انتخاب هدایای تبلیغاتی با کیفیت

انتخاب هدایای تبلیغاتی با کیفیت
تاریخ:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دریافت هدیه تبلیغاتی رایگان برای همه دلنشین است. دادن هدایای تبلیغاتی به همراه محصولات و خدمات تان به این معنی است که شما در حال برداشتن یک گام به سوی ایجاد یک تصویر خوب از برندتان و به رسمیت شناختن کسب و کار خود به دیگران هستید. از نظر مشتری ها، هدایای تبلیغاتی یعنی اینکه به آنها اهمیت داده می شود.

در طول رویداد ها و نمایشگاه ها، شما می توانید با دادن هدایای تبلیغاتی، مردم را به غرفه خود بکشانید. با استفاده از کالاهای رایگان به عنوان هدیه به مشتری های خود، می توانید تعداد مشتریان تان را بیشتر و بیشتر کنید و حتی می توانید ارتباط خود با مشتری های قبلی را تقویت کنید. هدایای تبلیغاتی تضمین می کنند که غرفه، شرکت و محصولات شما مدت ها در یادها خواهند ماند. در واقع، هر بار که کسی از کالای تبلیغاتی شما استفاده کند، شما و کسب و کار تان را به یاد خواهد آورد.

حتی می توان گفت که توزیع هدایای رایگان در حال حاضر به بخش جدایی ناپذیر همۀ کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی تبدیل شده اند و کمک می کنند توجه مخاطبان به غرفه بیشتر شود. هدایای تبلیغاتی باید با دقت و تحقیقات زیادی انتخاب شوند. این دقت در انتخاب تضمین می کند که شما نه تنها یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت به دیگران می دهید، بلکه می تواند تاثیر پایداری در میان شما مشتریان تان ایجاد کند.

هدایای تبلیغاتی را می توان از طریق چاپ نام شرکت، لوگو، پیام، شعار و آدرس وب سایت بر روی آن، به راحتی سفارشی کرد. هدایای تبلیغاتی به عنوان یک عوامل ارتباطی و با دو هدف عمل می کنند : جلب توجه مخاطبان هدف و ماندن در یاد مخاطبان. و این یعنی کسب و کار بیشتر و به رسمیت شناخته شدن برند.

ثابت شده است که یک پیام ارتباطی که همراه با یک هدیه تبلیغاتی باشد، به سرعت پذیرفته شده و نگه داشته می شود. دلیلش هم این است که ذهن مخاطبان هدف هنگام دریافت هدیه رایگان، بیشتر پذیرای مطالب است. هدایای تبلیغاتی باید از میان کالا های مفید و تزئینی انتخاب شوند. انتخاب بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار تان بسیار حیاتی است چون موفقیت کمپین تجاری برند تان به آن وابسته است.

توصیه می شود که هدایای تبلیغاتی که انتخاب می کنید باید به طور مرتب توسط مخاطبان هدف استفاده شوند، تا دائماً در مقابل چشمان مصرف کنندگان باقی بمانند. چند مورد از هدایای تبلیغاتی که دائما استفاده می شوند عبارتند از: خودکار، جاکلیدی، کلاه، لیوان، USB، چتر، پد ماوس، شلوارک و پیراهن. همه این هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند و اغلب توسط اکثریت مردم استفاده می شوند و انواع و اقسام زیادی نیز دارند. در واقع این عامل کاربردی بودن کالای تبلیغاتی است که اهمیت آن را نشان می دهد.

YesGifts می داند که هدایای تبلیغاتی انتخابش شما، در واقع سفیر برند شماست. بنابراین ما کالاهای انتخابی شما را طوری سفارشی سازی می کنیم که پیام شما را به مخاطب منطقل کند. ما قبل از سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی شما، اندازه، ارزش، شکل، تناسب، و کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی را در نظر می گیریم.

YesGifts طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که می توانند در کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده شوند.شما  در YesGifts می توانید هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، لیوان و زیر لیوانی، پد ماوس، پوشه و کیف، لباس و کلاه، هدیه رومیزی، جا کلیدی و زنجیر کلید، چتر، لوازم جانبی کامپیوتر، گوشی های تلفن همراه، تقویم و برنامه ریز، اسباب بازی های ضد استرس و بسیاری موارد دیگر را پیدا کنید.

ترجمه و تولید توسط هدایای تبلیغاتی پدیده جاوید

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب