پدیده جاوید

مقالات 

۱۰ مدل از محصولات تبلیغاتی برای آموزش بخش یک

۲۳ بهمن ۱۳۹۷

موسسات آموزشی با انتخاب محصولات تبلیغاتی کاربردی و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا یک تصویر مطلوب از برند را ایجاد می‌کنند. اما موسسات به استراتژی‌های بازاریابی نیز باید اهمیت دهند تا توجه مشتریان بالقوه‌ای مانند دانش آموزان، دانشجویان، اساتید کالج را در رویدادهای ورزشی، سمینارها و دیگر محیط‌ها را به خود جلب کنند.
با توجه به قدرت محصولات تبلیغاتی به عنوان هدایای تاثیرگذار، بازاریابان از این کالاها برای ترویج کسب‌وکارها از جمله موسسات آموزشی استفاده می‌کنند.

اهمیت محصولات تبلیغاتی اکنون به خوبی توسط دنیای کسب‌وکار شناخته شده است. بسیاری از آمار نشان داده‌اند که چگونه صاحبان تجارت در طول سالیان از هدایای تبلیغاتی سود برده‌اند. در سال ۲۰۱۱، تبلیغ کنندگان هزینه زیادی را صرف خرید انواع محصولات تبلیغاتی کرده‌اند.
مهم‌ترین مورد برای فعالیت‌های تبلیغاتی موسسات آموزشی، نوشت افزاری مانند مداد و خودکار بود. این آیتم‌ها بهترین مورد تبلیغاتی برای مراکز آموزشی هستند. لوازم دفتری، کیف، کلاسور و پاک‌کن نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی محبوب مورد توجه قرار می‌گیرند.

تاثیرات آیتم‌های تبلیغاتی

اخیرا، انجمن محصولات تبلیغاتی بین‌المللی PPAI، یک بررسی انجام داد و با برخی از آمار با ارزش شروع شد که اهمیت محصولات تبلیغاتی برای شناسایی برند مراکز آموزشی را به طرز خوبی برقرار کرد. طبق این مطالعه، بیشتر دریافت کنندگان محصولات تبلیغاتی، نام شرکت را به خاطر می‌آورند، در حالی که تنها نیمی از پاسخ دهندگان می‌توانند نام برندی را که در یک نشریه تبلیغات چاپ شده بود را به یاد آورند.

ارزش کاربردی بودن یک تبلیغ برای موفقیت یک کسب‌وکار بسیار اهمیت دارد. این نظرسنجی نشان داد که افراد زیادی بعد از دریافت یک هدیه تبلیغاتی از یک مرکز آموزشی به کسب‌وکار تبلیغ کننده مراجعه کرده‌اند.

برقراری ارتباط کلامی با مشتری در زمان ارائه محصولات تبلیغاتی در یک نمایشگاه یا رویداد باعث ایجاد احساس بهتری در مشتری خواهد شد و احتمال مراجعه افراد را به مراکز آموزشی بیشتر خواهد کرد.

این‌ها و بسیاری از آمار دیگر نیز برای بخش‌های مختلف آموزش و پرورش نیز قابل استفاده هستند. طبق آمار، شهروندان ۱۵ تا ۲۹ درصد از زندگی خود را در مدارس و موسسات آموزش عالی سپری می‌کنند.
با در نظر گرفتن آمار بالا، موسسه آموزشی یا کسب‌وکار شما می‌تواند به سرعت یک مجموعه از مشتریان وفادار بسازد. با استفاده از محصولات تبلیغاتی کاربردی و با دوام به مدت زیادی برند خود را در معرض دید افراد هدف خود قرار دهید و در طول زمان احساس خوبی را از مرکز آموزشی خود برای افراد ایجاد کنید.

با این حال، از ارائه و توزیع آیتم‌های تبلیغاتی ساده و بی کیفیت اجتناب کنید چون مردم دیگر هیچ هیجانی را برای دریافت این هدایا نشان نمی‌دهند و ممکن است باعث شود مردم تصور کنند، خدمات شما هم مانند هدیه تبلیغاتی شما بی‌کیفیت هستند و به شما مراجعه نخواهند کرد. در عوض، موسسه آموزشی شما باید به دقت مواردی که مفید، منحصربفرد و تاثیرگذار هستند را انتخاب کند.

در اینجا فهرستی از محصولات تبلیغاتی مناسب برای موسسات آموزشی آورده شده است

۱. کاغذهای یادداشت چسبان رنگی

کاغذهای یادداشت رنگی طرح‌دار با امکان چسباندن، کالاهای فریبنده‌ای هستند که برای دانش آموزان مدارس بسیار کاربردی هستند. دانش آموزان می‌توانند مطالبی را که با عجله یادداشت می‌کنند را بر روی آنها بنویسند و آنها را بر روی میز خود بچسبانند. برای سازماندهی یادداشت‌ها، یکی از ابزار مفید و کاربردی، کاغذ یادداشت‌های چسبان هستند و اگر نام برند شما بر روی آن باشد، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

۲. مداد پاکن با نام برند و طرح لوگو

 

شما می‌توانید برای جلب توجه افراد به کسب‌وکار خود، به موسسات و مراکز دانش آموزی، مداد پاک‌کن را به عنوان محصولات تبلیغاتی خلاق ارائه دهید. شما می‌توانید این محصولات تبلیغاتی را حتی به اعضای هیات علمی هم توزیع کنید.

دقت کنید که رنگ‌های مداد پاک‌کن‌ها جذاب باشند. فراموش نکنید که لوگو و نام برند خود را روی این آیتم‌های هدیه قرار دهید.

 ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه مقالات

بازگشت به مقالات