پدیده جاوید

مقالات 

محصولات تبلیغاتی برتر برای صنعت مراقبت بهداشتی بخش یک

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

صنعت مراقبت بهداشتی از بسیاری جهات از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کند. این صنعت محصولات را به مشتریان توزیع می‌کند تا وفاداری آنها را نسبت به خود به دست آورد. دریافت کنندگان، هدایای رایگان را در خانه‌ها و دفاتر خود نگه می‌دارند و این هدایا افراد را به یاد شرکت و محصولات شما می‌اندازند. بنابراین، محصولات تبلیغاتی شما در نهایت به هدایت گیرنده‌ها به محصولات دارویی و یا دیگر محصولات بهداشتی شما کمک می‌کنند.

هر چند که صنعت پزشکی می‌تواند هدایای رایج مانند لیوان، قلم و بطری آب و غیره را عرضه کند، اما این موارد سنتی و کلیشه‌ای پاسخی مطلوب از سوی مشتریان را در بر نخواهد داشت. برای گسترش بهتر نام برند و علامت تجاری، هدایای تبلیغاتی مربوط به صنعت مراقبت‌های بهداشتی را انتخاب کنید. شما می‌توانید این هدایا را در حاشیه یک سمینار درباره مسائل مربوط به سلامتی و یا هر رویداد دیگری و یا به سادگی آنها را به بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، کارمندان و دیگران برسانید.

 فهرست محصولات تبلیغاتی مفید

 ۱. باز کننده درب بطری دارو

باز کن درب شیشه دارو یک هدیه مفید است که افراد و مشتریان شما دوست دارند از آن استفاده کنند. باز کننده درب بطری یک راه‌حل ایده‌آل برای باز کردن درپوش محکم مهر و موم شده بطری‌های دارویی است. افراد مسن یا افرادی که از ورم مفاصل رنج می‌برند از محصولات تبلیغاتی مانند این استقبال خواهند کرد. شما می‌توانید این محصول را در مطب دکتر، داروخانه و یا درمانگاه توزیع کنید.

 ۲. بسته کوچک دستمال کاغذی

شما با ارائه بسته‌های کوچک دستمال کاغذی به عنوان هدایای رایگان به گسترش نام برند شرکت خدمات درمانی خود کمک خواهید کرد. این محصولات تبلیغاتی هدیه‌ای مقرون‌به‌صرفه و مفید در طول فصل سرما و شیوع آنفلانزا بوده و در تمام طول سال مورد استفاده خواهد داشت. بسته‌های کوچک دستمال کاغذی می‌توانند به خاطر اندازه کوچک خود به راحتی جا به جا شوند. این دستمال‌ها در چندین رنگ چشم گیر در دسترس هستند. شما می‌توانید بسته‌های دستمال کاغذی را در هر جایی توزیع کنید.

 ۳. کیسه‌های خرید پارچه‌ای

کیسه‌های خرید پارچه‌ای جایگزین بادوام برای کیسه‌های خرید ارزان ساخته شده از پلاستیک با کیفیت پایین هستند. افراد با خوشحالی کیسه‌های پارچه‌ای را برای خرید روزانه دریافت می‌کنند. طرح لوگو و نام برند را بر روی کیسه‌های پارچه‌ای محکم و بادوام چاپ کنید و به افراد هدیه کنید. ناحیه نمایش بزرگ‌تر در این کیسه‌ها به شما این امکان را می‌دهد که لوگو، نام شرکت و پیام برند را به طور گسترده بر روی آن چاپ کنید. افراد می‌توانند از کیسه‌های خرید پارچه‌ای برای اهداف چندگانه به عنوان کیسه‌های خرید، کیسه‌های حمل کتاب و غیره استفاده کنند و شرکت‌ها می‌توانند آنها را به محصولات تبلیغاتی برای صنعت خود تبدیل کنند.

 ۴. گیره و نگهدارنده کارت پرسنلی

مشتریان شما دوست دارند نگهدارنده کارت پرسنلی را به عنوان هدیه داشته باشند. این هدیه از شرکت بهداشتی و درمانی شما به آنها کمک خواهد کرد تا کارت پرسنلی، کارت اعتباری الکترونیکی و دیگر اقلام را بدون هیچ ترسی از از دست دادن آن حفظ کنند. این نگهدارنده‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف ارائه می‌شوند و این محصولات تبلیغاتی باعث دیده شدن نام شرکت شما خواهند شد.

 ۵. برش دهنده قرص

یک برش دهنده کوچک، قرص دارویی شما را نصف می‌کند و محلی برای نگهداری قرص دارد به طوری که شما می‌توانید دارو را با خود حمل کنید. دستگاه برش مستطیلی شکل یک تکه کوچک خرد کننده و یک محفظه برای نگهداری قرص دارد. آن را می‌توان در هر کیسه یا کیف حمل کرد. این سادگی در حمل باعث می‌شود که برش دهنده کوچک قرص یک محصول تبلیغاتی ایده‌آل برای تبلیغ کسب‌وکار شما باشد. فقط نشان شرکت‌تان را روی آن چاپ کنید و از طرح و رنگ جذاب استفاده کنید تا توجه مشتریان را به شرکت خود جلب کنید.

 ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات