدر در دسترس است که شاید کمتر به اهمیت آن فکر کنیم. اما در بسیاری از فرهنگ‌ها خودکار تنها ابزاری برای نوشتن نیست بلکه نشان‌دهنده شخصیت افراد است. امضایی که هویت شما را نشان می‌دهد با خودکار روی کاغذ نقش می‌بندد. خودکار شخصی حضور موثری در زندگی روزمره افراد دارد. پس ...  ادامه مطلب 
15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید
 ۰۶ مهر ۱۳۹۸

15 واقعیت جالب درباره خودکار که تا امروز نمی‌دانستید

 در طول روز خودکارها زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند اما همین در دسترس بودن باعث شده به آنها توجه نشود. به میز کارتان نگاه کنید. حتما چند خودکار تبلیغاتی روی آن قرار دارد. شاید فکر کنید چه چیز جالبی درباره خودکار وجود دارد؟ پس با ما همراه باشید تا با 15 واقعیت جالب درباره ...  ادامه مطلب 
جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها
 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد ...  ادامه مطلب 
فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه
 ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به ...  ادامه مطلب