دلایلی که محصولات تبلیغاتی برای هر کسب‌ و کار حیاتی هستند بخش یک

دلایلی که محصولات تبلیغاتی برای هر کسب‌ و کار حیاتی هستند بخش یک
تاریخ:
۱۵ دی ۱۳۹۷

کسب و کارها نیاز به هدایای تبلیغاتی به عنوان یک ابزار مقرون‌ به‌ صرفه برای رسیدن به مشتریان بالقوه بیشتر دارند. این یک روش بازاریابی کم‌هزینه برای هدایت مشتریان است. حتی شرکت‌های جهانی با موقعیت تثبیت‌ شده نیز به این استراتژی بازاریابی متوسل می‌شوند.
برای کسب و کارهای کوچک مانند شرکت‌های نوپا، محصولات تبلیغاتی به کاهش بودجه بازاریابی آنها کمک کرده و هنوز هم توجه مردم را به خود جلب می‌کنند.

محصولات تبلیغاتی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی مقرون‌به‌صرفه برای سال‌ها استفاده می‌شوند. از مشاغل جدید گرفته تا شرکت‌های بزرگ، این هدایای تبلیغاتی مورد علاقه بازاریابان آنها هستند.

اهمیت محصولات تبلیغاتی برای تبلیغات تجاری را می توان از آمار سنجید. طبق تحقیقی که توسط PPAI صورت گرفته، ۹۴ % از مردم به خاطر دارند که آنها یک محصول تبلیغاتی دریافت کرده‌اند.
این مطالعه نشان می‌دهد که ۸۳ % مصرف‌کننده مایل به دریافت هدایای تبلیغاتی هستند که یک پیام تبلیغاتی داشته باشد. کسانی که محصولات را دریافت کرده‌اند، ۸۵ درصد از آنها با شرکت تبلیغ کننده کار می‌کنند. علاوه بر این، ۵۸ درصد از مصرف کنندگان نظرسنجی شده گفتند که آنها اقلام هدیه را از یک سال تا چهار سال نگه می‌دارند.

سایر مواردی که توسط این مطالعه نشان داده شد این است که ۸۹ درصد از مصرف کنندگان گفتند که آنها می‌توانند فعالیت و یا نام شرکت را برای ۲۴ ماه پس از گرفتن این آیتم‌ها به یاد بیاورند. علاوه بر این، محصولات تبلیغاتی بازخورد بسیار بالایی را از مشتریانی دریافت می‌کنند که از اقلام هدیه راضی هستند. این آمار مهم تاکید بر اهمیت محصولات تبلیغاتی بازاریابی و شناسایی برند است.

شرکت‌های کوچک و بزرگ‌تر اهمیت محصولات تبلیغاتی را برای رسیدن به افزایش تعداد افراد در یک بازار رقابتی تشخیص می‌دهند. آیتم‌های هدیه با بسته‌بندی با کیفیت بالا، گیرندگان را می‌فریبند و توجه آنها را به کسب‌وکار شرکت شما جلب می‌کنند.
این محصولات نشان تجاری و نام شرکت را بر روی خود دارند. هدف از ارائه و هدیه دادن کالاهای تبلیغاتی، انگیزه بخشیدن به منافع مشتریان در کسب‌وکار است.

برای نتایج بهتر، بازاریابان از محصولات تبلیغاتی مارک دار استفاده می‌کنند که دریافت کنندگان می‌توانند چندین ماه از آنها استفاده کنند. چنین محصولات با کیفیت به حفظ مشتریان و احساس بهتر نسبت به برند، کمک می‌کنند.
ارائه محصولات تبلیغاتی مرغوب به این معنی است که توزیع زمانی و کیفیت اقلام هدیه به اندازه کافی خوب است که مشتریان را برای ماه‌ها با برند شما درگیر کند.

قانونی که بیشتر بازاریابانی که به دنبال تبلیغات با محصولات تبلیغاتی هستند رعایت می‌کنند، این است که آیتم‌های مورد استفاده روزانه را در مرحله اول ارائه دهند. این هدایا ممکن است خودکارها، تقویم‌ها، پدهای موس، چتر، بطری آب و غیره باشند.
با این حال، بازاریابان مجرب یک استراتژی خلاقانه را به کار می‌گیرند. آنها مواردی را انتخاب می‌کنند که نه تنها مفید باشند بلکه منحصر به فرد و دارای کیفیت بالا بوده تا برای تاثیر بهتر و گسترده‌تر برند مناسب باشند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا محصولات تبلیغاتی برای هر کسب‌وکار مفید خواهد بود
با هزینه پایین دارای تاثیر موثر بالا
بسیاری از شرکت‌های کوچک تنها می‌توانند آرزو کنند که تبلیغات گسترده در مقیاس بزرگ در تلویزیون و یا بیلبوردها داشته باشند و همه رسانه‌های متفاوت را تحت پوشش قرار دهند. اما آنها هنوز می‌توانند به اهداف بازاریابی خود با تبلیغات محصولات تبلیغاتی کم‌هزینه دست یابند. طرح‌های تبلیغاتی بسیاری برای شرکت‌های نوپا وجود دارد.
اکثر تولیدکنندگان محصولات تبلیغاتی قیمت‌ها را بسیار پایین نگه می‌دارند. قیمت اقلامی که می‌توانید هدیه دهید پایین است اما تاثیر آنها بر گیرنده بالا است.

به طور خاص، لیوان‌ها تبلیغاتی موثر هستند، زیرا ۵۷ درصد از مردم می‌توانند نام برند چاپ شده بر روی یک لیوان را به یاد بیاورند. این محصولات به این ترتیب مقدار زیادی برای سرمایه‌گذاری احتیاج ندارند. شما با یک بخشش ساده به مشتریان خود، بازگشت سرمایه خوبی خواهید داشت.

گسترش و شناسایی نام برند
شناسایی برند اشاره بر این دارد که مشتریان می‌توانند شرکت شما و محصولات و یا خدمات شما را بلافاصله هنگامی که نام و یا لوگوی شما را می‌بینند تشخیص دهند و شناسایی کنند. برای مثال، افراد می‌توانند به سرعت با دیدن لوگو و یا نام برندهای بزرگ آنها را تشخیص داده و زمینه فعالیت هر کدام را به خاطر آورند.
هدیه دادن به مشتریان به آنها در به یاد آوردن و شناخت کسب‌وکار شما کمک می‌کند. این یکی از دلایل اصلی توزیع آیتم‌های تبلیغاتی است. طبق آمار گرفته شده، ۸۹ درصد از مصرف کنندگان می‌توانند نام و زمینه فعالیت برندی را که در دو سال گذشته از آن محصولات تبلیغاتی دریافت کرده بودند را به یاد آورند.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها
 ۱۶ آذر ۱۳۹۸

خودکار تاچ تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان جوان برندها

خودکار تاچ تبلیغاتی با قابلیت دوگانه نوشتن روی کاغذ و کار با گوشی‌های هوشمند یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان جوان کسب‌وکار شما محسوب می‌شود. خودکار تاچ تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی است که توسط کسب‌وکارهای ...  ادامه مطلب 
پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان
 ۱۰ آذر ۱۳۹۸

پاستل تبلیغاتی هدیه‌ای جذاب برای کودکان و دانش‌آموزان

مدیران بازاریابی همواره در صدد انتخاب بهترین و اثربخش‌ترین محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی هستند. بعضی نوشت‌افزارها مانند خودکار تبلیغاتی ، خودنویس و روان‌نویس تبلیغاتی، مداد رنگی و ماژیک تبلیغاتی محصولاتی هستند که با توجه به نوع کسب‌وکار، مخاطبان گروه و ...  ادامه مطلب 
جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما
 ۰۲ آذر ۱۳۹۸

جاکارتی تبلیغاتی هدیه‌ای مفید و کاربردی برای مخاطبان برند شما

 نگهداری از کارت شناسایی و کارت‌های بانکی افراد را به استفاده از جاکارتی ترغیب می‌کند. جاکارتی با توجه به نوع کارت و نحوه استفاده از آن در انواع مختلفی تولید می‌شود. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار تصمیم به انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی خود ...  ادامه مطلب 
پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟
 ۲۹ آبان ۱۳۹۸

پاور بانک تبلیغاتی برای چه مخاطبانی مناسب است؟

   محصولات الکترونیکی یکی از انواع محصولاتی است که به منظور هدایای تبلیغاتی برای توسعه اهداف بازاریابی کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پاوربانک تبلیغاتی یکی از محصولات الکترونیکی پرطرفدار در میان مخاطبان است که با توجه به فراگیر شدن استفاده از ابزارهای هوشمند ...  ادامه مطلب 
فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما
 ۲۵ آبان ۱۳۹۸

فلاسک تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان شما

یکی از محصولات ضروری برای سفر و گردش فلاسک است. فلاسک‌ها قابلیت نگهداری مایعات گرم و سرد را برای مدت طولانی دارند. اگر به عنوان صاحب کسب‌وکار قصد انتخاب هدایای تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف بازاریابی و توسعه برند خود را دارید فلاسک تبلیغاتی را به عنوان محصولی پرکاربرد برای ...  ادامه مطلب