خودکار تبلیغاتی بهترین ابزار تبلیغاتی برای شرکت‌ها

۲۸ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ ایجاد:
۲۸ اسفند ۱۳۹۷

منحنی تقاضای خودکار تبلیغاتی نشان‌دهنده شیب رو به بالا است. این نشانه موفقیت بسیار زیاد خودکار تبلیغاتی به عنوان اقلام تبلیغاتی پرکاربرد برای شرکت‌های تجاری است. صلاحیت این اقلام آنها را در درجه اول انتخاب هدایای تبلیغاتی قرار می‌دهد و شهرت زیادی به دست آورده‌اند. بنابراین، خودکار تبلیغاتی با نام برند چاپ شده بر روی آن می‌تواند به درستی به عنوان یکی از بهترین ابزار تبلیغاتی خوانده شود.

 

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا این محصولات تبلیغاتی برای مخاطبان بسیار قابل قبول هستند. آنها مجبورند با استفاده از خودکار، یادداشت‌هایی را در طول روز بنویسند و اکثر افراد همیشه یک خودکار با خود حمل می‌کنند، اگر خودکار تبلیغاتی شما دارای کیفیت بالایی باشد و دارای طرح و رنگ زیبایی باشد، باعث جلب توجه افراد به برند شما خواهد شد.


حمل آسان خودکار تبلیغاتی

ماهیت قابلیت حمل آسان خودکار به کاربران این امکان را می‌دهد تا آنها را به مکان‌های مختلف حمل کنند. این کار امکان دیده شدن خودکار تبلیغاتی شما توسط افراد دیگر را فراهم می‌کند. نتیجه این دیده شدن این است که نام برند شما در عرصه تجارت در ذهن مصرف کنندگان به نمایش گذاشته می‌شود و مشتریان بالقوه از حضور برند شما مطلع می‌شوند.

قابلیت استفاده

خودکار تبلیغاتی دامنه وسیعی از قابلیت استفاده را دارند. به غیر از این که به عنوان ابزار نوشتاری به کار می‌روند، اکنون آنها کاربردهایی در زمینه‌های مختلف پیدا کرده‌اند. آنها برای طراحی، برجسته‌سازی، علامت‌گذاری روی شیشه و کالاهای چینی به کار می‌روند. ویژگی‌های مکمل مانند قرار دادن چراغ و یا حافظه فلش در داخل خودکار دامنه کاربرد آنها را افزایش داده است. علاوه بر این، خودکار در حال حاضر به عنوان لوازم جانبی مهم در صنعت مد، در نظر گرفته می‌شود.

افراد متناسب با لباس و مطابق با عملکرد خاص خود آنها را با خود حمل می‌کنند. نکته‌ای که در اینجا مورد توجه قرار می‌گیرد این است که مقیاس وسیع سودمندی خودکار تبلیغاتی نه تنها شانس را برای رسیدن به یک پایگاه مخاطبان گسترده بیشتر می‌کند بلکه به موقعیت برند و شرکت نیز کمک می‌کند. افراد برای چندین بار در یک روز از این محصولات تبلیغاتی شرکت شما استفاده می‌کنند. هر بار که خودکار در معرض دید قرار می‌گیرد، علامت تجاری شما دیده شده و پیام برند شما در حافظه آنها جاسازی شده و در صورت نیاز به خدمات و یا محصولات شما به شرکت شما مراجعه خواهند کرد.

 

پس از درک این مفاهیم، شما باید مشتاق انجام بازاریابی با بهترین آیتم یعنی خودکار تبلیغاتی باشید. برای انجام تبلیغاتی خیره کننده، از برخی از معروف‌ترین انواع محصولات برای تامین هدایای تبلیغاتی شرکت خود استفاده کنید. خودکارها دارای طیف وسیعی هستند از خودکارهای پلاستیکی و خودکار فلزی و انواع مختلف آنها می‌توانید در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید.

 

شما می‌توانید چند مدل و رنگ مختلف را سفارش دهید و به هر فرد و گروهی یکی از این مدل‌ها را هدیه دهید. این خودکارهای تبلیغاتی باید از جنس مرغوب باشند تا بتوانند پیام شرکت شما را به درستی انتقال دهند. خودکاری که نتواند به درستی بنویسد نمی‌تواند تبلیغ خوبی برای شرکت باشد و استفاده از محصولات بی‌کیفیت باعث تاثیر منفی بر روی مخاطب خواهد بود.

 

نکته دیگری که باید رعایت کنید، شکل ظاهری خودکار تبلیغاتی که می‌خواهید ارائه دهید، است. هیچ کس دوست ندارد وسایل و ابزاری که زیبایی ندارد را با خود حمل کند و اگر با چنین موردی برخورد کنند آن را به گوشه‌ای پرتاب خواهند کرد و نام برندی که بر روی آن باشد فراموش خواهد شد.

 

سعی کنید نام برند و پیام شرکت خود را به طور واضح بر روی آن چاپ کنید تا افراد بتوانند در اولین نگاه آن را مشاهده کنند و شرکت شما را به خاطر بیاورند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
  ___ _____      
 /  ||____ |     
 / /| |  / / ____ ___ 
/ /_| |  \ \|_ // __|
\___ |.___/ / / / \__ \
  |_/\____/ /___||___/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸

جاکلیدی تبلیغاتی ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای صاحبان کسب‌وکارها

هدایای تبلیغاتی یکی از ابزارهای موثر بازاریابی برای صاحبان کسب‌وکارهاست که به کمک آن برند خود را توسعه دهند. کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی باعث می‌شود این محصولات بیشتر در معرض دید مخاطبان و مشتریان باشد و ارتباطی موثر میان آنها با برند مورد نظر ایجاد شود. محصولاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، ماگ، فلش مموری، دفتر یادداشت و... هدایایی کاربردی و تاثیرگذار هستند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار به دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه هستید جاکلیدی تبلیغاتی انتخاب مناسبی است. با این هدیه مخاطبان هر روز با برند شما ارتباط برقرار می‌کنند. از آنجا که افراد ......
ادامه مطلب »
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »