انتخاب هدایای تبلیغاتی با کیفیت

انتخاب هدایای تبلیغاتی با کیفیت
تاریخ:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دریافت هدیه تبلیغاتی رایگان برای همه دلنشین است. دادن هدایای تبلیغاتی به همراه محصولات و خدمات تان به این معنی است که شما در حال برداشتن یک گام به سوی ایجاد یک تصویر خوب از برندتان و به رسمیت شناختن کسب و کار خود به دیگران هستید. از نظر مشتری ها، هدایای تبلیغاتی یعنی اینکه به آنها اهمیت داده می شود.

در طول رویداد ها و نمایشگاه ها، شما می توانید با دادن هدایای تبلیغاتی، مردم را به غرفه خود بکشانید. با استفاده از کالاهای رایگان به عنوان هدیه به مشتری های خود، می توانید تعداد مشتریان تان را بیشتر و بیشتر کنید و حتی می توانید ارتباط خود با مشتری های قبلی را تقویت کنید. هدایای تبلیغاتی تضمین می کنند که غرفه، شرکت و محصولات شما مدت ها در یادها خواهند ماند. در واقع، هر بار که کسی از کالای تبلیغاتی شما استفاده کند، شما و کسب و کار تان را به یاد خواهد آورد.

حتی می توان گفت که توزیع هدایای رایگان در حال حاضر به بخش جدایی ناپذیر همۀ کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی تبدیل شده اند و کمک می کنند توجه مخاطبان به غرفه بیشتر شود. هدایای تبلیغاتی باید با دقت و تحقیقات زیادی انتخاب شوند. این دقت در انتخاب تضمین می کند که شما نه تنها یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت به دیگران می دهید، بلکه می تواند تاثیر پایداری در میان شما مشتریان تان ایجاد کند.

هدایای تبلیغاتی را می توان از طریق چاپ نام شرکت، لوگو، پیام، شعار و آدرس وب سایت بر روی آن، به راحتی سفارشی کرد. هدایای تبلیغاتی به عنوان یک عوامل ارتباطی و با دو هدف عمل می کنند : جلب توجه مخاطبان هدف و ماندن در یاد مخاطبان. و این یعنی کسب و کار بیشتر و به رسمیت شناخته شدن برند.

ثابت شده است که یک پیام ارتباطی که همراه با یک هدیه تبلیغاتی باشد، به سرعت پذیرفته شده و نگه داشته می شود. دلیلش هم این است که ذهن مخاطبان هدف هنگام دریافت هدیه رایگان، بیشتر پذیرای مطالب است. هدایای تبلیغاتی باید از میان کالا های مفید و تزئینی انتخاب شوند. انتخاب بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار تان بسیار حیاتی است چون موفقیت کمپین تجاری برند تان به آن وابسته است.

توصیه می شود که هدایای تبلیغاتی که انتخاب می کنید باید به طور مرتب توسط مخاطبان هدف استفاده شوند، تا دائماً در مقابل چشمان مصرف کنندگان باقی بمانند. چند مورد از هدایای تبلیغاتی که دائما استفاده می شوند عبارتند از: خودکار، جاکلیدی، کلاه، لیوان، USB، چتر، پد ماوس، شلوارک و پیراهن. همه این هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند و اغلب توسط اکثریت مردم استفاده می شوند و انواع و اقسام زیادی نیز دارند. در واقع این عامل کاربردی بودن کالای تبلیغاتی است که اهمیت آن را نشان می دهد.

YesGifts می داند که هدایای تبلیغاتی انتخابش شما، در واقع سفیر برند شماست. بنابراین ما کالاهای انتخابی شما را طوری سفارشی سازی می کنیم که پیام شما را به مخاطب منطقل کند. ما قبل از سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی شما، اندازه، ارزش، شکل، تناسب، و کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی را در نظر می گیریم.

YesGifts طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که می توانند در کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده شوند.شما  در YesGifts می توانید هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، لیوان و زیر لیوانی، پد ماوس، پوشه و کیف، لباس و کلاه، هدیه رومیزی، جا کلیدی و زنجیر کلید، چتر، لوازم جانبی کامپیوتر، گوشی های تلفن همراه، تقویم و برنامه ریز، اسباب بازی های ضد استرس و بسیاری موارد دیگر را پیدا کنید.

ترجمه و تولید توسط هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        ____    
       / ___|    
__  __ ___ / /___  ___ 
\ \ / / / __|| ___ \ / _ \ 
 \ V / | (__ | \_/ || (_) |
 \_/  \___|\_____/ \___/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟
 ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

چرا باید محل کار سرگرم کننده و مفرح باشد؟

در گذشته واژه‌های «کار» و «سرگرمی» دو مفهوم بسیار متفاوت بودند که هرگز در یک جمله به کار نمی‌رفتند. یک منطق قدیمی می‌گوید اگر از کار خود لذت می‌برید، احتمالا به اندازه لازم کارآمد نیستید. اما امروزه سرگرمی بخش جدایی‌ناپذیر از ارزش شرکت‌ها است. در این مقاله دلایل ...  ادامه مطلب 
5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما
 ۰۶ فروردین ۱۳۹۹

5 هدیه تبلیغاتی گرم برای فصل سرما

با فرا رسیدن فصل سرد و کاهش دمای هوا، افراد لباس‌های گرم و پشمی خود را از کمدها خارج کرده و آنها را می‌پوشند. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا کارکنان کسب‌وکار که باعث گرم شدنشان در ماه‌های زمستان می‌شود به برند شما کمک می‌کند تا در تمام فصل‌های سرد سال در خاطر مخاطبان ماندگار ...  ادامه مطلب 
5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی
 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

5 هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان عاشق برنامه ریزی

تقویم، سررسید، خودکار تبلیغاتی ، ساعت رومیزی و... همیشه از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شوند زیرا مفید و ارزان هستند و در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات را با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و به مخاطبان، مشتریان و ...  ادامه مطلب 
آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست
 ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آشنایی با محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست

 هدایای تبلیغاتی کارکردهای مختلفی دارند. اگر می‌خواهید هدایای کسب‌وکار شما پیامی را به مخاطبان منتقل کند، محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. این محصولات اهدافی دوگانه را برای کسب‌وکارها تامین می‌کنند؛ هم باعث افزایش آگاهی از برند آنها می‌شوند و هم ...  ادامه مطلب 
تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال
 ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تقویم تبلیغاتی هدیه کاربردی برای پایان سال

محصولات کاربردی از هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار به شمار می‌آیند. چرا که در زندگی روزمره افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام برند را به افراد یادآوری می‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی پرکاربرد تقویم تبلیغاتی و سررسید است که به ویژه برای پایان سال جاری و آغاز سال جدید از طرف ...  ادامه مطلب