سه مزیت سودآور خودکار تبلیغاتی برای کسب و کارها

سه مزیت سودآور خودکار تبلیغاتی برای کسب و کارها
تاریخ:
۰۶ بهمن ۱۳۹۷

رسیدن به استراتژی‌های بازاریابی موثر برای کسب و کار شما هرگز آسان‌ ترین کار برای انجام دادن نیست. با ظهور اینترنت و بازاریابی دیجیتال، برخی افراد سعی خواهند کرد شما را متقاعد کنند که هر روش تبلیغاتی دیگری اتلاف وقت است.

آنها استدلال خواهند کرد که بازاریابی آنلاین تنها راه گسترش نام برند در مورد محصولات و خدمات یک فرد است، اما این طور نیست.

 

هنوز هم روش‌های تبلیغاتی آفلاین بسیاری وجود دارند که آزمون زمان را تحمل کرده‌اند و هنوز هم تا به امروز موثر هستند. چه شما شرکت خود را در یک روزنامه محلی، مجله و یا در یک ورزشگاه تبلیغ کنید، یا این که هدایای مفیدی مانند خودکار تبلیغاتی را پخش کنید که هم مشتری از آن بتواند استفاده کند و هم شما بازگشت سرمایه خوبی در کسب و کار خود داشته باشید.

 

قدرت محصولات تبلیغاتی در اثر روان‌شناسی که بر گیرنده دارد، قرار دارد. زمانی که فرد یک هدیه مجانی دریافت می‌کند، او تمایل خواهد داشت که در عوض چیزی بدهد. بنابراین، زمانی که مشتریان احتمالی شما هدیه‌ای از طرف شما دریافت می‌کنند، مطمئن باشید که آنها می‌خواهند تلافی کنند.


خودکار تبلیغاتی چگونه بر گسترش کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد؟

به آنها به عنوان یک جایگزین کارت ویزیت فکر کنید، اما با یک روش جالب‌تر و خلاقانه برای نشان دادن اطلاعات تماس شما.

به علاوه، زمانی که شما می‌خواهید به یک موفقیت کاری دست پیدا کنید، خودکار تبلیغاتی با قیمتی نسبتا ارزان گزینه مناسبی خواهد بود. مشتریان کسب و کار شما همیشه از یک سخاوت کوچک قدردانی می‌کنند.
آنها هم چیزهای کاربردی را دوست دارند، پس چرا در هنگام ترویج برند، شما چیز مفیدی به آنها نمی‌دهید؟ آگاهی افراد از نشان تجاری دیگر رقبای شما قطعا به شانس شما برای همکاری آنها با شما در آینده آسیب نمی‌رساند.

با تمرکز بر استفاده از خودکار تبلیغاتی برای بالا بردن آگاهی در مورد برند تجاری شما، ما سه روش برای کسب منافع عالی از طریق ارائه این محصولات ارزشمند را تجربه خواهیم کرد.

همه هدیه را دوست دارند، درست است؟

آخرین باری که به دنبال خودکار روی میزتان بودید را به یاد دارید؟ به احتمال زیاد، تا به امروز چندین بار برای شما اتفاق افتاده است! بنابراین داشتن تعداد زیادی از آنها همیشه یک ایده خوب بوده و مردم دوست دارند تعداد بیشتری خودکار داشته باشند.

داشتن خودکار تبلیغاتی با یک لوگوی چاپ شده بر روی آن یک ایده عالی است، زیرا به نظر می‌رسد که همه همیشه به دلایلی دوست دارند آنها را داشته باشند. اگر آنها به طور منظم از خودکار تبلیغاتی شما استفاده کنند، شرکت شما در صف مقدم ذهن آنها قرار خواهد گرفت.

به علاوه، وقتی که در نهایت به قرض گرفته می‌شوند، شخص بعدی اطلاعات شرکت شما را خواهد دید، درباره کسب و کار شما یاد می‌گیرد و در صورت نیاز به خدمات و محصولات، به شرکت شما مراجعه خواهد کرد. کسی چه می‌داند؟ آنها ممکن است به مشتری بعدی شما تبدیل شوند.


یک فرصت تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر با خودکار تبلیغاتی

راه‌های زیادی برای تبلیغ کسب و کار وجود دارند و هر کدام هزینه مخصوص به خود را دارند. استفاده از خودکار تبلیغاتی یکی از موارد تبلیغاتی کم هزینه خواهد بود. شما می‌توانید صدها یا حتی هزاران عدد از آنها را با قیمت پایین بخرید و آنها را به همه برسانید، این موارد در بین افراد مختلف کاربرد زیادی دارند و مورد توجه قرار می‌گیرند. هرگز نمی‌دانید که چه کسی ممکن است به محصولات و یا خدمات شما نیاز داشته باشد.

آیا شما می‌توانید تمام روز را در خیابان بایستید و این خودکار تبلیغاتی را به افرادی که در خیابان راه می‌روند، بدهید؟ نه، این کار هدر دادن وقت است. به دنبال گردهمایی‌های اجتماعی بگردید.

به عنوان مثال، اگر شما یک رستوران محلی داشته باشید و به دنبال آن هستید که افراد از کسب و کار شما مطلع شوند، اگر رویدادی بزرگ مثل یک نمایشگاه محلی یا چیزی مشابه در شرف وقوع است، خودکار تبلیغاتی خود را در بین جمعیت شرکت کننده در نمایشگاه پخش کنید. همه ما از موارد رایگان قدردانی می‌کنیم و این روشی عالی برای معرفی رستوران شما به آنها است.

 

شما می‌توانید با روش‌های خلاقانه دیگری برای ایجاد تبلیغات موثر محلی اقدام کنید. هدف اصلی این است که خودکار تبلیغاتی خود را به دستان مخاطب هدف خود برسانید.


از گستره وسیعی از سبک‌های خودکار تبلیغاتی استفاده کنید

چیز بزرگی که در مورد خودکار تبلیغاتی وجود دارد این است که آنها در انواع مختلفی از سبک‌ها و مدل‌ها در دسترس هستند. بنابراین می‌توانید گزینه‌های متعددی را انتخاب کنید و از آنجا که بسیار مقرون به صرفه هستند، می‌توانید سبک‌های مختلف را بخرید و انواع مختلفی را در کمپین خود عرضه کنید.

طولی نمی‌کشد که بسیاری از این هدایای مفید را تحویل خواهید داد که قطعا به ترویج کسب و کار شما کمک خواهد کرد. به رسمیت شناختن برند و آگاهی از آن و ماندگار کردن کسب و کار خود در ذهن مشتریان با استفاده از یک هدیه نسبتا ارزان میسر خواهد بود.

 

نتیجه‌ گیری

خودکارهای تبلیغاتی سبک‌های زیادی دارند، بنابراین مورد توجه طیف وسیعی از مردم قرار می‌گیرند. آنها به عنوان تبلیغاتی عالی، برای همه کسب و کارها عمل می‌کنند. به علاوه، آنها را می‌توانید با هزینه کم تهیه کنید و از طرف دیگر مردم هدیه‌های رایگان را دوست دارند و از گرفتن آن خوشحال خواهند شد. ترکیبی از این مزایا خودکار تبلیغاتی را به یک فرصت تبلیغاتی قدرتمند تبدیل می‌کند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
      _  _    
     | | (_)    
 ___  __| |  _  __ _ 
 / __| / _` | | | / _` |
| (__ | (_| | | || (_| |
 \___| \__,_| | | \__,_|
       _/ |    
       |__/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز
 ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

6 استراتژی مهم برای خلق یک برند موفق در اقتصاد امروز

وقتی به برندهای موفق فکر می‌کنید، اولین چیزی که به خاطر خواهید آورد آرم آنهاست. با این حال، یک برند موفق و قوی چیزی فراتر از مجموع عناصر بصری آن است. اگر بتوانید یک مارک قوی بسازید، می‌توانید موفقیت محصولی که ارائه می‌دهید را نیز تضمین کنید. صاحبان مشاغل معمولا زمانی با ...  ادامه مطلب 
آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی
 ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

آشنایی با برخی از مهم‌ترین مزایای خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی گزینه‌های مختلف برای بازاریابی و مارکتینگ، حتماً به خودکارهای تبلیغاتی نیز فکر کنید. این محصول فقط بخشی از هزینه‌های تبلیغات را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید ارزش‌آفرین هستند و برای‌تان آورده به همراه دارند. در مورد این موضوع ...  ادامه مطلب 
تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تاثیر خودکارهای تبلیغاتی بر روی مشتریان

بسیاری از شرکت‌ها در تلاشند تا تکامل بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل هم برای تبلیغات خود تنها به رسانه‌های دیجیتالی تکیه نمی‌کنند. آنها به دنبال طرح استراتژی‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند با صدای بلند برند خود را تبلیغ کنند. یکی از این استراتژی‌ها استفاده از هدایای تبلیغاتی ...  ادامه مطلب 
از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید
 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

از طریق این هدایای تبلیغاتی جالب با نوجوانان ارتباط برقرار کنید

نوجوانان و حتی کودکان امروز، مشتریان آینده سازمان شما هستند. شاید هم بخشی از آنها طی چند سال آینده همکار شما شوند. درست است که ترجیحات نوجوان تا حدود زیادی تحت تاثیر تبلیغات روانی است، اما ایجاد یک تأثیر مثبت بر روی این افراد ، می‌تواند در آینده بازدهی داشته باشد. ...  ادامه مطلب 
آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان
 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمارهای جالب در مورد تاثیر هدایای تبلیغاتی بر روی مشتریان

برای تجسم تاثیر هدایای تبلیغاتی یک شرکت بر روی مشتریان هدف، لازم نیست که در بخش بازاریابی شرکت کار کنید. این روش تبلیغاتی آنقدر موثر است که تاثیر آن به سادگی قابل لمس می‌باشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از قدرتمندترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود است. از ...  ادامه مطلب