5 توصیه موثر و قدرتمند در موفقیت با محصولات تبلیغاتی

۰۱ دی ۱۳۹۷
تاریخ ایجاد:
۰۱ دی ۱۳۹۷

اگر استراتژی بازاریابی شما شامل هدایای تبلیغاتی باشد ، در حال حاضر شروع خوبی داشته‌اید. اما اگر می‌خواهید از آن محصولات تبلیغاتی به طور موثر استفاده کنید، باید ارائه آنها را به طور داخلی، خارجی و فراتر از آن به حداکثر برسانید. چطور؟

 

در اینجا ۵ نکته قدرتمند برای موفقیت با محصولات تبلیغاتی وجود دارد

نکته ۱: شروع در خانه

اگر می‌خواهید با محصول یا سرویس خود به پیشرفت برسید، افراد و کارمندان شرکت خود را نادیده نگیرید: کارمندان شما اساسا خانواده کسب و کار شما هستند، درست است؟ ارائه محصولات تبلیغاتی را با آنها شروع کنید.

 

کارمندان باید پیراهن‌های مارک دار بپوشند، از خودکارهای مارک دار و لیوان‌های مارک‌دار استفاده کنند و از آیتم‌های تبلیغاتی شما استفاده کنند تا تصویر لوگو و نام برند شما را در هر جایی تبلیغ کنند.

 

اگر می‌خواهید دنیا را تغییر دهید، به خانه بروید و خانواده خود را دوست داشته باشید. کارکنان شما از هدایای مارک داری استفاده می‌کنند که شیک، مفید و سرگرم کننده باشد. به آنها محصولات مارک داری ارائه دهید که بتوانند به طور مرتب از آنها استفاده کنند.


نکته ۲: مشتریان خود را دوست بدارید

بیایید درباره مشتریان فعلی صحبت کنیم. چه تعداد کم و یا چند میلیون مشتری داشته باشید، باید عاشق آنها باشید. حقیقت این است که مشتریان، احساس خوب شما را دریافت می‌کنند. نه تنها مشتریان قدیمی که سعی دارید باز هم آنها به شما مراجعه کنند، بلکه مشتریان جدید و آنهایی که در آینده مشتری شما خواهند شد هم با ارائه محصولات تبلیغاتی احساس خوبی به کسب و کار شما خواهند داشت.

آیا ما می‌گوییم نوعی تبلیغات وجود دارد که مشتریان با دریافت آن از شما قدردانی می‌کنند؟ بله.

 

باور کنید یا نه، تحقیقات نشان می‌دهد که نزدیک به نیمی از مشتریان تمایل دارند که محصولات تبلیغاتی دریافت کنند. زمانی که مشتریان از آیتم‌های تبلیغاتی مارک دار شما استفاده می‌کنند، وفاداری آنها افزایش می‌یابد و آنها سفیران برند شما می‌شوند.
نکته ۳: با محصولات تبلیغاتی با مشتریان ارتباط ایجاد کنید

یکی از مشکلات، برقراری ارتباط با مشتریان آینده است. محصولات تبلیغاتی باعث جلب نظر افراد به کسب و کار شما شده و به تیم فروش شما یک فرصت برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان را خواهد داد. ارائه آیتم‌های تبلیغاتی بهترین راه برای شروع مکالمه و ایجاد رابطه با مشتری خواهد بود.

مطالعات نشان می‌دهند که احساسات مثبت، رابطه بین یک برند و مصرف کننده را افزایش می‌دهد و به طور ناخودآگاه تصمیمات در مورد استفاده از خدمات و یا محصولات برند را ایجاد می‌کند.


حدس بزنید نظر مشتریان بعد از دریافت محصولات تبلیغاتی چیست؟

ارائه محصول تبلیغاتی مفید، شیک و بادوام به مشتریان احتمالی تاثیرات خوبی بر روی آنها خواهد داشت. این هدایا به آنها کمک خواهد کرد تا زمانی که از آن محصولات تبلیغاتی استفاده می‌کنند، احساس مثبتی به برند شما داشته باشند.


نکته ۴: با ارائه محصولات تبلیغاتی دیده شوید

ایجاد آگاهی از برند و کسب مشتریان جدید با توزیع محصولات تبلیغاتی در رویدادها و نمایشگاه‌ها بیشتر خواهد شد. زمانی که شرکت شما یک رویداد را حمایت می‌کند، دید فوق‌العاده برای نام و پیام شما است. بنابراین، به حداکثر رساندن قابلیت دید با محصولات تبلیغاتی که نام یا پیام شما را در مقابل دید مشتریان جدید قرار می‌دهند، ایجاد خواهد شد.

نه تنها هدایای شما یک تاثیر مثبت از برند شما را تبلیغ می‌کنند، این برداشت مثبت بارها و بارها تکرار خواهد شد. ۸۱ درصد از مصرف کنندگان محصولات تبلیغاتی را بیش از یک سال حفظ می‌کنند. این مقدار زیادی از دیده شدن مکرر را بدون هیچ هزینه اضافی برای شما به وجود خواهد آورد.


نکته ۵: خود را از دیگران متمایز کنید

در نمایشگاه‌های تجاری با اقلام تبلیغاتی خلاقانه، توجه مشتریان جدید را به خود جلب کنید. در دریایی از فروشندگان دیگر، زمانی که احساسات معنی‌دار خود را با محصولات تبلیغاتی به مردم ارائه می‌دهید، سعی در افزایش میزان نمایش برند خود داشته باشید تا بتوانید از بقیه متمایز باشید. این یعنی دو چیز:

اول، می‌توانید همه هدایای خود را روی یک صفحه بگذارید تا افراد بتوانند آنها را بردارند. این کار میزان دسترسی آیتم‌های شما را افزایش می‌دهد و از این فرصت شما می‌توانید برای ایجاد ارتباط استفاده کنید. حتی می‌توانید شخصا وسائل تبلیغاتی را به بازدیدکنندگان غرفه خود تحویل دهید. این عمل احساسات شخصی خوبی را به یاد ماندنی می‌کند.

 

دوم، محصولات تبلیغاتی را انتخاب کنید که به مخاطبین شما مرتبط هستند. مشتریان به محصولاتی علاقه دارند و مایل به استفاده از محصولاتی هستند که مفید، سرگرم کننده و یا مد روز هستند. در نمایشگاه‌های تجاری، مخاطبین خود را بشناسید و مواردی را انتخاب کنید که از دریافت آن خوشحال شوند.

 

آماده برای استفاده موثر از محصولات تبلیغاتی هستید؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم. برای بازاریابی محصول تبلیغاتی خود با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فلش مموری تبلیغاتی هدیه‌ای کاربردی برای همه

هدایای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند. اگر به فکر یک هدیه مناسب و کاربردی هستید که همیشه کسب‌وکار شما را به مخاطبان و مشتریان یادآوری کند فلش مموری تبلیغاتی را انتخاب کنید. در عصر اطلاعات افراد برای نگهداری و انتقال داده‌ها و اطلاعات به فلش مموری نیاز دارند. چندین سال است که فلش مموری به یکی از وسایل ضروری افراد تبدیل شده که در زندگی روزمره و کار با کامپیوتر، دوربین عکاسی و فیلم‌برداری، تبلت و... مدام از آن استفاده می‌کنند.   فلش مموری برای همه افراد در هر سن و سال و هر موقعیت شغلی کاربردی است. برای شنیدن موسیقی در خودرو، برای جابه‌جایی اطلاعات در اداره، برای دیدن عکس و فیلم در لپ‌‌تاپ و LCD و... به فلش ......
ادامه مطلب »
۲۳ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از پیکسل تبلیغاتی برای بازاریابی

تنوع هدایای تبلیغاتی حق انتخاب بسیاری به صاحبان کسب‌وکارها می‌دهد تا با توجه به بودجه خود و نوع کسب‌وکارشان کالای مناسب را انتخاب کنند. مهم این است در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقیت به خرج دهید و کاربردی بودن آن را نیز مدنظر قرار دهید. پیکسل‌ تبلیغاتی با داشتن قیمت مناسب و قابلیت استفاده از طرح‌های متنوع در آنها در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته‌اند و از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی برای کارکنان یا مخاطبان خود استفاده می‌کنند.   پیکسل در واقع نوعی بج سینه (Badge) محسوب می‌شود. بج سینه نشان کوچک از جنس‌ فلزی، پلاستیکی، چوب، چرم و... است که افراد آن را با هدف خاصی بر روی ......
ادامه مطلب »
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

نوشت‌افزار تبلیغاتی هدیه‌ای برای همه

نوشت‌افزار تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین و فراگیرترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان کسب‌وکارها برای توسعه نام تجاری خود از آنها استفاده می‌کنند. این ابزار تبلیغاتی سازمان‌ها را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد و تصویر کسب‌وکار آنها را بهبود می‌بخشد. یکی از مزایای مهم نوشت‌افزار تبلیغاتی این است که با هر بودجه‌ای می‌توان آنها را تهیه کرد. بنابراین اگر محدودیت بودجه برای بخش بازاریابی دارید نوشت‌افزارها انتخاب مناسبی برای کسب‎‌وکار شما هستند.    نوشت‌افزارهای کاربردی‌تر را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند بیشتر از آنها استفاده کنند. استفاده بیشتر از این نوشت‌افزارها باعث ......
ادامه مطلب »
۰۹ شهریور ۱۳۹۸

آیا دفتر یادداشت تبلیغاتی برای توسعه نام برند شما مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیاری در توسعه نام یک کسب‌وکار و شناساندن آن به گروه مخاطبان دارد. بسیاری از بازاریابان به اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی برای رونق تجاری پی برده‌اند و آن را در برنامه‌های استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند. قدم بعد انتخاب کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بودجه شما برای انتخاب کالا مولفه مهمی است. اما با بودجه کم هم ‌می‌توان هدایای پرکاربردی نظیر دفتر یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی تهیه کرد. دفتر یادداشت گزینه مناسب و موثری برای تبلیغات محسوب می‌شود. این هدیه تبلیغاتی در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. اگر تصمیم دارید برای تقویت نام تجاری خود به ......
ادامه مطلب »
۰۵ شهریور ۱۳۹۸

فایده‌های ساک دستی تبلیغاتی

 اگر به عنوان صاحب یک کسب‌وکار در نظر دارید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی برندتان به افراد استفاده کنید انتخاب‌های بی‌شماری پیش روی شماست. در میان کالاهایی که بودجه کمی برای هزینه می‌طلبد ساک دستی تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی است. ما در این مقاله فایده‌های این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را مرور می‌کنیم.     استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی سریع و ارزان برای گسترش نام تجاری کسب‌وکار شماست. با این ساک‌ها برندتان را به مشتریان معرفی کنید و تصویر ماندگاری از نام برندتان در ذهن آنها حک کنید. طراحی مناسب و چشمگیر ساک تبلیغاتی باعث افزایش گسترش نام کسب‌وکارتان خواهد شد. افراد تمایل دارند برای ......
ادامه مطلب »