سه مزیت سودآور خودکار تبلیغاتی برای کسب و کارها

۰۶ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ ایجاد:
۰۶ بهمن ۱۳۹۷

رسیدن به استراتژی‌های بازاریابی موثر برای کسب و کار شما هرگز آسان‌ ترین کار برای انجام دادن نیست. با ظهور اینترنت و بازاریابی دیجیتال، برخی افراد سعی خواهند کرد شما را متقاعد کنند که هر روش تبلیغاتی دیگری اتلاف وقت است.

آنها استدلال خواهند کرد که بازاریابی آنلاین تنها راه گسترش نام برند در مورد محصولات و خدمات یک فرد است، اما این طور نیست.

 

هنوز هم روش‌های تبلیغاتی آفلاین بسیاری وجود دارند که آزمون زمان را تحمل کرده‌اند و هنوز هم تا به امروز موثر هستند. چه شما شرکت خود را در یک روزنامه محلی، مجله و یا در یک ورزشگاه تبلیغ کنید، یا این که هدایای مفیدی مانند خودکار تبلیغاتی را پخش کنید که هم مشتری از آن بتواند استفاده کند و هم شما بازگشت سرمایه خوبی در کسب و کار خود داشته باشید.

 

قدرت محصولات تبلیغاتی در اثر روان‌شناسی که بر گیرنده دارد، قرار دارد. زمانی که فرد یک هدیه مجانی دریافت می‌کند، او تمایل خواهد داشت که در عوض چیزی بدهد. بنابراین، زمانی که مشتریان احتمالی شما هدیه‌ای از طرف شما دریافت می‌کنند، مطمئن باشید که آنها می‌خواهند تلافی کنند.


خودکار تبلیغاتی چگونه بر گسترش کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد؟

به آنها به عنوان یک جایگزین کارت ویزیت فکر کنید، اما با یک روش جالب‌تر و خلاقانه برای نشان دادن اطلاعات تماس شما.

به علاوه، زمانی که شما می‌خواهید به یک موفقیت کاری دست پیدا کنید، خودکار تبلیغاتی با قیمتی نسبتا ارزان گزینه مناسبی خواهد بود. مشتریان کسب و کار شما همیشه از یک سخاوت کوچک قدردانی می‌کنند.
آنها هم چیزهای کاربردی را دوست دارند، پس چرا در هنگام ترویج برند، شما چیز مفیدی به آنها نمی‌دهید؟ آگاهی افراد از نشان تجاری دیگر رقبای شما قطعا به شانس شما برای همکاری آنها با شما در آینده آسیب نمی‌رساند.

با تمرکز بر استفاده از خودکار تبلیغاتی برای بالا بردن آگاهی در مورد برند تجاری شما، ما سه روش برای کسب منافع عالی از طریق ارائه این محصولات ارزشمند را تجربه خواهیم کرد.

همه هدیه را دوست دارند، درست است؟

آخرین باری که به دنبال خودکار روی میزتان بودید را به یاد دارید؟ به احتمال زیاد، تا به امروز چندین بار برای شما اتفاق افتاده است! بنابراین داشتن تعداد زیادی از آنها همیشه یک ایده خوب بوده و مردم دوست دارند تعداد بیشتری خودکار داشته باشند.

داشتن خودکار تبلیغاتی با یک لوگوی چاپ شده بر روی آن یک ایده عالی است، زیرا به نظر می‌رسد که همه همیشه به دلایلی دوست دارند آنها را داشته باشند. اگر آنها به طور منظم از خودکار تبلیغاتی شما استفاده کنند، شرکت شما در صف مقدم ذهن آنها قرار خواهد گرفت.

به علاوه، وقتی که در نهایت به قرض گرفته می‌شوند، شخص بعدی اطلاعات شرکت شما را خواهد دید، درباره کسب و کار شما یاد می‌گیرد و در صورت نیاز به خدمات و محصولات، به شرکت شما مراجعه خواهد کرد. کسی چه می‌داند؟ آنها ممکن است به مشتری بعدی شما تبدیل شوند.


یک فرصت تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر با خودکار تبلیغاتی

راه‌های زیادی برای تبلیغ کسب و کار وجود دارند و هر کدام هزینه مخصوص به خود را دارند. استفاده از خودکار تبلیغاتی یکی از موارد تبلیغاتی کم هزینه خواهد بود. شما می‌توانید صدها یا حتی هزاران عدد از آنها را با قیمت پایین بخرید و آنها را به همه برسانید، این موارد در بین افراد مختلف کاربرد زیادی دارند و مورد توجه قرار می‌گیرند. هرگز نمی‌دانید که چه کسی ممکن است به محصولات و یا خدمات شما نیاز داشته باشد.

آیا شما می‌توانید تمام روز را در خیابان بایستید و این خودکار تبلیغاتی را به افرادی که در خیابان راه می‌روند، بدهید؟ نه، این کار هدر دادن وقت است. به دنبال گردهمایی‌های اجتماعی بگردید.

به عنوان مثال، اگر شما یک رستوران محلی داشته باشید و به دنبال آن هستید که افراد از کسب و کار شما مطلع شوند، اگر رویدادی بزرگ مثل یک نمایشگاه محلی یا چیزی مشابه در شرف وقوع است، خودکار تبلیغاتی خود را در بین جمعیت شرکت کننده در نمایشگاه پخش کنید. همه ما از موارد رایگان قدردانی می‌کنیم و این روشی عالی برای معرفی رستوران شما به آنها است.

 

شما می‌توانید با روش‌های خلاقانه دیگری برای ایجاد تبلیغات موثر محلی اقدام کنید. هدف اصلی این است که خودکار تبلیغاتی خود را به دستان مخاطب هدف خود برسانید.


از گستره وسیعی از سبک‌های خودکار تبلیغاتی استفاده کنید

چیز بزرگی که در مورد خودکار تبلیغاتی وجود دارد این است که آنها در انواع مختلفی از سبک‌ها و مدل‌ها در دسترس هستند. بنابراین می‌توانید گزینه‌های متعددی را انتخاب کنید و از آنجا که بسیار مقرون به صرفه هستند، می‌توانید سبک‌های مختلف را بخرید و انواع مختلفی را در کمپین خود عرضه کنید.

طولی نمی‌کشد که بسیاری از این هدایای مفید را تحویل خواهید داد که قطعا به ترویج کسب و کار شما کمک خواهد کرد. به رسمیت شناختن برند و آگاهی از آن و ماندگار کردن کسب و کار خود در ذهن مشتریان با استفاده از یک هدیه نسبتا ارزان میسر خواهد بود.

 

نتیجه‌ گیری

خودکارهای تبلیغاتی سبک‌های زیادی دارند، بنابراین مورد توجه طیف وسیعی از مردم قرار می‌گیرند. آنها به عنوان تبلیغاتی عالی، برای همه کسب و کارها عمل می‌کنند. به علاوه، آنها را می‌توانید با هزینه کم تهیه کنید و از طرف دیگر مردم هدیه‌های رایگان را دوست دارند و از گرفتن آن خوشحال خواهند شد. ترکیبی از این مزایا خودکار تبلیغاتی را به یک فرصت تبلیغاتی قدرتمند تبدیل می‌کند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _         _____ 
| |        | _ |
| | ____ __ _  _ \ V / 
| |/ /\ \/ /| | | | / _ \ 
|  < > < | |_| || |_| |
|_|\_\/_/\_\ \__,_|\_____/
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »