چه چیزی احتیاج دارید تا شرکت خود را تبدیل به برند کنید

۱۰ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ ایجاد:
۱۰ فروردین ۱۳۹۸

موفق‌ترین شرکت‌ها می‌دانند که تاسیس یک هویت برای برند مهم است و باید بخشی از فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت باشد همان طور که شما به جلو می‌روید و به رشد خود ادامه می‌دهید. باید مطمئن شوید که تمام موارد زیر را در هنگام ساختن نام تجاری خود دارید:


چگونه می‌توانید برند خود را بسازید؟

بعد از این که برند شما ثابت شد، زمان آن رسیده که دنیا بداند شما چه کسی هستید. هر چه باشد، شما نمی‌توانید در میان جمعیت تنها با یک آرم و شعار جذاب برنده شوید. اگر می‌خواهید برند شما یک مدعی واقعی باشد، در مورد پشت‌کار و ثبات در پیام‌رسانی باید خود را ثابت کنید و از هدایای تبلیغاتی مرغوب در کمپین بازاریابی خود استفاده کنید.

 

توجه خود را بر جایزه‌ای که در پایان کار کسب می‌کنید معطوف کنید: پایداری به معنی مداومت در انجام کاری است که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید. چه شما رویدادهای اجتماعی را سازمان دهی کنید و یا نام شرکت تان را از پشت‌بام صدا بزنید، بدون حضور قدرتمند شما در  بازار کسب‌وکار، به مخاطبان بیشتری نخواهید رسید. همیشه افراد با داشتن پشت کار و تحمل سختی‌ها به موفقیت می‌رسند.

 

باید بخشی از بودجه را صرف تبلیغ شرکت خود کنید. گسترش نام برند شما می‌تواند گران‌قیمت باشد، اما اگر می‌خواهید مردم شما را به یاد بیاورند این کار مهم است. به همان اندازه این موضوع اهمیت دارد که شما نمی‌توانید یک شبه به کوکا کولا یا اپل تبدیل شوید و باید سال‌ها به تلاش خود ادامه دهید و محصولات باکیفیت تولید کنید تا اعتماد مردم را جلب کنید.


در مورد خودتان صادق باشید: سازگاری، از طرف دیگر، در مورد اصل باقی ماندن در هویت برند است که شما برای خودتان تعیین کرده‌اید. برای مثال، اگر شما یک شرکت دوست‌دار محیط زیست هستید، احتمالا نباید نامه‌های تبلیغاتی کاغذی را ارسال کنید.

یک راه عالی دیگر برای ایجاد این ثبات از طریق یک لوگوی به یاد ماندنی است. شما می‌خواهید که مشتریان لوگوی شما را از یک مایل دورتر بشناسند و واکنش مثبتی نسبت به آن داشته باشند. درست مثل زمانی است که شما در هنگام ظهر بیلبورد یک رستوران خوش نام را می‌بینید!

 

این مساله مربوط به هر کاری که شما برای تبلیغ شرکت خود انجام می‌دهید، خواهد بود. شما باید به فعالیت‌های بازاریابی کسب‌وکار خود به عنوان یک بسته کامل فکر کنید. رنگ‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید، نحوه ارائه اطلاعات در وب سایت شرکت شما و کارمندانی که استخدام می‌کنید، همه بخشی از برند شما هستند. این قطعات همگی به هم متصل می‌شوند تا یک هویت برای دنیای مصرف کنندگان ایجاد کنند و در صورت انتخاب عوامل تاثیرگذار موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

 

در نمایشگاه‌های تجاری تبلیغ کنید: نمایشگاه‌های تجاری نمایشی از دنیای تبلیغات هستند. هزاران نفر از غرفه‌ای به غرفه دیگر می‌روند. مکالمات در دور و بر شما در صورت تبلیغات مناسب جریان پیدا می‌کند البته در صورت وجود وجه تمایز مثبت در کمپانی و خدمات شما با دیگر رقبا. این رویدادها هنوز هم برای هر صنعت با ارزش بوده و باعث گسترش ارتباط افراد با شرکت شما خواهد شد.

 

شرکت‌های کوچک‌تر برای ماندن و پیشرفت در بازار به تبلیغات نیاز دارند که با یک هدف مشخص در ذهن افراد بماند. آیا می‌خواهید محصول خود را نمایش دهید؟ آیا می‌خواهید افراد بیشتری در مورد خدمات خاص شما بدانند؟ دقت کنید که پیش از رفتن به نمایشگاه تکالیف خود را انجام دهید، به خصوص با توجه به این که رقبای شما تنها یک راهرو از شما دورتر هستند! هر کاری که می‌توانید انجام دهید و یک برداشت به یاد ماندنی در ذهن افراد داشته باشید، در حالی که به برند خود وفادار مانده‌اید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »